Pożyczka online na 60 dni za darmo i bez odsetek

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

W sieci można znaleźć ciekawe oferty, takie jak pożyczka na 6o dni za darmo. Oznacza to, że w czasie mijającym do terminu spłaty pożyczki nie są naliczane żadne odsetki. Co warto wiedzieć na ten temat i jakie są warunki? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na ten temat.

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, kiedy nagle traci płynność finansową lub staje w obliczu problemów, które wymagają większej gotówki i to w ekspresowym tempie. Jeśli osoba taka spotka się z odmową uzyskania koniecznych środków w banku, możliwe jest skorzystanie z wielu instytucji pozabankowych. Część z nich oferuje atrakcyjne promocje dla nowych klientów, którzy będą mogli oddać chwilówkę w czasie wydłużonym dwukrotnie. W ich przypadku nie będzie to więc standardowe trzydzieści dni, ale sześćdziesiąt dni.

Firmy udzielające pożyczki online na 60 dni za darmo


Pożyczka na 60 dni bez odsetek to kusząca propozycja dla osób, które nie chcą tracić pieniędzy, a pożyczona kwota jest im potrzebna już teraz. Po upływie sześćdziesięciu dni konieczna jest spłata całej pożyczki, ale bez jakichkolwiek naliczonych odsetek. Pożyczka na 60 dni za darmo pozwala więc klientom pożyczyć kwotę na takiej samej zasadzie, na jakiej pożycza się pieniądze od członków rodziny lub przyjaciół. Oddajemy dokładnie tyle samo.

Aktualnie firmą, która ma w swoje ofercie taką opcję, jest popularny Vivus. O ile kolejne pożyczki w tej firmie, w zależności od naszych dochodów, mogą opiewać nawet na kwotę 7500 tysiąca złotych, o tyle w przypadku pierwszej pożyczki warunki są inne. W zależności od deklarowanych dochodów możliwe jest wówczas otrzymanie pożyczki o maksymalnej wysokości 3000 tysięcy złotych. Pierwsza pożyczka w Vivusie rządzi się jednak prawami, na które nie mogą liczyć stali klienci czy nawet osoby ubiegające się o drugą pożyczkę. Pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni jest przewidziana wyłącznie dla nowych klientów. Pozostali mogą często pożyczyć większe kwoty, ale zawsze z odsetkami i tylko na jeden miesiąc.

Ciekawą opcją jest również “Test 101 dni” w Smartney, który pozwala na branie kredytów konsumenckich na raty. Jeśli jednak cała pożyczona kwota zostanie spłacona w ciągu stu jeden dni, to klient nie musi płacić żadnych odsetek. Nie jest to więc stricte pożyczka na 60 dni bez odsetek, ale pożyczka ratalna, która może okazać się pożyczką bez odsetek, jeśli tylko zostanie spłacona w ciągu 101 dni od momentu zawarcia umowy.

Dla kogo pierwsza pożyczka za darmo bez odsetek?

Pożyczka na 60 dni za darmo w formie Vivus przewidziana jest dla osób pełnoletnich, które w procesie weryfikacji zostaną uznane za zdolne do jej spłacenia. Ważne jest, aby osoba ubiegająca się o pożyczkę robiła to po raz pierwszy w tej firmie. Jeśli dane osobowe klienta znajdują się już w bazie i ma on swój profil na Vivus.pl, to w spersonalizowanej ofercie znajduje się wyłącznie opcja wzięcia kolejnej pożyczki, którą trzeba spłacić w ciągu 30 dni i którą trzeba spłacić wraz z odsetkami.

Darmowa pożyczka na 60 dni – jakie warunki?

Pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni przewidziana jest dla nowych klientów, którzy zarejestrują się na stronie pożyczkodawcy. Konieczne jest wypełnienie formularzy dotyczących zatrudnienia, ale bez konieczności wysyłania dokumentów potwierdzających dochody, a także formularzy dotyczących sytuacji materialnej. Formularze zawierają na przykład informacje na temat statusu zamieszkiwanego mieszkania, wysokości regularnych wydatków czy też innych zobowiązań w instytucjach bankowych lub pozabankowych.

Pożyczka za darmo na 60 dni może zostać przyznana osobie, która jest wypłacalna i wykona identyfikacyjny przelew przez BlueMedia lub identyfikację przez bezpieczną stronę Kontomatik. Dzięki temu instytucja jest w stanie potwierdzić nie tylko naszą tożsamość, ale również informacje o dochodach. Po wybraniu kwoty i wypełnieniu niezbędnych dokumentów, klient zatwierdza wniosek, a po kilku minutach otrzymuje wiadomość SMS oraz e-maila z informacją o przydzieleniu pożyczki.

Jak szybko można otrzymać pieniądze na konto?

Darmowa pożyczka za darmo na 60 dni wypłacana jest przez instytucję pozabankową natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Nie jest jednak powiedziane, że każdy otrzyma pieniądze na konto w takim samym tempie. Wszystko zależy w tym wypadku od pracy poszczególnych banków i godzinach realizowania czy księgowania przelewów. Pożyczka za darmo na 60 dni u niektórych znajdzie się na koncie już po kilku minutach (w przypadku Vivus udzielana jest również pożyczka w weekend), u innych po paru godzinach, a u klientów innych banków na drugi dzień.

Jeśli zależy nam na tym, by dokładnie wiedzieć, kiedy pieniądze trafią na nasz rachunek, warto sprawdzić to w internetowym kalkulatorze przelewów. Wystarczy wpisać nazwę banku pożyczkodawcy i swojego własnego, a także dokładną godzinę zawarcia umowy, aby wiedzieć, kiedy dokładnie pieniądze trafią na nasze konto. Warto również uwzględnić dłuższy czas trwania księgowania przelewów w weekendy.

Jakie są zalety pożyczki na 60 dni?

Pożyczka na 60 dni za darmo może okazać się skutecznym ratunkiem dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują zastrzyku gotówki w danym momencie. Darmowa pożyczka za darmo na 60 dni pozwoli danej osobie odzyskać płynność finansową i w ciągu dwóch miesięcy spłacić zobowiązanie bez żadnych dodatkowych kosztów. To nie tylko szansa na załatwienie naglącego problemu od razu, ale również kupienie sobie czasu na odłożenie kwoty koniecznej do spłaty zobowiązania.

O ile w wielu firmach oferujących pozabankowe pożyczki czas spłaty to zawsze 30 dni, tym razem okres ten wydłuża się aż dwukrotnie, co daje duży komfort psychiczny pożyczkobiorcy. Wielkim walorem pożyczki tego rodzaju jest fakt, że jest ona udzielana w stu procentach online i przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Można więc w dowolnym momencie i bez wychodzenia z domu wypełnić wniosek i spodziewać się, że pieniądze jak najszybciej znajdą się na koncie. Dzięki temu klient oszczędza czas, ale również może uniknąć krępujących rozmów z doradcami finansowymi, co jest typowe dla stacjonarnych punktów oferujących pożyczki. Równie łatwy jest proces spłacania zobowiązania, który wymaga tylko skopiowania podanych na profilu klienta danych w elektronicznej bankowości i kilku kliknięć.

Czytaj również

Oceń: