Pożyczki netGotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

netGotówka jest w naszą Polską krajową marką działającą w pełni o swój własny kapitał. Propozycja firmy w zasadzie nie wyróżnia się specjalnie na tle innych podobnych firm. Może poza tym, że w jej ofercie znajdziemy nieco dłuższy okres spłaty do maksymalnie 5 tygodni.

Kwoty pożyczek dostępna w ramach oferty netGotówka to 300, 400, 500, 600 i 700 zł z możliwością wyboru okresu spłaty: 2, 3, 4 lub 5 tygodni. Firma umożliwia również przesunięcie terminu spłaty. W sytuacji kiedy nie możemy spłacić swoich zobowiązań na czas.

Chwilówka na 5 tygodni

Pożyczki w netGotówka są udzielane osobom już od 18 lat. Pod warunkiem posiadania dowodu osobistego. Ponadto aby otrzymać pożyczkę musimy posiadać konto bankowe oraz telefon komórkowy. Również brak zadłużeń widocznych w BIK czy rejestrach dłużników oraz musimy posiadać dochód, który trafia na nasze konto bankowe. Do uzyskania pożyczki będzie w tym wypadku potrzebne ostatnie potwierdzenie otrzymania przelewu od pracodawcy. Które możemy wygenerować w postaci pliku pdf, będąc zalogowanym na swoje konto bankowe.

Niestety z oferty firmy nie skorzystają osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz osoby pracujące zagranicą.

Jak wyglądają koszty pożyczki w zbliżeniu do innych podobnych ofert? Koszty są całkiem przystępne, szczególnie przy małych kwotach. Jeśli będziemy zainteresowani przykładowo uzyskaniem pożyczki 600 zł z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 5 tygodni. To koszt takiej pożyczki wyniesie 99 zł. Co daje łączną kwotę do spłaty w wysokości 699,00 zł.

Pożyczkę na konto bankowe możemy otrzymać dosyć szybko, nawet w przeciągu kilkunastu minut. Pod warunkiem posiadania konta na które otrzymujemy wynagrodzenie w jednym z banków: : Inteligo, mBank, Pekao SA lub PKO BP. W przypadku innych banków przelew powinien trafić na nasze konto w ciągu kilku godzin od otrzymania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki.

Czytaj również

1 Comment
  1. Nowością w ofercie firmy Netgotówka jest podwyższona kwota pożyczek do 2200 zł i 6 tygodniowy okres spłaty. Ponadto firma jako jedna z pierwszych firm pożyczkowych włączyła u siebie ofertę pożyczki dla obcokrajowców, co do tej pory było rzadko spotykane.

Oceń: