Pożyczki dla pracujących w Londynie i Wielkiej Brytanii

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB
Pożyczki dla pracujących w Londynie i Wielkiej Brytanii Dzisiaj mały pomocny artykuł dla osób które są osobami zameldowanymi i pracującymi na terenie Wielkiej Brytanii a które potrzebują dodatkowej gotówki na nie przewidziane wydatki.

Osoby pracujące zagranicą mają tą komfortową sytuację że posiadają zarobki większe niż w Polsce. Często mają jednak problem z uzyskaniem dodatkowej pożyczki czy kredytu. Jeśli nie posiadamy zatrudnienia na terenie Polski, praktycznie żadna firma pozabankowa a tym bardziej bank, nie udzieli nam kredytu czy pożyczki. Czy w takiej sytuacji mamy jakąkolwiek szansę na pozyskanie dodatkowej gotówki?

Pracujących polaków spotkamy praktycznie w każdym zakątku świata począwszy od takich krajów jak Niemcy, Norwegia, Holandia, przez Włochy, Francję, Irlandię po Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Dlaczego ludzie wyjeżdżają do pracy zagranicą? O tym chyba wspominać chyba nie muszę, zarobki w tych krajach są kilkukrotnie wyższe a w niektórych przypadkach nawet kilkunastokrotnie. Jednym z głównych minusów pracy zagranicą może być fakt iż nie widzimy swoich krewnych, rodziny przez większość dni w roku co dla niektórych osób może być trudną barierą do przejścia.

Pożyczki dla Polaków zagranicą

Inne problemy jakie napotkają osoby pracujące zagranicą to problem z uzyskaniem kredytu gotówkowego w banku czy nawet pożyczki w instytucjach pozabankowych. Głównym warunkiem udzielenia pożyczki w naszym kraju jest zarówno zameldowanie na terenie Polski jak również posiadanie zatrudnienia na terenie naszego kraju. Dlatego też dzisiaj skupię się na firmach, które oferują udzielenie pożyczki na terenie Wielkiej Brytanii. W drugiej części artykułu postaram się przygotować dla Was propozycje dla osób zamieszkujących i pracujących na terenie Stanów Zjednoczonych.

Od razu na początku zaznaczę że znalezione przeze mnie propozycje pożyczki dla pracujących w Londynie i Wielkiej Brytanii, to głównie chwilówki czyli pożyczki krótkoterminowe. Takie których okres spłaty może wynosić od kilku do maksymalnie 45 dni. Oferty te są skierowane dla osób które ukończyły 18 lat, są osobami zameldowanymi na terenie Wielkiej Brytanii, posiadają aktywne konto bankowe oraz minimalny dochód wynoszący 750 funtów. Propozycja takich pożyczek może być szczególnie przydatna dla osób u których pojawiły się jakieś nie przewidziane wydatki lub u których pojawiły się inne problemy finansowe. Choć osoby pracujące w UK zarabiają znacznie więcej to nie oznacza wcale że nie pożyczają dodatkowej gotówki i to z różnych źródeł. Wbrew pozorom, życie tam jest znacznie droższe niż w Polsce, z tego trzeba sobie zdawać sprawę.

Kwoty dostępnych pożyczek które dostępne są w ramach takich ofert jak choćby Easydailyloans czy Maxcashadvance to od 100 do 1000 funtów. Okres spłaty takiej pożyczki może wynosić od 1 do 45 dni. Pożyczkę otrzymamy całkowicie zdalnie a więc aby sfinalizować dodatkowe formalności nie będziemy musieli się udawać do jakiejkolwiek stacjonarnej placówki. Wszystkie potrzebne rzeczy załatwimy przez internet a do tego potrzebną gotówkę powinniśmy otrzymać jeszcze tego samego dnia na konto bankowe.

Warto przy okazji wspomnieć że właśnie z Wielkiej Brytanii pochodzą takie firmy pożyczkowe jak choćby Provident lub Wonga, które z dużym powodzeniem działają również na terenie naszego kraju.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Poszukuje Polskiego doradcy finansowego ktory jest w stanie pomoc w uzyskaniu pozyczki gotowkowej w uk

  2. Remigiusz Kościerzyna 30 listopada 2017 at 12:27

    A ja mam dotyczących banków w Wielkiej Brytanii. Czy osoba zatrudniona w UK może dostać kredyt jako obcokrajowiec czy musi posiadać tamtejsze obywatelstwo?

Oceń:*