Pożyczki do 15 000 zł w Super Groszu

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Super Grosz posiada w ofercie pożyczki do 15 000 zł dla stałych klientów i do 10 000 zł dla osób składających wniosek o pierwszą pożyczkę w firmie.

Spore zmiany w firmie Super Grosz, która rozpoczynała swoją karierę od udzielania chwilówek a przeistoczyła się w firmę udzielającą pożyczki ratalne. Od kilku dni za pośrednictwem firmy możemy pożyczyć nawet do 15 000 zł pożyczki. Ta oferta skierowana jest jednak wyłącznie dla stałych klientów Super Grosz.

Zwiększenie dotychczasowego limitu pożyczek dla stałych jak i nowych klientów, to główne zmiany które pojawiły się w ofercie firmy Super Grosz. Pożyczki do 15 000 zł dla stałych klientów to nowa propozycja firmy, z której będą mogły skorzystać osoby sięgające po kolejną pożyczkę. Zmienił się również limit pożyczek z którego korzystać mogą całkowicie nowi klienci. Do tej pory składając pierwszy wniosek o pożyczkę, mieliśmy do wyboru maksymalną kwotę w wysokości 7000 zł. Teraz maksymalny limit dla nowych klientów został podniesiony do wysokości 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki pozostaje bez zmian i wynosi od 2 do 48 miesięcznych rat.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w firmie Super Grosz? Podstawowy warunek to ukończone 21 lat i polskie obywatelstwo. Ponadto do uzyskania pożyczki potrzebny nam będzie również dowód osobisty, telefon komórkowy oraz rachunek bankowy. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że firma oferuje do wyboru aż trzy metody weryfikacji rachunku bankowego. Pierwszy to standardowa opcja polegająca na przelaniu opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł. Druga to weryfikacja konta przez specjalny system Konto X, przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi szyfrowania SSL. Ta metoda jest zdecydowanie najszybsza i polecana osobom którym zależy na szybkim uzyskaniu pożyczki. Trzecia metoda weryfikacji to czek Giro o który pisałem już na łamach bloga. Metoda dzięki której do uzyskania pożyczki nie jest konieczne konto bankowe a pieniądze możemy odebrać w placówce poczty. Wybór konkretnego sposobu weryfikacji należy do nas.

Koszty pożyczek w Super Grosz – no cóż, jeśli porównać koszty pożyczek z innymi konkurencyjnymi ofertami, to niestety oferta firmy zdecydowanie nie należy do najtańszych. Najdroższe w spłacie będą oczywiście duże pożyczki do 15 000 zł i z najdłuższym okresem spłaty czyli np. 36 czy 48 miesięcy. Na szczęście dokładny koszt pożyczki możemy poznać jeszcze na długo przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Wystarczy że za pomocą kalkulatora, który dostępny jest we wniosku o pożyczkę wyliczymy sobie koszt pożyczki. Wprowadzając kwotę pożyczki oraz liczbę rat, zostaniemy poinformowani zarówno o wysokości raty miesięcznej pożyczki, w tym wysokości pobranej prowizji, odsetek jak i RRSO.

Czytaj również

2 Opinie
  1. (5/5)

    Faktycznie można w firmie Super Grosz otrzymać 15 000 zł pożyczki, ale w przypadku kolejnych pożyczek. W przypadku pierwszej udzielanej nowemu klientowi, Super Grosz może zaproponować maksymalnie do 10 000 zł.

  2. (4/5)

    Na pewno w Super Grosz można łatwiej uzyskać pożyczkę niż w innych firmach, ale niestety jest ona droższa w spłacie niż u firm pokroju Wonga czy Monedo.

Oceń:*