Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka Takto Online

Noworoczną nowością w ofercie Takto Finanse jest pożyczka gotówkowa online.

Marka Takto Finanse jest już marką kojarzona na krajowym rynku pożyczkowym. Nowością w ofercie firmy jest możliwość złożenia wniosku całkowicie online, bez czekania na telefon, z możliwością wykonania wszystkich formalności przez internet.

Jak uzyskać pożyczkę w Takto Finanse całkowicie drogą internetową? Konieczne będzie oczywiście podanie wszystkich podstawowych danych z dowodu osobistego, kwotę pożyczki którą jesteśmy zainteresowani oraz ilość rat miesięcznych. Niezbędne będzie również podanie uzyskiwanego przez nas dochodu miesięcznego.

Zgoda na sprawdzenie danych w BIK i bazach dłużników – nie odłączanym elementem do skorzystania z pożyczki online w Takto Finanse będzie również elektroniczne wyrażenie zgody na sprawdzenie danych w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG), Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz udostępnienie FWWI numeru PESEL oraz zgodę na przetwarzanie danych z wniosku pożyczkowego.

Pożyczka nawet do 10 000 zł online – aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki na dowód online nawet do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do nawet 36 miesięcy. Pożyczki są dostępne dla osób które mają ukończone 18 lat i nie więcej jak 75 lat oraz są obywatelami Polski i posiadają ważny dowód osobisty. Równie ważne jest posiadanie minimalnego dochodu w wysokości 500 zł oraz brak aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*