Pożyczka Internetowa z oprocentowaniem 0%

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
Pożyczka Internetowa z oprocentowaniem 0% Eurobank uruchomił promocję dla wszystkich osób które chcą pożyczkę uzyskać tanio i całkowicie przez internet. W ramach Pożyczki Internetowej z oprocentowaniem 0% możemy uzyskać do 4000 zł.

Szukacie korzystnej i nie drogiej w spłacie pożyczki? W takim razie powinniście zainteresować się nową ofertą Eurobanku. W tym banku macie możliwość uzyskania pożyczki internetowej w wysokości do 4000 zł z oprocentowaniem 0%.

Co jest największym atutem tej promocyjnej oferty Eurobanku? Pierwsza rzecz która szczególnie powinna nas zainteresować to oczywiście oprocentowanie 0%, ale to nie jedyny atut tej pożyczki. Otóż tą pożyczkę macie możliwość otrzymać całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Do jej uzyskania nie będą Wam również potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia o dochodach.

Pożyczka Internetowa 0% w Eurobanku

W ramach tej oferty, dostępnej całkowicie przez internet będziecie mogli pożyczyć maksymalnie do 4000 zł. Okres spłaty pożyczki będzie mógł wynosić od 3 do nawet 36 miesięcy. Bank nie naliczy nam żadnego dodatkowego oprocentowania, przez cały okres trwania spłaty pożyczki. Zostanie jednak pobrana prowizja za udzielenie kredytu. Poniżej możecie zapoznać się z przykładową kalkulacją pożyczki dla kwoty 4000 zł z 36-miesięcznym okresem spłaty. Taka pożyczka może zostać nam udzielona całkowicie przez internet i bez przedstawiania zaświadczeń.

Eurobank pożyczka online - koszty

Co będzie potrzebne do uzyskania pożyczki internetowej 0%?

Niezbędne będzie oczywiście posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Będzie nam również potrzebny numer konta bankowego, na które zostanie przekazana kwota przyznanego kredytu. Ponadto będziemy musieli podać dane pracodawcy lub firmy, w której jesteśmy zatrudnieni a więc dane teleadresowe oraz numer NIP. Ostatnią rzeczą potrzebną do uzyskania pożyczki będzie numer telefonu komórkowego. To właśnie na ten numer konta zostanie przesłany kod SMS, który będzie potrzebny do akceptacji umowy kredytowej. Pożyczkę możemy otrzymać nawet w ciągu 15 minut od momentu zaakceptowania umowy.

Pożyczka internetowa do 50 000 zł – warto wspomnieć również o tym, że Eurobank posiada również ciekawą propozycję dla osób, które są zainteresowanie znacznie większą kwotą kredytu online. Nawet do 50 000 zł mamy możliwość uzyskać w ramach pożyczki przez internet. Ta pożyczka również udzielana jest całkowicie online, a do jej uzyskania dodatkowo będzie potrzebny wyciąg z konta bankowego, na które otrzymujemy wynagrodzenie.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Dobrze że w bankach już łatwiej uzyskać takie pożyczki internetowe, bo bynajmniej ludzie nie muszą sięgać po te drogie pożyczki, jeśli nie chcą formalności załatwiać w placówkach. Potwierdzam że do uzyskania pożyczki online do 4000 zł w Eurobanku nie są potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia o dochodach.

  2. Jeszcze do niedawna był problem żeby w banku uzyskać pożyczkę przez internet, znacznie szybciej udzielały je firmy pożyczkowe. Jedynie mBank był zawsze takim bankiem w którym można było liczyć na tego typu pożyczkę. Banki widząc sporą konkurencją ze strony pożyczek online, zaczęły również w końcu pożyczać tą drogą i dobrze!

  3. (4/5)

    @Szeregowy – czyli rozumiem, że przy składaniu wniosku o pożyczkę przez internet, wystarczy że mam w swoim pobliżu jedynie dowód osobisty. A czy weryfikują konto bankowe przy udzielaniu tego kredytu online?

Oceń:*