Pożyczki 15 000 zł w Provident

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
Od kilku dni w Providencie pożyczymy nawet do 15 000 zł z okresem spłaty w 24 miesięcznych ratach.

Nie tylko firmy udzielające chwilówek w ostatnim czasie szaleją ze zwiększaniem limitów swoich pożyczek. Bardzo aktywny pod tym kątem jest ostatnio również Provident. Przypomnę tylko że bodajże w ubiegłym roku zwiększył kwoty pożyczek z 7000 zł do 10 000 zł, a teraz zwiększa ten limit jeszcze bardziej a konkretnie do 15 000 zł.

Tak wysoka pożyczka pozabankowa jest dostępna tylko w nie licznych firmach. Przykładowo w Profi Credit dostępna jest już od dosyć dawna ale tylko dla osób które ukończyły 30 lat, nie dawno taki limit pojawił się w ofercie internetowego Zaimo a teraz również w ofercie Providenta.

Na wstępie należałby zaznaczyć że tak wysoka pożyczka dostępna jest wyłącznie w ramach 24-miesięcznej, do wyboru w trzech pakietach: pakiet Standard, Standard Plus oraz Elastyczny. Najtańsza opcja to pakiet Standard ponieważ w tej opcji wysokość raty pożyczki wynosi na dzień dzisiejszy 880,57 zł a całkowita kwota do spłaty 21 133,61 zł. Przyznam że jak na pożyczkę pozabankową nie jest to wcale wygórowany koszt, podobną sumę uzyskamy dokonując symulacji kredytu gotówkowego w większości banków. Jeśli więc to całkowity koszt pożyczki to przyznam że oferta jest całkiem kusząca i nie ma sobie równych na rynku pozabankowych pożyczek.

Jeżeli braliście już pożyczkę w firmie Provident zapraszam Was do zostawienia swojej opinii

Czytaj również

3 Opinie
  1. Kiedyś miałam okazję korzystać z usług Providenta choć nie pożyczałam takiej dużej pożyczki. Wnioskowałam o 2000 zł a dostałam ani tak połowę mniej. Nowym klientom nie mogą zaproponować zbyt dużej pożyczki, więc takiego 15 000 zł na pewno nie zaoferują żadnemu nowemu klientowi.

  2. Aktualnie Provident udziela pożyczek pozabankowych w wysokości do 20 000 zł i nawet taką pożyczkę możemy u nich uzyskać przez internet. Co więcej, koszty pożyczek w Providencie nie są już tak wysokie jak bywały kiedyś.

    • (4/5)

      To prawda, a co więcej, koszty pożyczek w Provident są całkiem przystępne jak na warunki pożyczek pozabankowych. Warto analizować ich koszt jeszcze zanim złożymy wniosek, z tymi które firma zaproponuje nam przed podpisaniem umowy. Niekiedy te koszty mogą się różnić, dlatego warto na to zwrócić uwagę, szczególnie gdy wnioskujemy o tak wysoką pożyczkę jak 15 000 zł.

Oceń:*