Pożyczki dla pracujących w Londynie i Wielkiej Brytanii

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB

Osoby pracujące zagranicą mają tą komfortową sytuację, że posiadają zarobki większe niż w Polsce. Często mają jednak problem z uzyskaniem dodatkowej pożyczki czy kredytu. Jeśli nie posiadamy zatrudnienia na terenie Polski, praktycznie żadna firma pozabankowa a tym bardziej bank, nie udzieli nam kredytu czy pożyczki. Czy w takiej sytuacji mamy jakąkolwiek szansę na pozyskanie dodatkowej gotówki?

Pracujących Polaków spotkamy praktycznie w każdym zakątku świata. Począwszy od takich krajów jak Niemcy, Norwegia, Holandia. Przez Włochy, Francję, Irlandię po Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Dlaczego ludzie wyjeżdżają do pracy zagranicą? O tym chyba wspominać chyba nie muszę. Zarobki w tych krajach są kilkukrotnie wyższe a w niektórych przypadkach nawet kilkunastokrotnie. Jednym z głównych minusów pracy zagranicą może być fakt iż nie widzimy swoich krewnych, rodziny. Przez większość dni w roku. Co dla niektórych osób, może być trudną barierą do przejścia.

Pożyczki dla Polaków zagranicą

Inne problemy jakie napotkają osoby pracujące zagranicą to problem z uzyskaniem kredytu gotówkowego w banku, Czy nawet pożyczki w instytucjach pozabankowych. Głównym warunkiem udzielenia pożyczki w naszym kraju jest zarówno zameldowanie na terenie Polski. Jak również posiadanie zatrudnienia na terenie naszego kraju. Dlatego też dzisiaj skupię się na firmach, które oferują udzielenie pożyczki na terenie Wielkiej Brytanii. W drugiej części artykułu, postaram się przygotować dla Was propozycje dla osób zamieszkujących i pracujących na terenie Stanów Zjednoczonych.

Od razu na początku zaznaczę, że znalezione przeze mnie propozycje pożyczki dla pracujących w Londynie i Wielkiej Brytanii, to głównie chwilówki czyli pożyczki krótkoterminowe. Takie których okres spłaty może wynosić od kilku do maksymalnie 45 dni. Oferty te są skierowane dla osób które ukończyły 18 lat. Są osobami zameldowanymi na terenie Wielkiej Brytanii. Posiadają aktywne konto bankowe oraz minimalny dochód wynoszący 750 funtów. Propozycja takich pożyczek może być szczególnie przydatna dla osób u których pojawiły się jakieś nie przewidziane wydatki. Jak również dla osób, u których pojawiły się inne problemy finansowe. Choć osoby pracujące w UK zarabiają znacznie więcej, to nie oznacza wcale, że nie pożyczają dodatkowej gotówki i to z różnych źródeł. Wbrew pozorom, życie tam jest znacznie droższe niż w Polsce. Więc z tego trzeba sobie zdawać sprawę.

Pożyczki dla pracujących w Londynie i Wielkiej Brytanii

Kwoty dostępnych pożyczek które dostępne są w ramach takich ofert jak choćby Easydailyloans czy Maxcashadvance to od 100 do 1000 funtów. Okres spłaty takiej pożyczki może wynosić od 1 do 45 dni. Pożyczkę otrzymamy całkowicie zdalnie. A więc aby sfinalizować dodatkowe formalności, nie będziemy musieli się udawać do jakiejkolwiek stacjonarnej placówki. Wszystkie potrzebne rzeczy załatwimy przez internet. A do tego potrzebną gotówkę powinniśmy otrzymać jeszcze tego samego dnia na konto bankowe.

Warto przy okazji wspomnieć że właśnie z Wielkiej Brytanii pochodzą takie firmy pożyczkowe jak choćby Provident lub Wonga. Które z dużym powodzeniem działają również na terenie naszego kraju.

Czytaj również

4 Comments
  1. A ja mam dotyczących banków w Wielkiej Brytanii. Czy osoba zatrudniona w UK może dostać kredyt jako obcokrajowiec czy musi posiadać tamtejsze obywatelstwo?

  2. Witam szukam pozyczki w UK prosze o wiadomosc poniewaz nie odbieram wiekszosc nie zapisanych nr ok Mariusz z Liverpool jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc