Pożyczki 10 000 zł na 24 miesiące

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Zaimo jest jedną z chętniej wybieranych firm udzielających długoterminowych pożyczek pozabankowych

Dzisiaj chciałbym napisać o ważnej zmianie w ofercie firmy Zaimo która nastąpiła w ostatnich dniach. Firma bowiem zaproponowała jeszcze wyższe kwoty pożyczek z możliwością wydłużenia okresu spłaty pożyczki.

Propozycja pożyczek długoterminowych Zaimo cieszy się spora popularnością wśród osób które poszukują pożyczek poza bankiem z możliwością spłaty pożyczki na raty.

Do tej pory Zaimo (a wcześniej Kredito24 raty) oferowała pożyczki do 6000 zł a w ostatnich dniach ten limit pożyczek został zwiększony aż do 10 000 zł. Zwiększony został również okres spłaty pożyczki z dotychczasowych 12 miesięcy do 24 miesięcy. Oznacza to że osoba starająca się o pożyczkę w Zaimo może starać się o uzyskanie wyższych kwot pożyczek z możliwością rozłożenia spłaty na okres dłuższy niż dotychczasowe 12 miesięcy. Może to być więc 18, 20 czy nawet 24-miesięczny okres spłaty.

Poza tymi zmianami wszystko w Zaimo pozostaje po staremu. Aby uzyskać pożyczkę w firmie wystarczy posiadanie dowodu osobistego, ukończone 18 lat oraz posiadanie stałych dochodów, których jednak nie musimy dokumentować. Wszystkie formalności odbywają się online a potrzebną gotówkę na koncie możemy mieć nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku przez internet. Do uzyskania pożyczki w Zaimo nie jest również wymagane przesyłanie opłaty weryfikacyjnej a zamiast tego możemy skorzystać ze specjalnej aplikacji Konto Connect które samo połączy się z naszym kontem osobistym, weryfikując dane posiadacza rachunku.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Aktualnie w Monedo można pożyczyć nawet do 15 000 zł, ale szczerze mówiąc uzyskanie pożyczki w tej firmie graniczny niemal z cudem.

    • (4/5)

      Zależy od tego jaką masz zdolność oraz historię kredytową. Ogólnie jednak nadal szanse na otrzymanie pożyczki online są dużo większe niż w banku.

Oceń:*