Santander Kredyt samochodowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB

Jednym z popularnych banków oferujących kredyt samochodowy jest Santander Consumer Bank. W banku mamy możliwość uzyskania kredytu na kupno samochodu w prosty i szybki sposób. Spełniając tym samym swoje marzenia o własnym, nowym samochodzie.

Jednak nie tylko samochód może być przedmiotem kredytowania w ramach oferty Santander. Równie dobrze kredyt samochody może zostać zaciągnięty z myślą o zakupie wymarzonego motocykla, quada czy skutera. Może to być więc dowolny pojazd zarówno nowy jak i używany, który znajdziemy na terenie Polski jak i zagranicy.

Kredyt na samochód w banku Santander Consumer Bank

W przypadku jeśli jesteśmy zainteresowani kredytem na zakup samochodu używanego. To warto wiedzieć o tym, że w Santander możemy uzyskać kredyt nawet na pojazd 12-letni. A więc przykładowo jeśli wniosek o kredyt składalibyśmy w roku 2014, to pojazd stanowiący przedmiot kredytowania może pochodzić nawet z 2002 roku. Należy jednak przy tym wiedzieć, że w takim wypadku okres spłaty kredytu nie mógłby być dłuższy niż 3-4 lata. Ponieważ w momencie spłaty ostatniej raty kredytu, wiek pojazdu nie może być większy niż 16 lat. Maksymalny okres spłaty kredytu może wynosić do 96 miesięcy.

Co jeszcze warto wiedzieć o kredycie samochodowym udzielanym w Santander na auta używane? Może to być dowolny pojazd osobowy lub dostawczy 6,5t, zarówno z Polski jak i zagranicy. Samochód taki może być samochodem zakupionym od osoby fizycznej ale również w auto komisie czy od dealera samochodowego.

Akceptowane są różna źródła dochodu. O kredyt samochodowy w Santander możemy wnioskować zarówno jeśli posiadamy dochody na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju (udokumentowane).

W przypadku zaciągania kredytu samochodowego na nowy samochód Santander może nam zaoferować szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych. A więc OC, AC, GAP jak również na życie oraz na wypadek utraty pracy.

Czytaj również

3 Comments
 1. Widziałam ofertę na kredyty samochodowe Santander i muszę przyznać, że była naprawdę korzystna. Chcę kupić niedługo nowy samochód i zastanawiam się, gdzie znaleźć najkorzystniejszy kredyt. Miałem kiedyś konto w santander consumer bank – kredyt samochodowy to będzie dla mnie nowość!

 2. Od dłuższego czasu oglądałem kredyty samochodowe – Santander jak na razie miał jedną z najbardziej korzystnych ofert, więc chyba przy nim teraz zostanę – dla mnie to będzie strzał w dziesiątkę.

 3. Niedawno kupowałem samochód i również zainteresował mnie ten kredyt samochodowy santander, ale okazało się że auto które zamierzam kupić jest trochę za stare. Santander zaproponował mi jednak korzystny kredyt gotówkowy.

 • kredyt samochodowy santander opinie
 • kredyt santander opinie
 • kredyty samochodowe santander
 • santander kredyt samochodowy
 • santander kredyt opinie
 • kredyt w santander opinie
 • santander kredyt na samochód
 • santander pożyczka opinie
 • kredyt samochodowy santander
 • santander kredyty samochodowe
 • kredyt na samochód santander
 • santander consumer bank kredyt samochodowy