Ascot Finance – duża pożyczka inwestycyjna

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Duża pożyczka inwestycyjna w Ascot Finance Ascot Finance to pozabankowa oferta dla osób prowadzących własną działalność, która obejmuje duże pożyczki inwestycyjne, konsolidacyjne czy krótkoterminowe nawet do 10 mln zł.

Pożyczki Pozabankowe to nie tylko pożyczki dla osób fizycznych, ale również szeroka oferta skierowana do właścicieli firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Jedną z takich propozycji jest oferta Ascot Finance, firmy z dosyć bogatym doświadczeniem w pozyskiwaniu finansowania na rozwój przedsiębiorstw.

Oferta firmy Ascot Finance to szeroka propozycja dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa. Firma umożliwia pozyskiwanie zarówno krótkoterminowych pożyczek biznesowych, dużych pożyczek inwestycyjnych czy pożyczek konsolidacyjnych. Z pomocą firmy będziemy mogli uzyskać również pożyczkę pomostową, operacyjną, jak również podpisać umowę faktoringu.

Pożyczka na rozwój biznesu i na jego start

Ascot Finance jest firmą, która może nam pomóc w wielu różnych, czasami wręcz skomplikowanych sytuacjach. Nawet jeśli z jakiegoś powodu banki nie mogą udzielić nam pomocy. Dotyczy to zarówno przejściowych kłopotów, z którymi bardzo często borykają się małe i średnie firmy jak również problemów związanych z utratą płynności finansowej. Z oferty Ascot będą mogły również skorzystać osoby które szukają finansowania na spłatę bieżących zobowiązań wobec ZUS czy Urzędu Skarbowego.

Ascot Finance może zapewnić nam bardzo szybką i bezpieczną organizację środków finansowych, pod warunkiem posiadania odpowiedniego zabezpieczenia oraz rozsądnego planu biznesowego. Jako że firma specjalizuje się w udzielaniu bardzo wysokich kwot pożyczek pozabankowych dla firm od 50 000 zł do nawet 10 milionów złotych, do uzyskania finansowania wymaga posiadania majątku firmowego lub prywatnego, w postaci nieruchomości takiej jak mieszkania, dom czy działka. Oferta firmy jest skierowana również do osób, które planują rozpocząć w najbliższym czasie prowadzenie działalności gospodarczej.

Jak uzyskać pożyczkę w Ascot Finance

Umowa pomiędzy klientem a Ascot Finance podpisywana jest w kancelarii notarialnej na terenie całej Polski. Firma nie pobiera żadnych przedpłat przed udzieleniem pożyczki, a pieniądze mogą nam zostać wypłacone nawet w ciągu 24 godzin od złożenia stosownych dokumentów. Jednym z najczęściej wymaganych „papierów” jest akt własności nieruchomości, który stanowi zabezpieczenie przyznawanej pożyczki. Po pozytywnej weryfikacji dostarczonych dokumentów i analizie stanu prawnego nieruchomości, firma może przejść do podpisania umowy, a następnie wypłaty środków pieniężnych. Historia kredytowa klienta w bazach BIK czy KRD nie ma większego wpływu na decyzję o udzieleniu pożyczki.

Skrócona oferta firmy Ascot Finance:
– Pożyczka Biznesowa z krótkim okresem płatności dla właścicieli firm, spółek i osób planujących założyć firmę
– Pożyczka Inwestycyjna na rozbudowę działalności, pod warunkiem posiadania dodatkowego zabezpieczenie w postaci nieruchomości
– Pożyczka Operacyjna na bieżącą działalność, pod zastaw nieruchomości lub majątek spółki
– Pożyczka Konsolidacyjna na uporządkowanie dotychczasowych zobowiązań, w tym zaległych składek do ZUS i US
– Pożyczka Pomostowa na szybką realizację inwestycji
– Leasing Zwrotny Nieruchomości polegający na sprzedaży nieruchomości i zawarciu umowy leasingu na określony czas
– Faktoring w celu utrzymania odpowiedniej płynności finansowej przedsiębiorstwa
– Doradztwo Biznesowe, pozwalające podejmować lepsze decyzje biznesowe
– Finansowanie Mezzanine – forma pożyczki, która umożliwia finansowanie kapitału własnego, w celu uniknięcia rozwodnienia struktury właścicielskiej.

Czytaj również

Oceń:*