IQ Money

- Robot SuperLokator do inwestowania w lokaty

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Fundusz inwestycyjny zarządzany przez robota? SuperLokator to robot który znajdzie dla nas najbardziej atrakcyjne lokaty i umieści na nich nasze pieniądze. Dostępny on jest na nowej platformie inwestycyjnej IQ Money.

Jak działa SuperLokator na platformie IQ Money?

Dzięki inteligentnemu algorytmowi pozyskuje on z banków aktualne oferty, wybiera te najbardziej korzystne i lokuje tam pieniądze pozyskane od uczestników. Nastawiony jest na zysk, więc pomija te oferty które dla uczestnika będą nie korzystne i mało opłacalne. Nie mniej ważny jest fakt, że nie musimy sami czuwać nad tym, by inwestowanie w lokaty przebiegało sprawnie. Bardzo często gdy zakładamy lokatę, musimy otwierać jakieś dodatkowe konta, korzystać z dodatkowych produktów oferowanych przez bank. Trzeba również dodać, że w przypadku promocyjnych lokat tak często oferowane przez banki, musimy pamiętać o wycofaniu środków z lokaty. W przeciwnym wypadku lokata zostanie automatycznie przedłużona a oprocentowanie na lokacie spadnie do blisko zera. Tutaj tego nie ma, cały proces jest zautomatyzowany a robot pracując codziennie i bez przerwy, poszukuje dla nas najlepszych ofert. Ponadto zaoszczędzimy sporo czasu, który normalnie stracilibyśmy na szukanie najlepszych ofert i czytanie regulaminów.

SuperLokator bez dodatkowych opłat

Choć IQ Money jest platformą inwestycyjną, to SuperLokator nie pobiera żadnego wynagrodzenia za swoją pracę. Nie ma więc ani opłaty prowizyjnej, ani żadnych opłat miesięcznych związanych z zarządzaniem funduszem. Co więcej, zarówno wpłaty i wypłaty możemy wykonywać w każdej chwili, podobnie jak na konto oszczędnościowe, bez obawy o utratę odsetek. Podatek od zysków kapitałowych, pobierany jest dopiero w momencie zakończenia inwestycji.

Nawet 5% w skali roku

Oferta SuperLokatora nie byłaby atrakcyjna, gdyby nie korzystne oprocentowania które może nam zapewnić. Aktualnie gwarantowanym oprocentowaniem jest 5% w skali roku, przez pierwszy miesiąc korzystania z oferty, dla środków do 10 000 zł. Oczywiście możemy ulokować większe środki, ale wyższe kwoty nie będą już objęte tym promocyjnym oprocentowaniem. Osoby które chciałyby przez cały rok zarabiać na SuperLokatorze 5% w skali roku, mają taką możliwość dzięki programowi poleceń. Za każde skuteczne polecenie SuperLokatora, IQ Money przedłuży o miesiąc promocyjne oprocentowanie Tobie i znajomemu, który skorzystał z Twojego polecenia. Wystarczy że po założeniu SuperLokatora wyślemy indywidualny link naszym znajomym, za pośrednictwem maila, SMS’a, Messenger’a czy WhatsAppem.

Czytaj również

5 Comments
  1. Przyznać muszę że to bardzo ciekawa opcja, tym bardziej jeśli ktoś myśli o inwestowaniu pieniędzy a nie ich “kiszeniu” w nisko oprocentowanych lokatach. Do tej pory jak komuś marzyła się jakaś lepsza inwestycja to musiał wybierać jakąś ryzykowną opcję. Teraz jest Superlokator i IQ Money, u których można robić to bezpiecznie.

  2. Ogólnie jednak trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach niestety nie da się zbyt dużo zaoszczędzić wpłacając pieniądze na lokatę. Praktycznie konta oszczędnościowe mają zbliżone oprocentowanie co lokaty terminowe.

  3. Jak ktoś chce jakieś większe środki zainwestować i na dłuższy czas to wydaje mi się że inwestycja w kruszce jak choćby złoto, będzie dla niego lepszym rozwiązaniem. Delikatnie wyższy procent zwrotu, no i szansa że w przyszłości jeszcze bardziej zyska na wartości.

  4. Chyba lepiej skorzystać z takiego rozwiązania niż wpłacać ciężko zarobione pieniążki na jakieś lokaty z oprocentowaniem na poziomie 1-2% bo najczęściej tyle można uzyskać najwięcej w ostatnim czasie w bankach.

  5. A moje pieniądze zainwestowane w SuperLokatora IQ Money zostały właśnie zablokowane w Subfunduszu ALTUS Superlokator postawionym w stan likwidacji i nie mam do nich
    dostępu. Jestem w szoku…

Oceń: