Sprzęt na raty przez firmy pozabankowe

- HappyCash

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

13 udostępnij na FB

Sprzęt na raty bez dochodu, zaświadczeń lub bez BIK? Wydawać by się mogło nie możliwe, a jednak takie finansowanie umożliwia firma Happycash, pod warunkiem że łączna wartość sprzętu nie przekracza 3000 zł.

Happycash – Kup co chcesz to całkowicie nowa forma finansowania na krajowym rynku. Realizowana jest ona w formie leasingu konsumenckiego z przeznaczeniem zakupu sprzętu RTV lub AGD. Mowa o zakupie takiego sprzętu jak nowa lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik ale również nowy telewizor, komputer czy laptop.

Dla kogo Happycash – Kup co chcesz?

Trzeba od razu na wstępie zaznaczyć, że nie jest to opcja dla tych osób, które bez większego problemu otrzymają 0%-owy kredyt ratalny na zakup sprzętu za pośrednictwem banku. Usługa Happycash skierowana jest głównie do osób, które z różnych przyczyn mają problem z uzyskaniem takiego finansowania. Najczęściej z powodu braku udokumentowanego dochodu. Również w przypadku negatywnej historii kredytowej w BIK. Dlatego też nie mogą one skorzystać z tradycyjnych rat 0% które oferowane są przez banki w systemie zakupów ratalnych.

Happycash zakupy na raty

Oferta Happycash to finansowanie zakupu sprzętu RTV lub AGD w wysokości od 400 do 3000 zł. Może ono obejmować zakup jednego lub kilku różnych sprzętów, pod warunkiem że ich łączna wartość nie przekracza kwoty 3000 zł. Spłata ratalna odbywa się w równych ratach miesięcznych – od 13 do 24 rat miesięcznych. Usługa Happycash skierowana jest do osób od 18 do 75 lat.

Leasing konsumencki – jak zacząć?

Aby skorzystać z oferty zakupu sprzętu na raty wystarczy przez internet wypełnić wniosek. We wniosku prześlemy do firmy Happycach link do sprzętu, który jest przedmiotem naszego zainteresowania. Chodzi tu oczywiście o link do strony gdzie znajduje się konkretny produkt. Wybrana lodówka, zmywarka, pralka lub piekarnik, kuchenka, mikrofalówka lub innych sprzęt RTV/AGD który chcemy zakupić na raty.

Aktualizacja 20.11.2021: Marka HappyCash niespodziewanie zniknęła z rynku, a ich strona internetowa pozostaje nieaktywna. Osoby które są zainteresowane uzyskaniem pożyczki pozabankowej na zakup sprzętu agd lub rtv mogą zapoznać się z podobnymi ofertami pożyczek udzielanych przez internet jak Super Grosz, Hapi Pożyczki czy Axi Card.

Czytaj również

13 Comments
 1. Czy komuś już się udało kupić sprzęt na raty przez Happycash i jak opinie? No i czy faktycznie można dostać te raty, pomimo gdy jest negatywny BIK.

  (5/5)
 2. U mnie była decyzja pozytywna, mimo kilku zobowiązań, brak negatywnego bika. Na maila otrzymuje się umowę do wglądu, smsem informację o otrzymaniu dokumentów oraz zawiadomienie o kurierze. Ma on dostarczyć wspomnianą wcześniej umowę w dogodnym terminie, trzeba przy nim podpisać i czekać na sprzęt. Ja dopiero czekam na te papiery. Trochę to pewnie potrwa, nim będę cieszyć się właściwą przesyłką.

  (5/5)
 3. @A – daj znać jak dostaniesz i ile to trwało. Jak rozumiem, żeby uzyskać te raty w Happycash nie trzeba przesyłać żadnych dokumentów czy zaświadczeń o dochodach?

  (4/5)
 4. Ok. Na razie jest małe opóźnienie w związku z informacją o braku sprzętu w magazynie. Wybrałam inny model i procedura od nowa, złożenie wniosku, czekanie na przysłanie umowy. Nie trzeba nic przesyłać, zaświadczeń ani dokumentów. Jedynie wypełniasz formularz i jest duże prawdopodobieństwo, że otrzymasz decyzję pozytywną.

  (4/5)
  • No właśnie zdążyłam się zorientować, ale czy są jakieś firmy które jeszcze udzielają sprzęt na raty bez baz dłużników?

Oceń: