Karta kredytowa Class & Club

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
World MasterCard Class&Club - karta którą znajdziemy w ofercie Raiffeisen Polbank a która daje na prawdę szereg korzyści począwszy od wysokiego limitu kredytowego w karcie, przez szereg rabatów i zniżek u partnerów programu po bezpłatne ubezpieczenie podróżne.

Karta kredytowa Class & Club to jedna z bardziej prestiżowych kart kredytowych a głównym jej atutem jest możliwość uzyskania zniżek u wielu partnerów banku Raiffeisen Polbank. Class & Club to zatem nie tylko karta kredytowa a szereg dodatkowych ofert i specjalnych okazji które wiążą się z posiadaniem tej karty.

No dobrze ale zacznę może od kosztów posiadania takiej karty jak Class & Club, którą to znajdziemy w ofercie Raiffeisen Polbank. Otóż opłata roczna za prowadzenie konta karty to 200 zł, jednak możemy ominąć ta opłatę całkowicie i nie ponosić za tą kartę żadnych opłat. W zamian jednak musimy spełnić określony warunek. Jest nim zapewnienie średniej rocznej wartości miesięcznych transakcji za pomocą karty. Transakcji bezgotówkowych w wysokości 2500 zł w ciągu 3 pierwszych miesięcy od momentu założenia karty. W przypadku kolejnych lat warunek jest już mniej restrykcyjny. Dotyczy on co prawda tej samej kwoty ale okresu znacznie bardziej wydłużonego ponieważ dotyczącego ostatnich 12 miesięcy.

Jakie korzyści otrzymujemy będąc posiadaczem karty kredytowej Class & Club? Zacząć należałoby od limitu kredytowego który w tym przypadku może być bardzo wysoki i sięgać nawet kwoty 100 000 zł z okresem bez odsetkowym wynoszącym 56 dni. Drugi i chyba największy atut wspomnianej karty to zniżki i rabaty u partnerów programu C&C. Pod tym kątem będziemy mogli liczyć przykładowo na rabaty w wybranych w hotelach, restauracjach, kinach czy dokonując rezerwacji wycieczki zagranicznej.

Wśród partnerów programu C&C znajdziemy takiej marki jak Alma, Cinema City, Rainbow Tours, Dr Irena Eris, Krakowski Kredens, Quicksilver, Vistula, W.Kruk, Wittchen, Wólczanka czy TelePizza. Lista jest na prawdę spora i obejmuje szereg sklepów, restauracji czy hoteli a same rabaty mogą sięgać nawet 15%.

Jeśli miałbym wspomnieć o dodatkowych zaletach które posiada Karta kredytowa Class & Club to tu wymienić należałoby również bezpłatne ubezpieczenie Class&Comfort. Ponadto możliwość wykonywania przelewów z karty, płatności zbliżeniowe czy możliwość minimalnej spłaty miesięcznej w wysokości 3% całości zadłużenia.

5 biletów Cinema City gratis na start! W chwili pisania tego artykułu Raiffeisen Polbank uruchomił ciekawą promocję w ramach której wszystkie osoby które założą kartę kredytową World MasterCard Class&Club otrzymają na start 2000 punktów. Przyznane punkty mogą być wymienne na 5 biletów Cinema City.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Bardzo ciekawa propozycja karty kredytowej, pod warunkiem że ktoś ma duże wpływy na konto bo inaczej nie będzie miał z czego jej spłacać. Szkoda że tylko nie liczni mogą sobie na nią pozwolić.

Oceń:*