Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Banknot Pożyczki

Banknot.pl to nowa oferta pożyczkowa działająca na zasadzie elastycznej linii pożyczkowej w ramach której możemy uzyskać do 5000 zł z umową podpisywaną na okres 12 miesięcy.

Na rynku pożyczek pozabankowych pojawiła się nowa marka Banknot Pożyczki, która jest zarejestrowaną marką należącą do Yes Finance S.A. z Warszawy. Firma zdaje się również nowa ponieważ wcześniej nie słyszałem o żadnej innej marce która by działała pod ich skrzydłami. Banknot Pożyczki to jednak nie typowa pożyczka pozabankowa a pożyczkowa linia odnawialna w ramach której możemy pożyczyć do 5000 zł.

Pamiętacie Vanquis Bank który nie tak dawno również oferował usługi na terenie naszego kraju? Ta marka już nie działa w Polsce ponieważ ostatecznie wróciła do świadczenia usług w swoim macierzystym kraju z którego się wywodzi (Wielka Brytania).

Dlaczego o nich wspominam? Ponieważ Banknot Pożyczki ma bardzo podobną usługę do tej która znajdowała w ofercie Vanquis Banku a mianowicie pożyczka odnawialna. Taka pożyczka działa nieco inaczej od tradycyjnej pożyczki gotówkowej. Oczywiście również otrzymujemy gotówkę na konto bankowe ale nie płacimy rat miesięcznych jak w przypadku pożyczki czy kredytu gotówkowego. W przypadku pożyczki odnawialnej sami decydujemy jaką kwotę wpłacimy danego miesiąca (o ile nie będzie ona niższa od tej wyznaczonej przez Banknot.pl), możemy również całą pożyczoną kwotę spłacić w dowolnej chwili np. znacznie szybciej niż przed upływem terminu spłaty. Działa to więc podobnie jak w przypadku spłacania zadłużenia na kracie kredytowej. Jeśli ją posiadacie to zasady powinny być dla Was jasne 😉

Umowa na pożyczkę odnawialną podpisywana jest na okres 12 miesięcy. Składając wniosek o pożyczkę, możemy wnioskować o dowolną kwotę w przedziale od 500 zł do 5000 zł. Jednak to jaką kwotę uda nam się uzyskać uzależnione jest od tego jaką posiadamy historię kredytową oraz w jakiej sytuacji finansowej znajdujemy się obecnie. Może więc zdarzyć się tak że firm odrzuci nasz wniosek o pożyczkę jeśli zawnioskujemy przykładowo o 5000 zł, ale może nam w takiej sytuacji zaproponować niższą kwotę pożyczki.

Należy wspomnieć również że otrzymując linię pożyczkową w Banknot Pożyczki, będziemy płacić jedynie za wykorzystane środki a nie za tą kwotę która zostanie nam przyznana. Mówiąc w prostych słowach – poniesiemy koszt od faktycznie wykorzystanych pieniędzy. W trakcie całej 12-miesięcznej umowy przyznana nam kwota może być również podwyższana, pod warunkiem że terminowo będziemy regulować nasze zobowiązania.

Kto ma szanse na uzyskanie pożyczki w Banknot Pożyczki? Mogą to być osoby które ukończyły 21 lat i nie mają więcej jak 70 lat, posiadają zameldowanie na terenie Polski, rachunek bankowy (niestety rachunki w SKOK nie są akceptowane) oraz co może być dosyć ważne – nie posiadamy zaległości w bazach danych BIK oraz BIG. Firma weryfikuje więc nie tylko dane pożyczkobiorcy pod kątem baz dłużników ale sprawdza również bazę Biura Informacji Kredytowej.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*