DuetKasa pożyczka z gwarantem

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

9 udostępnij na FB
DuetKasa pożyczka gwarant DuetKasa to kolejna pożyczka z gwarantem, którą mogą uzyskać osoby, posiadające zadłużenia. Osoby z negatywnym BIK, posiadające zadłużenia w bazach i rejestrach dłużników czy zajęcia komornicze.

DuetKasa to kolejna z firm, której głównym obszarem działalności jest udzielanie pożyczek osobom, posiadającym problemy z różnego rodzaju zadłużeniami. Szanse na otrzymanie wsparcia finansowego za pośrednictwem DuetKasy, będą miały więc zarówno te osoby, które posiadają negatywny BIK, zadłużenia komornicze, jak również zmagające się z innymi problemami natury finansowej.

Choć na rynku pożyczek pozabankowych przybywa firm udzielających różnego rodzaju pożyczki czy chwilówki, to brakuje takich marek, które oferowałyby pożyczki osobom, które z różnych przyczyn nie mogą go uzyskać za pośrednictwem banku. Mam tu na myśli odrzucony wniosek o kredyt z powodu złej historii w BIK, zajęcia komorniczego czy wpisach w bazach dłużników. Takie osoby bardzo często nie mają przed sobą żadnych perspektyw i trudno im znaleźć gdziekolwiek dodatkową pomoc.

Pożyczka z gwarantem w DuetKasa

DuetKasa należy do tych marek, która w każdym z wymienionych wyżej przypadków, może nam pomóc w uzyskaniu pożyczki. Trzeba przy tym zaznaczyć, że pożyczki nie małej, ponieważ jej wysokość może sięgać nawet 25 000 zł. Jest kolejną z firm która udziela pożyczki z gwarantem, w przypadku których głównym warunkiem uzyskania finansowania, jest konieczność posiadania gwaranta. Może nią być osoba która w przeciwieństwie do pożyczkobiorcy, jest osobą posiadającą dobrą historię kredytową i równie dobrą zdolność kredytową. Gwarantem pożyczki może zostać osoba posiadająca ukończone 18 lat, która nie przekroczyła jeszcze 75 roku życia. Obowiązkiem gwaranta pożyczki, będzie spłata całości udzielonej kwoty pożyczki wraz z prowizją, jeśli pożyczkobiorca przestanie spłacać raty pożyczki.

Jak wspomniałem już na początku, DuetKasa udziela pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, których wysokość może wynosić od 2500 do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki może zostać podzielony, w zależności od naszego zapotrzebowania na okres 12, 24, 36 lub 48 rat miesięcznych. Oczywiście w przypadku dłuższego okresu spłaty, musimy liczyć się z tym, że koszt pożyczki wzrośnie. Koszty pożyczki w DuetKasa możemy poznać jeszcze przed złożeniem wniosku, dzięki kalkulatorowi pożyczkowemu, który firma zamieściła na swojej stronie internetowej. Pożyczka udzielana jest przez internet, a więc do jej uzyskania nie będzie konieczne odbywanie jakichkolwiek bezpośrednich spotkań z pracownikami firmy.

DuetKasa jest firmą zarejestrowaną pod adresem ul. Raciborska 35A, 44-200 Rybnik.

Czytaj również

9 Opinie
 1. Czy to jest taka pożyczka z gwarantem jaką posiada w ofercie Rapida Money? Jeśli tak, to czy ktoś miał okazję składać wniosek o pożyczkę w tej firmie i uzyskał za ich pośrednictwem pożyczkę?

  • Zofia PomocnaPożyczka 21 listopada 2018 at 09:35

   Dokładnie to tylko pośrednik, więc w zasadzie lepiej złożyć wniosek bezpośrednio w Rapidzie, wtedy mamy pewność że dane nie będą wykorzystywane po innych firmach. W zasadzie tylko Rapdia udziela pożyczki z gwarantem, nie znam innej firmy pożyczkowej która by taki pożyczek by udzielała. Ostatnio firma zwiększyła okres spłaty pożyczki do 60 miesięcy.

 2. Takie pożyczki z gwarantem to na pewno jest jakaś alternatywa dla osób zadłużonych, które nie mogą dostać kredytu w banku ani pożyczki. Tu z pomocą gwaranta pożyczki jest to możliwe, o ile taka osoba zdecyduje się udzielić na pomocy. Nie każdy by się na takie coś pisał.

 3. Niestety wybór wśród takich pożyczek z gwarantem jest bardzo mały. W zasadzie jest tylko Rapida a reszta firm, które oferują tego typu usługi to pośrednicy. Osoby które nie posiadają zbyt dużych zadłużeń, powinny spróbować uzyskać pożyczkę z poręczycielem w banku.

 4. (4/5)

  Wydaje mi się że taka pożyczka z gwarantem może być na prawdę dobrą opcją w wielu skomplikowanych sytuacjach, a często w sytuacji zadłużenia. Wiadomo że taka osoba nie ma co liczyć na pomoc w banku, więc taka pożyczka może być niemal ostatnią deską ratunku.

  • Mogę się z tym zgodzić, ponieważ często jest tak że właśnie przez negatywny BIK nie możemy niemal nigdzie dostać pożyczki. Rapida to praktycznie jedyna firma, która umożliwia uzyskanie pożyczki z gwarantem bez wglądu do bazy BIK.

 5. (4/5)

  Również się z tym zgodzę, ale niestety na rynku pożyczek pozabankowych wciąż jest mało firm, które mogą zaoferować coś takiego jak pożyczki z gwarantem. Nie wiem jak to wygląda w bankach, jeśli ktoś przyjdzie z takim poręczycielem, a sam posiada negatywną historię kredytową w BIK. Może ktoś się orientuje?

  • (4/5)

   Takie pożyczki z poręczycielem to zawsze jakieś rozwiązanie, szczególnie w sytuacji gdy nie mamy większej szansy na uzyskanie kredytu w inny sposób. Bardzo dużo osób posiada problemy z zadłużeniem, dlatego wcale mnie nie dziwi zainteresowanie takimi pożyczkami.

 6. (5/5)

  Ogólnie koszt takich pożyczek faktycznie nie jest mały. Jeśli jednak przyrównać te pożyczki pozabankowe z gwarantem oferowane przez takie firmy jak Rapida Money, Duetkasa czy Duocach (te dwie ostatnie to praktycznie pochodne marki tej pierwszej) do kosztów tradycyjnej pożyczki gotówkowej w firmach pozabankowych, to ta oferta wychodzi znacznie korzystniej.

Oceń:*