W Monedo pożyczymy nawet do 15 000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Nie tylko do 10 000 zł ma do zaoferowania nowa marka Monedo, ponieważ w przypadku stałych klientów kwoty pożyczek mogą sięgać nawet 15 000 zł.

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie kojarzy nazwy Monedo, która od jakiegoś czasu zagościła na krajowym rynku pożyczkowym, to śpieszę was poinformować że Monedo to nowa marka działająca pod skrzydłami firmy Kreditech. W skrócie powiedziałbym tak – Zaimo zniknęło z rynku a zamiast tego pojawiło się Monedo, z pomocą którego możecie pożyczyć nawet do 15 000 zł.

Co prawda firma nie oferuje aż tak wysokiej kwoty pożyczki nowym klientom, a co więcej taka oferta nie jest nawet dostępna z poziomu głównej strony firmy. Jak jednak możemy przeczytać w materiałach informacyjnych, maksymalna kwota pożyczki dostępna za pośrednictwem Monedo może sięgnąć nie tylko do 10 000 zł, a nawet do 15 000 zł. Taki limit będzie dostępny jednak dopiero przy kolejnych pożyczkach i zarezerwowany wyłącznie dla stałych klientów firmy którzy terminowo spłacili wszystkie poprzednio zaciągnięte pożyczki.

Maksymalna kwota pożyczki z jakiej będzie mógł skorzystać klient Monedo, uzależniona jest zarówno od liczby spłaconych pożyczek, od tego czy poprzednie pożyczki były spłacane terminowo jak również od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. To trzy najważniejsze czynniki od których będzie zależało to, czy firma zdecyduje się nam pożyczyć wspomniane 15 000 zł. To samo tyczy się okresu spłaty pożyczki który standardowo wynosi od 3 do 36 miesięcy, jednak w przypadku większej kwoty pożyczki, firma może nam zaoferować jeden z dłuższych okresów spłaty. A jak wiadomo, czym dłuższy okres spłaty tym koszt pożyczki będzie niestety większy.

Aby uzyskać pożyczkę pozabankową w Monedo wystarczy że mamy ukończone 18 lat, posiadamy dowód osobisty oraz dochody umożliwiające spłatę raty pożyczki. Na dzień dzisiejszy istnieją dwie metody weryfikacji pożyczkobiorcy a mianowicie standardowy z koniecznością wykonania przelewu weryfikacyjnego oraz alternatywny Konto Connect, umożliwiający darmową weryfikację danych bez przelewu bankowego. Resztę informacji znajdziecie we wcześniejszym artykule dotyczącym Monedo Now zamieszczonym na blogu.

Czytaj również

Oceń:*