Konto Przekorzystne Biznes z premią do 600 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Bank Pekao wprowadza atrakcyjną ofertę. W ramach której, przy założeniu konta firmowego i spełnieniu określonych warunków, możemy zyskać nawet do 600 zł premii. W jaki sposób możemy tego dokonać?

Zanim przejdziemy do samej promocji, dzięki której mamy szansę uzyskać tak wysoką premię, warto wspomnieć kilka słów na temat samego konta. Konto Przekorzystne Biznes to rachunek firmowy skierowany do osób prowadzących własne mikroprzedsiębiorstwa. Mogą z niego skorzystać również osoby samozatrudnione. Czyli prowadzące jedno osobową działalność gospodarczą. Jest to jedno z tych kont firmowych, które pozbawione jest opłat za prowadzenie. Nie posiadają opłat za kartę i umożliwia wykonywanie bezpłatnych przelewów.

Premia 600 zł do konta firmowego

za co premia 600 zł?

Nawet do 600 zł premii będą mogły uzyskać osoby które do 31 marca 2020 r zdecydują się na założenie konta firmowego Przekorzystne Biznes w Banku Pekao. Wspomnianą premię pieniężną możemy uzyskać w 3 równych transzach. Pierwsze 200 zł przyznawane jest za samo założenie konta firmowego.

Kolejne 200 zł premii uzyskamy w momencie, gdy zdecydujemy się podpisać umowę na terminal płatniczy za pośrednictwem banku. Przez pierwsze 18 miesięcy za dzierżawę terminala nie będziemy ponosić żadnych dodatkowych opłat. Pod warunkiem że w ciągu 12 ostatnich miesięcy nie przyjmowaliśmy płatności kartami płatniczymi. W przeciwnym wypadku możemy skorzystać z opłaty 1 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy.

Założyliśmy konto firmowe w banku Pekao oraz skorzystaliśmy z oferty terminala płatniczego, co dało nam łącznie 400 zł premii. Jeszcze jedno 200 zł będziemy mogli uzyskać w zamian za skorzystanie z produktów finansowych banku. Może to być wyrażenie zainteresowania ofertą kredytu, pożyczki lub założenie karty kredytowej Mastercard.

Pekao Konto Przekorzystne Biznes za 0 zł

Jak wspomnieliśmy już na samym początku, założenie rachunku firmowego w banku Pekao nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Konto Przekorzystne Biznes jest rachunkiem firmowym bez opłat miesięcznych. Nie musimy również ponosić opłat miesięcznych za kartę płatniczą do konta. Ponadto bank udostępnia nam w w ramach konta firmowego wykonywanie bezpłatnych przelewów internetowych.

Czytaj również

2 Comments
  1. Obok oferty konta firmowego Nest Banku, jest to bez wątpienia jedna z bardziej korzystnych propozycji ze strony banków. Nie licząc już bonusów jakie można zyskać na samym starcie, w zamian za aktywne korzystanie z konta, bank daje nam bezpłatny dostęp do konta firmowego, kartę bez opłat miesięcznych i przelewy internetowe bez prowizji.

    (5/5)
  2. @Pomocny racja, a poza tym jak komuś zależy na założeniu konta firmowego z terminalem, to tym bardziej warto u nich założyć konto przekorzystne biznes. Można zyskać na tym ponad 1000 zł premii biorąc terminal i dodatkowy kredyt firmowy.

    (5/5)

Oceń: