Kredyty Konsolidacyjne | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Santander Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank

Jednym z popularnych banków oferujących kredyt samochodowy jest Santander Consumer Bank w którym mamy możliwość uzyskania kredytu na kupno samochodu w prosty i szybki sposób, spełniając tym samym swoje marzenia o własnym, nowym samochodzie.

Jednak nie tylko samochód może być przedmiotem kredytowania w ramach oferty Santander, równie dobrze kredyt samochody może zostać zaciągnięty z myślą o zakupie wymarzonego motocykla, quada czy skutera. Może to być więc dowolny pojazd zarówno nowy jak i używany, który znajdziemy na terenie Polski jak i zagranicy.

W przypadku jeśli jesteśmy zainteresowani kredytem na zakup samochodu używanego to warto wiedzieć o tym że w Santander możemy uzyskać kredyt nawet na pojazd 12-letni a więc przykładowo jeśli wniosek o kredyt składalibyśmy w roku 2014 to pojazd stanowiący przedmiot kredytowania może pochodzić nawet z 2002 roku. Należy jednak przy tym wiedzieć że w takim wypadku okres spłaty kredytu nie mógłby być dłuższy niż 3-4 lata ponieważ w momencie spłaty ostatniej raty kredytu wiek pojazdu nie może być większy niż 16 lat. Maksymalny okres spłaty kredytu może wynosić do 96 miesięcy.

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie samochodowym udzielanym w Santander na auta używane? Może to być dowolny pojazd osobowy lub dostawczy 6,5t, zarówno z Polski jak i zagranicy. Samochód taki może być samochodem zakupionym od osoby fizycznej ale również w auto komisie czy od dealera samochodowego.

Akceptowane różna źródła dochodu – o kredyt samochodowy w Santander możemy wnioskować zarówno jeśli posiadamy dochody na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju (udokumentowane).

W przypadku zaciągania kredytu samochodowego na nowy samochód Santander może nam zaoferować szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, GAP jak również na życie oraz na wypadek utraty pracy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*