Sprzęt na raty przez firmy pozabankowe

- HappyCash

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB
sprzęt na raty pozabankowo
Potrzebny sprzęt na raty? Happycash umożliwi Ci sfinansowanie zakupu sprzętu na raty, nawet jeśli posiadasz 18 lat, nie masz udokumentowanego dochodu lub posiadasz negatywny BIK.

Sprzęt na raty bez dochodu, zaświadczeń lub bez BIK? Wydawać by się mogło nie możliwe, a jednak takie finansowanie umożliwia firma Happycash, pod warunkiem że łączna wartość sprzętu nie przekracza 3000 zł.

Happycash – Kup co chcesz to całkowicie nowa forma finansowania na krajowym rynku. Realizowana jest ona w formie leasingu konsumenckiego z przeznaczeniem zakupu sprzętu RTV lub AGD. Mowa o zakupie takiego sprzętu jak nowa lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik ale również nowy telewizor, komputer czy laptop.

Dla kogo Happycash – Kup co chcesz?

Trzeba od razu na wstępie zaznaczyć, że nie jest to opcja dla tych osób, które bez większego problemu otrzymają 0%-owy kredyt ratalny na zakup sprzętu za pośrednictwem banku. Usługa Happycash skierowana jest głównie do osób, które z różnych przyczyn mają problem z uzyskaniem takiego finansowania. Najczęściej z powodu braku udokumentowanego dochodu. Również w przypadku negatywnej historii kredytowej w BIK. Dlatego też nie mogą one skorzystać z tradycyjnych rat 0% które oferowane są przez banki w systemie zakupów ratalnych.

Happycash zakupy na raty

Oferta Happycash to finansowanie zakupu sprzętu RTV lub AGD w wysokości od 400 do 3000 zł. Może ono obejmować zakup jednego lub kilku różnych sprzętów, pod warunkiem że ich łączna wartość nie przekracza kwoty 3000 zł. Spłata ratalna odbywa się w równych ratach miesięcznych – od 13 do 24 rat miesięcznych. Usługa Happycash skierowana jest do osób od 18 do 75 lat.

Leasing konsumencki – jak zacząć?

Aby skorzystać z oferty zakupu sprzętu na raty wystarczy przez internet wypełnić wniosek. We wniosku prześlemy do firmy Happycach link do sprzętu, który jest przedmiotem naszego zainteresowania. Chodzi tu oczywiście o link do strony gdzie znajduje się konkretny produkt. Wybrana lodówka, zmywarka, pralka lub piekarnik, kuchenka, mikrofalówka lub innych sprzęt RTV/AGD który chcemy zakupić na raty.

Czytaj również

4 Opinie
 1. Czy komuś już się udało kupić sprzęt na raty przez Happycash i jak opinie? No i czy faktycznie można dostać te raty, pomimo gdy jest negatywny BIK.

  (5/5)
 2. U mnie była decyzja pozytywna, mimo kilku zobowiązań, brak negatywnego bika. Na maila otrzymuje się umowę do wglądu, smsem informację o otrzymaniu dokumentów oraz zawiadomienie o kurierze. Ma on dostarczyć wspomnianą wcześniej umowę w dogodnym terminie, trzeba przy nim podpisać i czekać na sprzęt. Ja dopiero czekam na te papiery. Trochę to pewnie potrwa, nim będę cieszyć się właściwą przesyłką.

  (5/5)
 3. @A – daj znać jak dostaniesz i ile to trwało. Jak rozumiem, żeby uzyskać te raty w Happycash nie trzeba przesyłać żadnych dokumentów czy zaświadczeń o dochodach?

  (4/5)
 4. Ok. Na razie jest małe opóźnienie w związku z informacją o braku sprzętu w magazynie. Wybrałam inny model i procedura od nowa, złożenie wniosku, czekanie na przysłanie umowy. Nie trzeba nic przesyłać, zaświadczeń ani dokumentów. Jedynie wypełniasz formularz i jest duże prawdopodobieństwo, że otrzymasz decyzję pozytywną.

  (4/5)
Oceń: