Wybór lokaty z Expanderem

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Doracy Expandera mogą nam pomóc w woborze najkorzystniejszej lokaty

Jeśli już posiadamy odłożone środki pieniężne które chcielibyśmy zainwestować w pewne i bezpieczne źródło inwestycji to jedną z takich inwestycji na pewno będzie lokata terminowa. Pewna ponieważ pieniądze lokujemy w banku, bezpieczna ponieważ nie dość że mamy pewność zwrotu powierzonego kapitału to również wypracowanego zysku w postaci oprocentowania.

Oprocentowanie na lokatach spotkamy rożne i najczęściej nie przekracza ono obecnie 3% w skali roku. Jeśli jednak dobrze poszukamy znajdziemy ofertę lokat z bardziej atrakcyjnym, wyższym oprocentowaniem w wysokości $% a nawet 5% w skali roku. W tym wypadku najczęściej jednak są to albo lokaty krótkoterminowe zakładane na 2 czy 3 miesiące lub wiążące się z dodatkowym warunkiem np. otwarciem rachunku bankowego.

Jak znaleźć najlepszą lokatę z najlepszym zyskiem? Jeśli zamierzmy zainwestować większe środki warto skorzystać z pomocy takich instytucji jak doradcy finansowi Expandera. Oferty lokat terminowych zmieniają się bardzo często dlatego tylko osoby na bieżąco śledzące te oferty będą wiedziały gdzie w danym momencie warto zainwestować środki aby uzyskać jak największy zysk.

Z pomocą doradców Expandera nie tyko znajdziemy lokatę z pewną stopą zwrotu ale również będziemy mogli liczyć na porównanie najkorzystniejszych ofert dostępnych aktualnie na rynku. Lokaty terminowe mogą zostać założone na wybrany okres czasu a więc zarówno na 1,3, 6 miesięcy jak również 12 czy 24 miesiące.

Czytaj również

Oceń:*