Property Secured Fund

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Czy możliwe jest uzyskanie wysokiego kredytu na rozwój czy inwestycje w firmie poza bankiem? Jest to możliwe z Property Secured Fund, pod warunkiem że posiadamy nieruchomość , która będzie zabezpieczeniem zaciągniętej pożyczki.

Na rynku pożyczek pozabankowych dla firm pojawiła się nowa firma oferująca usługi finansowania dla firm o nazwie Property Secured Fund. Firma oferuje dosyć wysokie kwoty kredytów udzielanych wyłącznie pod zabezpieczenie które mogą stanowić nieruchomości komercyjne czy mieszkalne.

Jak wspomniałem we wstępie firma specjalizuje się wyłącznie w wysokich kwotach pożyczek wynoszących od od 100 000 pln do nawet 5 000 000 złotych. Aby starać się o uzyskanie tak wysokiej pożyczki na rozwój firmy konieczne jest posiadanie nieruchomości która będzie stanowiła zabezpieczenie pożyczki, może to być zarówno nieruchomości komercyjna, mieszkalna jak również inna bardziej nietypowa. Warto również wspomnieć że przy bardzo wysokich kwotach pożyczek które oferuje firma, okres spłaty jest stosunkowo krótki ponieważ może wynosić on maksymalnie 12 miesięcy.

Czego dowiemy się o samej firmie? Property Secured Fund S.A. z siedzibą w Warszawie, zarządza Funduszem Inwestycyjnym PSF FIZAN [RFI 1043] pod nadzorem Saturn TFI. Firma podkreśla że rząd jak i rada nadzorcza składa się wyłącznie z doświadczonych specjalistów rynku finansowego którzy dają rękojmię profesjonalnego i uczciwego zarządzania.

Co jeszcze mógłbym powiedzieć o ofercie PSF? Wszystkie pożyczki dostępne w ofercie firmy udzielane są bez pobierania jakichkolwiek prowizji ani opłat związanych z rozpatrzeniem wniosku. Oznacza to że zanim nie otrzymamy przelewu pożyczki na konto, nie zostanie od nas pobrana jakakolwiek opłata. Koszt pożyczki składa się wyłącznie z prowizji która zostaje potrącana z pożyczki i odsetek. Klient może jednak ponieść opłat związane z kosztami notarialnymi i w przypadku wyceny nieruchomości jeśli będzie wymagana. Te koszta jednak mogą być również finansowane z przyznanej pożyczki.

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki firmowej w Property Secured Fund? Pierwszy krok to złożenie wniosku o pożyczkę obejmującego informację o kwocie pożyczki, informacje o posiadanej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie oraz wyjaśnienie ewentualnych wpisów w Księdze Wieczystej. W kolejnym kroku podejmowana jest wstępna decyzja która powinna zostać podjęta w ciągu 48 godzin od złożenia pełnego wniosku. Jeśli decyzja będzie pozytywna zostaje wykonana wycena nieruchomości u biegłego rzeczoznawcy która powinna potrwać nie dłużej jak 3 dni. Następnie dochodzi do podpisania umowy pożyczki oraz ustanowienie zabezpieczeń i wypłata pożyczki na nasze konto bankowe.

Property Secured Fund

Czytaj również

2 Opinie
  1. Czy ktoś orientuje się czy ta firma udziela również kredytów na start dla nowych firm?

    • Witam, PSF udziela też pożyczek dla startupów. Warunkiem jest aby działalność gospodarcza lub spółka została założona przed podpisaniem umowy pożyczki.

      Zapraszamy do kontaktu
      tel. 22 630 31 31, 630 31 33

Oceń:*