Pożyczki pozabankowe na raty

- online do 25 000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Pożyczki pozabankowe na raty online Mając problem z uzyskaniem kredytu gotówkowego w banku, możemy wybrać pożyczki pozabankowe na raty, które bez większych problemów możemy uzyskać całkowicie przez internet.

Znalezienie pożyczki pozabankowej w sytuacji jeśli nie możemy jej otrzymać w banku, nie jest dzisiaj specjalnie dużym problemem. Ogromna liczba ofert oraz firm udzielających pożyczki internetowe, sprawiła to że dziś o otrzymanie dodatkowej gotówki poza bankiem nie jest wcale aż tak trudno.

Kwestią oddzielną jest oczywiście to, na jakich zasadach taką pozabankową pożyczkę uda nam się uzyskać. Nie każda firma posiada korzystne warunki finansowania, niektóre koszty są znacznie zawyżone i mocno odbiegające od kosztów kredytów bankowych. Nadal bardzo dużo firm posiada w swojej ofercie pożyczki, których koszty niestety nie są małe i decydując się na taka pożyczkę musimy spłacić niemal dwa razy większą kwotę. Na szczęście dysponując odpowiednią wiedzą, możemy znaleźć oferty pożyczki pozabankowej na raty, która powinna spełnić nasze oczekiwania. Warto przy takich poszukiwaniach, wspomagać się wiedzą dostępną w internecie, a bieżące koszty pożyczek weryfikować za pomocą kalkulatorów pożyczkowych, jakie znajdują się na stronach internetowych firm udzielających pożyczki pozabankowe na raty przez internet.

Sprawdzone firmy w których uzyskamy pożyczki pozabankowe online

Za pośrednictwem firm udzielających pożyczki pozabankowe, mamy możliwość uzyskania pożyczek w wysokości nawet do 25 000 zł. Warto jednak wiedzieć o tym, że im większa wysokość pożyczki oraz dłuższy okres spłaty, tym koszt takiej pożyczki będzie większy. Uczulamy na to szczególnie te osoby, które chciałyby za pośrednictwem tego typu firm pożyczyć kwoty przekraczające np. 10 000 zł. W tym przypadku, niemal każda pożyczka gotówkowa w firmie pozabankowej może okazać się bardzo droga w spłacie. Dlatego szukając dużych pożyczek, lepiej poszukać pożyczki z gwarantem lub starać się o kredyt gotówkowy w banku.

Jeżeli mamy dylemat związany z tym czy uda nam się uzyskać kredyt w banku, czy też jednak będziemy musieli sięgnąć po pożyczkę pozabankową to tutaj świetnym rozwiązaniem może się okazać propozycja Bancovo. Dzięki tej firmie nie musimy na własną rękę wysyłać wniosków o kredyt w banku. Wystarczy że taki wniosek złożymy u nich a firma znajdzie dla nas najbardziej dogodną ofertę. Dzięki temu, że firma współpracuje zarówno z bankami ja i firmami pożyczkowymi, będziemy mogli otrzymać ofertę która będzie dopasowana do naszej historii i zdolności kredytowej. W przypadku kredytów bankowych firma pośredniczy w udzielaniu bankowych kredytów gotówkowych w wysokości nawet do 200 000 zł. Jeśli nasza ocena kredytowa nie okaże się zbyt wystarczająca by otrzymać kredyt w banku, firma prześwietli dla nas pożyczki pozabankowe na raty online z możliwie najniższą ratą miesięczną.

W przypadku pożyczek pozabankowych, jedną z najtańszych pożyczek uzyskamy bez wątpienia w firmie Wonga. Choć kiedyś firma udzielała wyłącznie chwilówek z szybką spłatą, to obecnie za pośrednictwem firmy mamy możliwość uzyskania pożyczek ratalnych w wysokości nawet do 20 000 zł. Oczywiście jeszcze przed złożeniem wniosku, możemy przeanalizować koszt takiej pożyczki, z pomocą kalkulatora który znajduje się na głównej stronie firmy. Wystarczy podanie kwoty pożyczki którą jesteśmy zainteresowani oraz długość jej spłaty. Choć firma nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań względem potencjalnego klienta, ponieważ udziela pożyczki osobom już od 18 lat, to nie są akceptowane jakiekolwiek zadłużenia. Mowa tu oczywiście o weryfikacji klienta za pośrednictwem bazy BIK czy rejestrów dłużników.

Kolejną sprawdzoną firmą, z którą warto się zapoznać szukając pożyczki pozabankowej z ratami miesięcznymi jest Zaplo. Ta firma również udziela pożyczki pozabankowe na raty, bez potrzeby wychodzenia z domu i przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe. Marka znana jest z tego, że dodatkową gotówkę której potrzebujemy może nam dostarczyć w bardzo szybkim czasie. Wszystko to dzięki nowoczesnym systemom weryfikacji oraz wykorzystaniu przelewu natychmiastowego. Aktualnie z pomocą firmy mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości do 15 000 zł, z możliwością spłaty pożyczki w równych ratach miesięcznych (od 3 do 36 rat miesięcznych). Warunkiem otrzymania pożyczki w Zaplo jest posiadanie ukończonych 21 lat oraz uzyskanie pozytywnej oceny kredytowej.

Firma Provident to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce. Swego czasu kojarzona głównie z pożyczkami domowymi, jednak od dłuższego czasu idąca z duchem czasu i udzielająca również pożyczki online. Jedną z nowych propozycji firmy jest pożyczka samoobsługowa, która dzięki temu że udzielana jest całkowicie przez internet, umożliwia uzyskania całkiem korzystnych rat miesięcznych. Oferta firmy Provident to pożyczka pozabankowa na raty online w wysokości nawet do 20 000 zł. W zależności od posiadanej zdolności kredytowej, możemy wybrać okres spłaty od 3 do 48 miesięcy. Niezbędne do uzyskania pożyczki w Provident jest ukończone 18 lat, posiadanie miesięcznych dochodów oraz pozytywna historia kredytowa.

Jeszcze jedną propozycją w temacie pożyczek pozabankowych na raty jest Ferratum. Firma jest znana z tego że udziela zarówno chwilówek, jak również pożyczki spłacane w ratach miesięcznych. W tym ostatnim przypadku mamy do wyboru pożyczki pozabankowe na raty w wysokości nie przekraczającej kwoty 10 000 zł. Spłata takiej pożyczki może odbyć się w okresie od 6 do 24 miesięcy. Aktualnie firma należy do grona firm wykorzystujących przy udzielaniu pożyczek system Instantor. Dzięki niemu uzyskanie pożyczki jest bardzo szybkie i bez konieczności przekazywania dodatkowych zaświadczeń o dochodach bądź zatrudnieniu.

Czytaj również

2 Opinie
  1. (4/5)

    Szukając takich dużych pożyczek pozabankowych na raty, na pewno warto zwrócić uwagę na koszty. Tutaj już te koszty są stosunkowo wysokie, szczególnie jeśli chcemy pozyskać pożyczkę za pośrednictwem firmy udzielającej pożyczki pozabankowe.

  2. (5/5)

    Właśnie w przypadku takich dużych pożyczek możemy narazić się na spore straty i ryzyko. Jeszcze do 10 000 zł można znaleźć stosunkowo korzystne oferty pożyczek pozabankowych na raty online. Powyżej tej kwoty zaczynają się już dosyć strome schody..

Oceń:*