Feniko czyli pożyczka na 4 miesiące

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

20 udostępnij na FB

Już niedługo udzielanie chwilówek z wyłącznie 30-dniowym okresem spłaty, może okazać się problematyczne dla firm które je udzielają. Głównie mam tu na myśli choćby nowe wytyczne Google w kampaniach Adwords i ograniczenie emisji reklam chwilówek posiadających wyłącznie krótki okres spłaty czy zbyt wysokie oprocentowanie. Takich problemów na pewno nie powinien mieć Feniko, który udziela pożyczek 4-miesięcznych a do tego po niezbyt wygórowanych kosztach.

Feniko to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych, za którą odpowiedzialna jest Dagona Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach. Oczywiście, aby uzyskać u nich pożyczkę nie musimy udawać się w podróż do miejscowości słynącej z warzenia browaru. Wszystkie formalności związane z pożyczką Feniko załatwimy bowiem przez internet a pieniądze otrzymamy prosto na konto bankowe.

Pożyczka od 300 zł do 1000 zł na 4 miesiące – co na pewno wyróżnia Feniko na tle innych firm pożyczkowych to na pewno okres spłaty pożyczki który został zamknięty w okresie 4 miesięcy. W firmie nie uzyskamy zatem ani pożyczki z krótszym jak i dłuższym okresem spłaty. Regulować możemy za to kwotę pożyczki którą chcemy pożyczyć ponieważ może to być od 300 zł do 1000 zł.

Pożyczki online na 4 miesiące

Same koszty pożyczki nie są zbyt wygórowane, choć nie da się też ukryć że na rynku znajdziemy kilka tańszych ofert jak choćby opisywana wczoraj przeze mnie najtańsza pożyczka ratalna Wongi czy nieco wcześniej najtańsza pożyczka pozabankowa do 5000 zł w Aasa. W każdym bądź razie oferta Feniko nie należy do tych drogich ofert, a może zainteresować szczególnie te osoby które nie mogą uzyskać dodatkowej gotówki z powodu nie najlepszej historii w BIK, ponieważ według moich informacji firma nie sprawdza tej bazy podczas weryfikacji danych pożyczkobiorcy.

Główne warunki jakie stawi Feniko na drodze do uzyskania pożyczki to ukończone 18 lat, zamieszkanie na terenie Polski oraz uzyskanie pozytywnej oceny ryzyka kredytowego (w ramach której weryfikowane są rejestry dłużników).

Feniko Opinie – tradycyjną opcją w ramach opisywanych firm pożyczkowych jest już możliwość wyrażania swojej opinii na temat firmy którą opisuję. Jeśli więc mieliście okazję korzystać z usług firmy Feniko, zapraszam do wyrażenia swojej opinii na temat pożyczki Feniko.

Czytaj również

20 Comments
 1. Brałam dwa razy, co prawda takie male kwoty jak 500 zl ale moge polecic..do takich ofert na 30 dni nie moglam sie przekonac wcale a tutaj akurat 4 raty.

 2. Ja chciałam wziąć, na szczęscie okazało się, że siostra pożyczy. Ale fajnie, że na stronie maja wszystko jasne pokazane – od razu wiedziałam, ile bede musiała oddać przy jakiej kwocie

 3. Oferta niezła, ale pożyczka na 4 miesiące w Wonga będzie nieco tańsza od tej Feniko. No tyle że tu nie sprawdzają BIKu więc szanse na pożyczkę większe.

  • zgadza się, spośród firm w których korzystałem z pożyczek internetowych, Feniko ma zdecydowanie najniższe wymagania no i negatywny BIK nie stanowi problemu na drodze w uzyskaniu pożyczki.

 4. Wziąłem pożyczkę na święta, maksymalną kwotę – 1000 zł. Jestem już po spłacie wszystkich 4 rat i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Dostałam pieniądze bez problemu 🙂 Przydatne na takie sytuacje, jak święta, wakacje itd.

  • @JuliaW – możesz sprecyzować za co tak polecasz Feniko? Na mnie ta oferta jakoś nie robi wrażenia. Owszem, znajomi pożyczali i nie mieli probemu jakichś większych problemów ale mom zdaniem na rynku są lepsze oferty, tym bardziej wśród pożyczek udzielanych przez internet. Owszem, wymagań nie mają zbyt dużych ale i zbyt dużo od siebie też nie oferują.

   • W innych firmach miałam problem z uzyskaniem pożyczki tutaj nie było problemów. Jednak polecam głównie za 4 miesiące na spłatę, bo zazwyczaj jest to 30 dni, przez co ludzie wpadają w pętle pożyczkowe spłacając jedną chwilówkę drugą.

 5. Czekam własnie na przelew. Jestem pod wrażeniem procesu weryfikacji – wystarczyło, że podałem swoje dane. No i wszystko od początku do końca przez internet

 6. Jest w porządku. Bez zachwytu, bo są podobne oferty, ale nie odmówię im, że to porządna firma

 7. Raczej wątpliwe, chyba że powrócą warunki udzielania pożyczek sprzed kilku lat, co jest bardzo mało prawdopdoobne. Niestety trzeba przywyknąć do tego, że ponownie nie będzie łatwo o uzyskanie kredytu czy pożyczki online.

 8. Oprócz Feniko pożyczki na 4 miesiące dostępne są również w firmie Super Grosz, więc jakby ktoś szukał mogę polecić!

 9. Feniko aktualnie nie tylko udziela pożyczki na 4 miesiące, ale pożyczki od 1 do 6 miesięcy. Warto również dodać że w ofercie jest teraz pierwsza pożyczka za darmo.