Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki Pozabankowe na 3 lata

Jedną z firm w której dostaniemy pożyczkę ze spłatą w ciągu 36 miesięcy jest Profi Credit. Tanio jednak nie będzie..

Większość firm działających na rynku pozabankowym najchętniej udziela pożyczek z krótkim okresem spłaty. Dlatego też nie brakuje firm udzielających chwilówek, których jest już chyba więcej niż samych banków. Tylko niektóre z nich decyzją się na pożyczanie gotówki na dłuższy okres a a jeśli już to na okres nie dłuższy jak na 12 miesięcy. Ja dzisiaj zajmę się tematem pożyczenia drogą pozabankową na okres 3 lat a więc 36 miesięcy.

Zacząć muszę od tego że taka pożyczka, z tak długim okresem spłaty będzie dla nas zdecydowanie nie korzystna. Wydłużony okres spłaty wiąże się z wysokim oprocentowaniem które zostanie nam narzucone. Łączny koszt kredytu w tym wypadku znacznie może przekroczyć dwu krotność pożyczonej kwoty. Jeśli przykładowo pożyczymy 5000 zł to do oddania będziemy mieli 12 czy nawet 15 tysięcy złotych. Firmy pozabankowe raczej rzadko decydują się na pożyczanie na tak długi okres a jeśli już to robią to pożyczają na bardzo wysoki procent.

Dosyć pouczania, czas przejść do firm w których istnieje możliwość pożyczenia pozabankowo gotówki na okres 3 lat…

PROFI CREDIT

Zacznę może od najbardziej znanej firmy która oferuje pożyczki pozabankowe na 3 lata od kilku dobrych już lat. Ogólnie ich oferta zbliżona jest do Providenta, tyle że firma umożliwia pożyczenie znacznie wyższych kwot pożyczek (nawet do 25 000 zł) oraz z dłuższym okresem spłaty (do 36 lub 48 miesięcy). O tym że jest drogo wspominać już nie będę bo to dotyczy w zasadzie wszystkich przedstawionych dzisiaj ofert. Pożyczki dostępne są dla osób posiadających dochód, z możliwością uzyskania pożyczki zarówno na oświadczenie (a więc bez przedstawiania dodatkowych dokumentów do 4000 zł) jak i na zaświadczenie. Mogą ją uzyskać zarówno osoby pracujące na etat czy pół etatu, emeryci, renciści jak i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą czy rolniczą. Do uzyskania pożyczki wymagane jest spotkanie z pracownikiem firmy Profi Credit.

ZAIMO

Oferta Zaimo wyróżnia się na pewno tym że tutaj wszystkie formalności załatwimy całkowicie internetowo. Nie będzie konieczne żadne spotkanie z konsultantami firmy. Wystarczy że posiadamy komputer z dostępem do internetu, konto bankowe, telefon i oczywiście miesięczny dochód a możemy wnioskować o pożyczkę w Zaimo. Maksymalna kwota pożyczek do uzyskania w firmie to 15 000 zł a okres spłaty do 36 miesięcy. Pożyczki pozabankowe na 3 lata w Zaimo możemy otrzymać bez ruszania się z domu. Wystarczy że odbierzemy telefon od konsultanta firmy a jeśli wniosek o rozpatrzenie decyzji będzie pozytywny czekamy na przelew gotówki na nasze konto.

FUNDUSZ KORONA

Firma może mniej znana ale należąca również do tego grona która nie pobiera żadnych wysokich opłat i przedpłat przed udzieleniem pożyczki. W przypadku pożyczek gotówkowych możemy starać się o pożyczkę do 10 000 zł. Osoby potrzebujące większych kwot mogą sięgnąć po jeszcze większą gotówkę. Pod warunkiem jednak, że są posiadaczami nieruchomości ponieważ wyższe kwoty dostępne są w ramach pożyczki hipotecznej a więc udzielanej pod zastaw np. działki, mieszkania czy domu. Maksymalny czas spłaty pożyczki może wynosić nawet do 60 miesięcy a więc do 5 lat. O pożyczkę mogą starać się osoby które posiadają stały miesięczny dochód. Również te osoby posiadające trudną historią kredytową czy z zajęciem komorniczym.

  1. Pożyczanie u nich w Profi to czysta przyjemnośc dla mnie. Zawsze rzetelni i profesjonalni. Cieszy mnie fakt, że nie owijają w bawełnę i nie trzeba podpisywać niewiadomo ile tych papierów. Polecam, spłacam i problemów nie mam. Dziwi mnie fakt, że są opinie negatywne o firmie, a to nie idzie w parze z Profi Credit

  2. Koleżanka mi poleciła tą firmę, nie zawiodłam się. Wszystko rzetelnie i na temat. Nie ma obaw, żadnych ukrytych oplat u nich nie ma. Wszystko odbywa się profesjonalnie i bez tony papierów. Opłaca się, oprocentowanie jest adekwatne do ich usług. Jestem mega zadowolona, że u nich pożyczyłam. Na pewno jeszcze raz skorzystam z oferty.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*