Najtańsza pożyczka pozabankowa 5000 zł na 24 miesiące w Aasa

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Szukacie najtańszej pożyczki pozabankowej 5000 zł na 12 czy 24 miesiące? Już nie musicie! Odpowiedź na chwilę obecną jest tylko jedna... Aasa!

Dużo się dzieje ostatnio wokół marki Aasa ponieważ nie tak dawno firma nawiązała bliską współpracę z bankiem BZ WBK, dzięki czemu pozyskała bardzo duże środki na inwestycje w firmie. Teraz marka zaskakuje kolejną nowością w postaci zwiększenia dotychczasowego limitu pożyczek do 5000 zł z możliwością spłaty pożyczki nawet do 24 miesięcy.

W której firma dostępna jest aktualnie Najtańsza pożyczka pozabankowa? Przypomnijmy że do tej pory firma Aasa oferowała raczej mniejsze kwoty pożyczek, początkowo było to od 1000 do 2000 zł, później do 3400 zł a teraz limit ten został podniesiony do 5000 zł. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że tym samym firma zaoferowała najtańszą pożyczkę pozabankową w wysokości 5000 zł z okresem spłaty 24 miesięcy. Jeśli więc rozglądacie się za taką kwotą pożyczki i dłuższym okresem spłaty to bez wątpienia propozycja Aasa będzie zdecydowanie tą najkorzystniejszą na rynku.

Nowa oferty Aasa to tylko kolejne potwierdzenie na to, że oferty firm pozabankowych robią się co raz bardziej korzystne dla potencjalnych klientów i co raz bardziej zbliżają się do propozycji kredytów bankowych. Przypuszczam że już teraz niektóre z banków oferują zbliżone raty kredytów do tych które znajdziemy w ofercie Aasa. Na korzyść tego ostatniego przemawia dodatkowy fakt, że wszystkie formalności związane z pożyczką załatwimy całkowicie zdalnie i przez internet. Czas oczekiwania na pożyczkę może nie należy do najszybszych ponieważ musimy poczekać na dostarczenie umowy drogą kurierską, ale za to mamy pewność uzyskania najtańszej raty pożyczki spośród firm pozabankowych.

W ramach przypomnienia – pożyczkę w Aasa możemy uzyskać jeśli tylko mamy już ukończone 20 lat (a nie więcej jak 80), otrzymujemy stały udokumentowany dochód w Polsce a przy tym nie posiadamy zadłużeń odnotowanych w rejestrach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). W większości przypadków nie jest są wymagane zaświadczenia o dochodach a co najwyżej sam wyciąg z konta potwierdzający uzyskiwane dochody.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Zdaje mi się że chyba w Wonga pożyczka przez internet wyjdzie taniej, chyba że coś w ostatnim czasie się zmieniło. Jak nie dostałem kredytu w banku to właśnie szukałem takiej najtańszej pożyczki online.

Oceń:*