Santander Kredyt samochodowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank

Jednym z popularnych banków oferujących kredyt samochodowy jest Santander Consumer Bank w którym mamy możliwość uzyskania kredytu na kupno samochodu w prosty i szybki sposób, spełniając tym samym swoje marzenia o własnym, nowym samochodzie.

Jednak nie tylko samochód może być przedmiotem kredytowania w ramach oferty Santander, równie dobrze kredyt samochody może zostać zaciągnięty z myślą o zakupie wymarzonego motocykla, quada czy skutera. Może to być więc dowolny pojazd zarówno nowy jak i używany, który znajdziemy na terenie Polski jak i zagranicy.

W przypadku jeśli jesteśmy zainteresowani kredytem na zakup samochodu używanego to warto wiedzieć o tym że w Santander możemy uzyskać kredyt nawet na pojazd 12-letni a więc przykładowo jeśli wniosek o kredyt składalibyśmy w roku 2014 to pojazd stanowiący przedmiot kredytowania może pochodzić nawet z 2002 roku. Należy jednak przy tym wiedzieć że w takim wypadku okres spłaty kredytu nie mógłby być dłuższy niż 3-4 lata ponieważ w momencie spłaty ostatniej raty kredytu wiek pojazdu nie może być większy niż 16 lat. Maksymalny okres spłaty kredytu może wynosić do 96 miesięcy.

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie samochodowym udzielanym w Santander na auta używane? Może to być dowolny pojazd osobowy lub dostawczy 6,5t, zarówno z Polski jak i zagranicy. Samochód taki może być samochodem zakupionym od osoby fizycznej ale również w auto komisie czy od dealera samochodowego.

Akceptowane różna źródła dochodu – o kredyt samochodowy w Santander możemy wnioskować zarówno jeśli posiadamy dochody na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju (udokumentowane).

W przypadku zaciągania kredytu samochodowego na nowy samochód Santander może nam zaoferować szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, GAP jak również na życie oraz na wypadek utraty pracy.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (5/5)

    Widziałam ofertę na kredyty samochodowe Santander i muszę przyznać, że była naprawdę korzystna. Chcę kupić niedługo nowy samochód i zastanawiam się, gdzie znaleźć najkorzystniejszy kredyt. Miałem kiedyś konto w santander consumer bank – kredyt samochodowy to będzie dla mnie nowość!

Oceń:*