W poszukiwaniu najszybszej pożyczki bankowej

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB

Zauważyłem, że osoby które są zainteresowane pożyczeniem nie dużej gotówki np. 1000 czy 1500 zł często wybierają do tego celu oferty firm pozabankowych. W wielu przypadkach dzieje się tak dlatego, że osoby takie nie mogą uzyskać tradycyjnego kredytu w banku. Dlatego też sięgają po oferty firm pozabankowych, czy po chwilówki. W wielu przypadkach wyznacznikiem jest również czas i łatwość uzyskania pożyczki poza bankiem.

W obecnych czasach aby uzyskać mały kredyt nikt nie chce już w tym celu udawać się specjalnie do placówek bankowych. A do tego jeszcze przedstawiać stosu dokumentów, aby w ekstremalnym przypadku móc otrzymać potrzebne 1000 zł po kilku dniach oczekiwania. W dzisiejszych czasach tak nie dużą pożyczkę, możemy przecież mieć w ciągu 15 minut od chwili złożenia wniosku. W dodatku bez wychodzenia z domu i bez przedstawiania dokumentów. Jest to w pełni realne, ponieważ sam korzystałem z takiej opcji i mogę potwierdzić.

Czy w bankach nie mamy szans na uzyskanie gotówki w ten sam prosty sposób – równie szybko i równie łatwo? Mamy, tyle że w nie licznych przypadkach póki co..

Najszybsza Pożyczka Bankowa

Banki zaczęły w końcu zauważać że firmy udzielające chwilówek, czy innych pozabankowych pożyczek są dla nich co raz większą konkurencją. O ile mBank kredytów internetowych udzielał od dawna (choć teraz robi to na znacznie uproszczonych procedurach niż na początku), to nie da się ukryć że takie marki jak iGotówka (BNP Paribas) czy iKredyt (Getin Bank) to marki powstałe nie tak dawno i garściami czerpiące z tego, co zaczęły oferować firmy pożyczkowe. Mowa tu głównie o popularnych suwakach, za pomocą których wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty możemy poznać wysokość raty miesięcznej, po czym złożyć wniosek całkowicie online.

No dobra, a czy w tych bankach udzielających kredytów przez internet uzyskamy kredyt równie łatwo i szybko jak w przypadku firm pożyczkowych? Musimy się liczyć z tym, że na pewno nie będzie to ani 15 ani 30 minut. Realne jest to tylko w przypadku klientów którzy zaciągnęli już kredyt w danym banku, bądź też posiadają w nim konto bankowe na które otrzymują wynagrodzenie. W innym przypadku czas oczekiwania na potrzebną gotówkę może być różny. W przypadku nie dużych kwot jak 1000 czy 2000 zł powinien zamknąć się w ciągu kilku godzin.

Co będzie nam potrzebne do uzyskania szybkiej pożyczki bankowej przez internet? Na pewno niezbędny będzie dowód osobisty oraz wykonanie jego skanu. Czy to za pomocą skanera, aparatu czy nawet telefonu. Ważne aby dane na takim zdjęciu były czytelne. Poza skanem dowodu, może być wymagane również przesłanie wyciągu z konta. Powinien on dokumentować nasze wpływy na konto z ostatnich 3 lub 6 miesięcy. W niektórych przypadkach możliwe jest pobranie specjalnej aplikacji która po udostępnieniu jej danych, sama zaloguje się na nasze konto i pobierze potrzebne dane. Najszybsza Pożyczka Bankowa dostępna jest w bankach i firmach pożyczkowych, stosujących przelewy natychmiastowe.

Czytaj również

4 Comments
  1. Co raz więcej banków udziela takich szybkich pożyczek bankowych. Oczywiście mam tu na myśli pożyczki internetowe, które można uzyskać bez wychodzenia z domu. To jednak najszybszy sposób na otrzymanie pożyczki. Również banki je udzielają, można się przyjrzeć choćby ofercie Eurobank online, którą bank udziela do 4000 zł bez dodatkowych zaświadczeń.

  2. Ja bym nie szukał szybkiej pożyczki, ale przede wszystkim taniej. Można użyć do tego co prawda kalkulatorów na stronach internetowych, ale prawdę mówiąc, są tam podane tylko orientacyjne koszty kredytu. Dokładne dane na temat spłaty kredytu uzyskamy dopiero po ocenie naszej zdolności i historii kredytowej osoby wnioskującej o pożyczkę.

    (5/5)
  3. Można spróbować złożyć wniosek o taką pożyczkę w Alior bank. Udzielają szybkie pożyczki na selfie przez internet, więc jeśli przejdziemy poprawnie taką weryfikację, to udzielą nam pożyczki online.

    (4/5)
  4. Tylko i wyłącznie Bancovo – z bankami jest ten problem że jeden udzieli kredytu drugi nie. Dzięki Bancovo nie tylko uda Wam się uzyskać szybkie pożyczki bankowe ale również z najniższą ratą.

    (5/5)

Oceń: