YOLO – pożyczka na kartę przedpłaconą

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Karta przedpłacona Yolo Pożyczka na kartę przedpłacona Yolo to gotówka z karty, którą możemy płacić w sklepie, internecie czy wypłacają pieniądze z dowolnego bankomatu. Pożyczkę możemy spłacać w ratach miesięcznych, lub oddać ją w ciągu 30 dni, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Po chwilówkach, co raz większą popularnością zaczynają się cieszyć pożyczki na kartę przedpłaconą. Kolejną firmą która umożliwia uzyskanie pożyczki w taki sposób jest YOLO. Nazwa co po prawda, może niektórym z Was kojarzyć się z pewnym magazynem młodzieżowym, pojawiającym się w znanym serialu telewizyjnym, ale nie o tym Yolo mowa. Nasze Yolo, które dziś opisujemy to firma pożyczkowa, udzielająca pożyczek w systemie spłaty ratalnej.

O kartach przedpłaconych oraz firmach które je udostępniają, mieliśmy okazję już pisać w artykule poświęconym pozabankowym kartom kredytowym. Nie wspomnieliśmy w nim jednak o firmie Yolo, która również umożliwia otrzymanie takiej karty, więc dzisiaj nadrabiamy tę zaległość.

YOLO – pożyczka z karty przedpłaconej

Pożyczka na kartę przedpłaconą Yolo

Co może nam zaproponować firma Yolo i co zyskujemy, otrzymując od nich kartę przedpłaconą? W prostych słowach mówiąc, firma daję nam dostęp do dodatkowych środków finansowych udostępnionych na karcie. Możemy dzięki temu dokonywać płatności w sklepach, internecie, jak również wypłacać z jej pomocą pieniądze z bankomatu (co nie zawsze jest dla nas opłacalne w przypadku tradycyjnych kart kredytowych). Pieniądze na karcie pojawiają się natychmiast po zawarciu umowy i aktywacji karty. Spłata pożyczki z karty przedpłaconej może się odbywać w tradycyjnych ratach miesięcznych. W przypadku jednak jeśli pożyczkobiorca spłaci całość pożyczki w ciągu 30 dni, Yolo nie naliczy żadnych dodatkowych opłat.

Za pośrednictwem firmy Yolo możemy uzyskać pożyczki na karcie w wysokości do 7000 zł. Okres spłaty pożyczki możemy podzielić na raty miesięczne, wybierając określoną liczbę rat z zakresu od 6 do 30 miesięcy. Jeszcze przed złożeniem wniosku, mamy możliwość wyliczenia kosztów jakie będziemy musieli ponieść, jeśli zdecydujemy się sięgnąć po pożyczkę z karty przedpłaconej Yolo.

Jak skorzystać z oferty firmy Yolo? Pożyczka na kartę przedpłaconą udzielana jest osobom, które posiadają ukończone 22 lata i polskie obywatelstwo. Niezbędnymi elementami do uzyskania pożyczki jest posiadanie aktywnego konta bankowego, telefonu komórkowego oraz poczty e-mail. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, pożyczkę będziemy mogli otrzymać w ekspresowym czasie nawet kilkunastu minut. Zostaną one przelane na konto bankowe lub będziemy mogli odebrać je na poczcie.

Czytaj również

2 Opinie
  1. (4/5)

    Czy ktoś dostał pożyczkę przez to całe Yolo? Złożyłabym u nich wniosek, ale już kilka firm pożyczkowych odrzuciło mi wniosek, więc nie wiem czy jest sens wnioskowania u nich.

    • (4/5)

      Jeśli posiadasz pozytywną historię kredytową i masz zdolność kredytową to uzyskasz u nich pożyczkę. Ogólnie są jednak firmy pożyczkowe, które posiadają większą akceptację wniosków o pożyczki.

Oceń:*