Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Akredo Kredyt Konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny Akredo umożliwia uzyskanie najlepszej oferty konsolidacji kredytów spośród 10 banków jednocześnie.

Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, konsolidacja kredytów może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem w sytuacji gdy spłacamy kilka różnych kredytów jednocześnie. Pod warunkiem że sprawdzimy oferty kilku banków i wybierzemy spośród nich tą najkorzystniejszą. Nie musimy jednak tego robić samodzielnie, ponieważ z pomocą może nam przyjść oferta firmy Akredo. Nie jest to bank, a firma która może nam pomóc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego w banku

Choć samemu Akredo nie miałem jeszcze okazji poświęcić miejsca w postaci odrębnego artykułu, to częściowo poruszyłem temat firmy podczas publikacji artykułu opisującego skuteczne sposoby na walkę z zadłużeniem. Tam w kilku podstawowych słowach objaśniłem jak kredyt konsolidacyjny może nam pomóc, w przypadku gdy raty kilku kredytów są dla nas zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Akredo konsolidacja kredytów

Konsolidacja kredytów przez Akredo

Zacznijmy może od tego, co może nam dać konsolidacja kredytów? Dzięki takiej konsolidacji połączymy kilka różnych kredytów w jeden i nie będziemy musieli już pamiętać o płaceniu kilku rat w miesiącu a tylko o jednej racie. To oczywiście nie najważniejszy atut kredytu konsolidacyjnego, ponieważ ten główny punkt z którego będziemy czerpali największe korzyści polega na tym, że obniżymy również koszty tych kilku kredytów. Dzięki temu nasze miesięczne obciążenie z tytułu spłaty kredytu będzie mniejsze i już nie tak bolesne jak dotychczas. Konsolidacji podlegać mogą zarówno kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, pożyczki ratalne lub zadłużenia na rachunku bieżącym (limit czy debet w koncie) lub na karcie kredytowej.

Jaka jest jednak główna różnica pomiędzy złożeniem wniosku o kredyt konsolidacyjny w tradycyjnym banku a złożeniem takiego samego wniosku w Akredo? Otóż Akredo złoży w naszym imieniu wniosek o taki kredyt aż w 10 bankach jednocześnie. Dzięki temu znajdzie dla nas najbardziej korzystną ofertę konsolidacji kredytów. Oczywiście moglibyśmy zrobić to samo składając wniosek o taki kredyt za pomocą internetowych wniosków. Ale.. nie dość że zajęłoby to nam bardzo dużo czasu to jeszcze poprzez takie zapytania moglibyśmy obniżyć swoją punktację w bazach BIK. A to może później obniżyć nasze szanse na uzyskanie kredytu konsolidacyjnego.

Wstępna decyzja w 24 godziny

Otrzymanie analiz kredytowych w przypadku kredytu konsolidacyjnego najczęściej trwa do kilku dni, natomiast złożenie wniosku za pośrednictwem Akredo może skrócić ten czas do 24 godzin. Warto przy tym wiedzieć, że Akredo nie będzie pobierał od nas żadnych dodatkowych opłat, nawet w sytuacji gdy skorzystamy z oferty jednego z banków, którego oferta została nam przedstawiona. Działalność firmy opiera się na zasadach działania pośrednika finansowego, który za swoje działania pobiera prowizję od banku a nie od nas.

Kredyt Konsolidacyjny Akredo a BIK

Oferta kredytu konsolidacyjnego Akredo skierowana jest wyłącznie do tych osób, które posiadają pozytywną historię kredytową w bazach BIK. Nie mogą to więc być osoby które posiadają zadłużenia oraz znaczne opóźnienia w spłacie kredytów bankowych. Do uzyskania takiego kredytu ważne jest również posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Miesięczna rata kredytu nie może być dla nas zbyt dużym obciążeniem finansowym. Wie o tym również bank, który uzależni jej wysokość do uzyskiwanych przez nas dochodów.

Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu konsolidacyjnego

Podstawowym dokumentem potrzebnym do konsolidacji kredytów będzie oczywiście dowód osobisty. Konieczne będzie również przedstawienie aktualnego zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. W dokumencie będącym zaświadczeniem o dochodach musi być określona ich wysokość, źródło, a jeśli posiadamy zatrudnienie na czas określony, również termin końca umowy. Jeśli po przedstawieniu tych dokumentów, bank uzna że nasza zdolność kredytowa jest odpowiednia, to wtedy zostaniemy poproszeni o przedstawienie umów kredytowych, które chcielibyśmy skonsolidować.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*