Kredyty Konsolidacyjne | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki 15 000 zł w Provident

Od kilku dni w Providencie pożyczymy nawet do 15 000 zł z okresem spłaty w 24 miesięcznych ratach.

Nie tylko firmy udzielające chwilówek w ostatnim czasie szaleją ze zwiększaniem limitów swoich pożyczek. Bardzo aktywny pod tym kątem jest ostatnio również Provident. Przypomnę tylko że bodajże w ubiegłym roku zwiększył kwoty pożyczek z 7000 zł do 10 000 zł, a teraz zwiększa ten limit jeszcze bardziej a konkretnie do 15 000 zł.

Tak wysoka pożyczka pozabankowa jest dostępna tylko w nie licznych firmach. Przykładowo w Profi Credit dostępna jest już od dosyć dawna ale tylko dla osób które ukończyły 30 lat, nie dawno taki limit pojawił się w ofercie internetowego Zaimo a teraz również w ofercie Providenta.

Na wstępie należałby zaznaczyć że tak wysoka pożyczka dostępna jest wyłącznie w ramach 24-miesięcznej, do wyboru w trzech pakietach: pakiet Standard, Standard Plus oraz Elastyczny. Najtańsza opcja to pakiet Standard ponieważ w tej opcji wysokość raty pożyczki wynosi na dzień dzisiejszy 880,57 zł a całkowita kwota do spłaty 21 133,61 zł. Przyznam że jak na pożyczkę pozabankową nie jest to wcale wygórowany koszt, podobną sumę uzyskamy dokonując symulacji kredytu gotówkowego w większości banków. Jeśli więc to całkowity koszt pożyczki to przyznam że oferta jest całkiem kusząca i nie ma sobie równych na rynku pozabankowych pożyczek.

Jeżeli braliście już pożyczkę w firmie Provident zapraszam Was do zostawienia swojej opinii

1 Opinie

  1. Kiedyś miałam okazję korzystać z usług Providenta choć nie pożyczałam takiej dużej pożyczki. Wnioskowałam o 2000 zł a dostałam ani tak połowę mniej. Nowym klientom nie mogą zaproponować zbyt dużej pożyczki, więc takiego 15 000 zł na pewno nie zaoferują żadnemu nowemu klientowi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*