Kontoaktywator w BNP Paribas

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Oferta nowego konta w BNP Paribas może przyciągać głównie za sprawą nieoprocentowanemu kredytowi w koncie, atrakcyjnemu 4% w skali roku dla środków czy bezpłatnemu prowadzeniu rachunku.

Kontoaktywator – nie jest to nowa nazwa oferty kredytowej a nowa oferta konta osobistego które proponuje nam BNP Paribas. Na jakie korzyści możemy liczyć otwierając Kontoaktywator’a? Atrakcyjne oprocentowanie dla środków na koncie 4% w skali roku, bezpłatne prowadzenie konta czy nie oprocentowany kredyt w koncie do 5000 zł.

Nie od dziś jednak wiadomo żeby od banku otrzymać dobrą ofertę konta z darmowym prowadzeniem czy limitem w koncie, trzeba w tym celu spełnić określone warunki. Nie inaczej jest w przypadku nowej propozycji konta w BNP Paribas.

No ale zacznę może od głównych korzyści konta, żeby na dobry początek nie zniechęcić potencjalnych zainteresowanych otwarciem konta w BNP. Bank oferuje nam bezpłatne prowadzenie konta a więc konto bez opłat miesięcznych, jednak tu warunek jest podobny jak u wielu innych banków a więc wpływy miesięczne na konto w wysokości nie mniejszej jak 1000 zł. Jeśli więc będziemy na to konto przelewać naszą wypłatę lub jej część to żaden problem i konto pozostanie darmowe. Jeśli takiego wpływu nie będzie to bank naliczy nam 10 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta.

Spełniając ten warunek, już bezwarunkowo otrzymujemy w pakiecie również bezpłatne wypłaty z wszystkich bankomatów, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Bezpłatnie będziemy mogli również realizować zlecenia stałe, polecenia zapłaty czy przelewy internetowe z konta.

No i na koniec jeszcze karta płatnicza do konta. Jeżeli nie będziemy chcieli płacić za nią opłat miesięcznych to tutaj również będziemy mieli kolejny warunek do spełnienia. Karta może być darmowa ale pod warunkiem że raz w miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty na kwotę nie mniejszą jak 300 zł. Jeśli tego warunku nie spełnimy to opłata za korzystanie z karty będzie nas kosztować 7 zł miesięcznie.

Teraz może o wspomnianym wcześniej oprocentowaniu środków na koncie w wysokości 4%. Brzmi atrakcyjnie prawda ale oczywiście tutaj nie mogłoby się obyć bez haczyków ponieważ w przeciwnym wypadku taka oferta byłaby znacznie bardziej atrakcyjna od lokat terminowych. 4% w skali roku obowiązuje przez 12 miesięcy od momentu otwarcia konta a promocyjnemu oprocentowaniu podlegają środki w wysokości najwyższego pojedynczego wpływu spełniającego warunki promocji w danym miesiącu, jednak nie więcej niż 5000 zł.

Nieoprocentowany kredyt w koncie – i na sam koniec o jeszcze jednej ważnej opcji która jest dostępna w ramach Kontoaktywatora. Maksymalny limit kredytowy który możemy otrzymac w ramach konta to 5000 zł.

Warunki w ramach limitu kredytowego:
– zerowe oprocentowanie kredytu przez pierwsze 12 miesięcy od momentu uruchomienia
– zero prowizji za udzielenie kredytu
– 1,8% min. 55 zł za odnowienie kredytu na kolejny rok oraz podwyższenie limitu

Szczegółowe informacje na temat konta oraz dokładny regulamin promocji znajdziecie na stronach banku BNP Paribas

Czytaj również

Oceń:*