Pożyczki netGotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Pożyczki netGotówka

netGotówka jest w naszą Polską krajową marką działającą w pełni o swój własny kapitał. Propozycja firmy w zasadzie nie wyróżnia się specjalnie na tle innych podobnych firm, może poza tym że w jej ofercie znajdziemy nieco dłuższy okres spłaty do maksymalnie 5 tygodni.

Kwoty pożyczek dostępna w ramach oferty netGotówka to 300, 400, 500, 600 i 700 zł z możliwością wyboru okresu spłaty: 2, 3, 4 lub 5 tygodni. Firma umożliwia również przesunięcie terminu spłaty w sytuacji kiedy nie możemy spłacić swoich zobowiązań na czas.

Pożyczki w netGotówka są udzielane osobom już od 18 lat pod warunkiem posiadania dowodu osobistego. Ponadto aby otrzymać pożyczkę musimy posiadać konto bankowe oraz telefon komórkowy, brak zadłużeń widocznych w BIK czy rejestrach dłużników oraz musimy posiadać dochód który trafia na nasze konto bankowe. Do uzyskania pożyczki będzie w tym wypadku potrzebne ostatnie potwierdzenie otrzymania przelewu od pracodawcy które możemy wygenerować w postaci pliku pdf, będąc zalogowanym na swoje konto bankowe.

Niestety z oferty firmy nie skorzystają osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz osoby pracujące zagranicą.

Jak wyglądają koszty pożyczki w zbliżeniu do innych podobnych ofert? Niestety koszty są dosyć duże i jeśli będziemy zainteresowani przykładowo uzyskaniem pożyczki 500 zł z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 5 tygodni to koszt takiej pożyczki wyniesie 170 zł co da łączną kwotę do spłaty w wysokości 670,00 zł.

Pożyczkę na konto bankowe możemy otrzymać dosyć szybko, nawet w przeciągu kilkunastu minut, pod warunkiem posiadania konta na które otrzymujemy wynagrodzenie w jednym z banków: : Inteligo, mBank, Pekao SA lub PKO BP. W przypadku innych banków przelew powinien trafić na nasze konto w ciągu kilku godzin od otrzymania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Nowością w ofercie firmy Netgotówka jest podwyższona kwota pożyczek do 2200 zł i 6 tygodniowy okres spłaty. Ponadto firma jako jedna z pierwszych firm pożyczkowych włączyła u siebie ofertę pożyczki dla obcokrajowców, co do tej pory było rzadko spotykane.

Oceń:*