Gratisy za założenie karty kredytowej

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

5 udostępnij na FB
Gratisy za założenie karty kredytowej Banki bardzo chętnie dorzucają dodatkowe bonusy w zamian za założenie karty kredytowej - były już gratisowe tablety, telefony czy aparaty fotograficzne.

Jeśli na bieżąco obserwujecie różnego rodzaju promocje bankowe, to na pewno zwróciliście już uwagę na fakt, że bardzo często dotyczą one kart kredytowych. Banki rozdają bardzo różne gratisy za samo założenie karty kredytowej. Wystarczy tylko posiadać odpowiednio dobrą zdolność i historię kredytową, aby bank zaoferował nam założenie karty kredytowej, nawet bez konieczności wychodzenia z domu, całkowicie przez internet.

Smartfony, tablety, drukarki komputerowe czy nawet rowery – właścicielem takich gadżetów mogliśmy zostać, jeśli tylko skorzystaliśmy z odpowiedniej oferty banku. Niekiedy oferowane są również inne, nie mniej ciekawe gratisy – jak choćby określona kwota do wydania na paliwo czy określona suma na wydatki w wybranych sklepach. Takich promocji jest bardzo dużo i jeśli dobrze się rozejrzymy, bez problemu powinniśmy na takie natrafić.

Jak skorzystać na promocji kart kredytowych?

Należy wiedzieć o tym, że najczęściej tego rodzaju promocje dotyczą wyłącznie nowych klientów danego banku. Jeśli więc mamy konto czy kartę kredytową w banku X, a z oferty banku Y nigdy wcześniej nie korzystaliśmy a ten rusza właśnie z ciekawą promocją karty kredytowej, to jak najbardziej będziemy mogli z takiej oferty skorzystać. Bardzo często takie promocje uruchamiane są na określony czas a więc jednego czy maksymalnie dwóch miesięcy. Bywa również, że poza samym założeniem karty kredytowej, będziemy musieli spełnić jeszcze jakiś dodatkowy warunek. Może to być np. jakaś dodatkowa transakcja za pomocą karty, którą będziemy musieli wykonać w określonym terminie.

Dla kogo gratisy za założenie karty kredytowej?

Jak wspomniałem wcześniej, promocje dotyczące kart kredytowych w bardzo wielu przypadkach dotyczą wyłącznie nowych klientów. Ponadto do uzyskania karty kredytowej, konieczne jest posiadanie odpowiednio dobrej historii kredytowej (brak opóźnień w spłacie kredytów lub innych zobowiązań bankowych) oraz zdolności kredytowej (odpowiednio wysoki dochód). Wysokość limitu na karcie kredytowej najczęściej uzależniona jest od wysokości naszych dochodów. W prostych słowach ujmując – im więcej zarabiamy tym mamy większe szanse na uzyskanie większego limitu na karcie. Osoby o bardzo wysokich dochodach, mogą uzyskać nawet do 100 000 zł limitu w ramach karty kredytowej. Bardzo korzystnym rozwiązaniem w przypadku kart kredytowych jest okres bez odsetkowy. Umożliwia on potencjalnemu Kowalskiemu, dokonywanie zakupów na kredyt, bez naliczania mu dodatkowych odsetek. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z takich warunków, jest spłata całości zadłużenia karty kredytowej w wyznaczonym terminie. Okres bez odsetkowy na karcie kredytowej wynosi najczęściej od 54 do 58 dni.

Karty Kredytowe z dodatkowymi bonusami i gratisami

Poniżej znajdziecie wybrane oferty kart kredytowych, w przypadku których macie możliwość uzyskania dodatkowych bonusów lub gratisów za założenie karty kredytowej. Wśród takich bonusów znajdziecie zarówno gadżety elektroniczne jak również bonusy pieniężne do wykorzystania z popularnych sklepach czy stacjach paliwowych.

Czytaj również

5 Opinie
 1. Są osoby które niemal zawodowo się trudnią w tych promocjach bankowych i tylko czekają na jakąś ciekawą ofertę banku. Ciekawi mnie tylko jak to robią, bo chyba z takiej promocji można skorzystać będąc całkowicie nowym klientem banku?

 2. (4/5)

  Jest bardzo dużo takich ofert jeśli chodzi o gratisy za założenie karty kredytowej, do jakichś gadżetów, przez rabaty w restauracjach, kupony Allegro itp. Warto więc dokładnie się rozejrzeć, a przy okazji oczywiście sprawdzić czy karta nie wiąże się z dużymi kosztami jej utrzymania.

 3. (4/5)

  Obecnie w banku Santander Consumer bank można założyć kartę w ramach której otrzymamy jako bonus zniżkę na tankowanie paliwo. 3% tańsze paliwo, jeśli ulejmy TurboKarty, którą oferuje ten bank.

 4. (4/5)

  Jak będą dawać jakiegoś fajnego notebooka to chętnie skorzystam, bo póki co jakiś tani smartfon czy tablet jako promocja bankowa, nie robi na mnie specjalnego wrażenia.

 5. (4/5)

  Bardzo fajną ofertę ma teraz Citi Handlowy który rozdaje vouchery na zakupy w Leroy Merlin. Dobra opcja jeśli ktoś właśnie remontuje mieszkanie czy urządza nowe.

Oceń:*