Pożyczka w Zaplo za 0 zł z 30-dniową spłatą

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Przez najbliższe kilkadziesiąt dni pożyczkę w Zaplo możemy wziąć całkowicie za darmo, pod warunkiem że zwrócimy ją w ciągu 30 dni.

Tylko przez najbliższy miesiąc (do 15 maja) w Zaplo będzie trwała specjalna promocja, w ramach której będzie można przetestować pożyczkę gotówkową dostępną w firmie, całkowicie za darmo i bez żadnych dodatkowych opłat.

Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo – pod tym hasłem Zaplo wystartował z nową kampanią reklamową, mającą na celu zachęcić klientów do skorzystania z całkowicie bezpłatnej pożyczki. W ramach promocyjnej oferty możemy sięgnąć nawet po maksymalną kwotę pożyczki która dostępna jest w firmie i obecnie sięga nawet do 10 000 zł (najmniejsza to 1000 zł). Jeśli jednak w ciągu 30 dni się rozmyślimy, wystarczy że oddamy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy, unikając jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Promocja rozpoczęła się 11 kwietnia i będzie można z niej skorzystać do 15 maja 2016 roku.

W ramach przypomnienia wspomnę, że Zaplo w ostatnim czasie znacznie odświeżyło swoją dotychczasową ofertę pożyczek i obecnie można u nich uzyskać pożyczkę nawet do 10 000 zł z wybranym okresem spłaty, mogącym wynosić od 3 do 24 miesięcy. Jeśli więc z jakichś powodów nie będziemy w stanie spłacić pożyczki w ciągu 30 dni i załapać się dzięki temu na promocyjne warunki, to zawsze pozostaje nam możliwość spłaty w ratach miesięcznych.

Główne wymagania jakie stawia Zaplo na drodze do uzyskania pożyczki to ukończone 21 lat, brak zadłużeń w rejestrach dłużników, bazie Biura Informacji Kredytowej oraz posiadania rachunku bankowego. W większości przypadków pożyczki Zaplo udzielane cą całkowicie przez internet i bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów.

Czytaj również

Oceń:*