Pożyczka Takto Online

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

5 udostępnij na FB
Noworoczną nowością w ofercie Takto Finanse jest pożyczka gotówkowa online.

Marka Takto Finanse jest już marką kojarzona na krajowym rynku pożyczkowym. Nowością w ofercie firmy jest możliwość złożenia wniosku całkowicie online, bez czekania na telefon, z możliwością wykonania wszystkich formalności przez internet.

Jak uzyskać pożyczkę w Takto Finanse Online całkowicie drogą internetową? Konieczne będzie oczywiście podanie wszystkich podstawowych danych z dowodu osobistego, kwotę pożyczki którą jesteśmy zainteresowani oraz ilość rat miesięcznych. Niezbędne będzie również podanie uzyskiwanego przez nas dochodu miesięcznego.

Zgoda na sprawdzenie danych w BIK i bazach dłużników – nie odłączanym elementem do skorzystania z pożyczki online w Takto Finanse będzie również elektroniczne wyrażenie zgody na sprawdzenie danych w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG), Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz udostępnienie FWWI numeru PESEL oraz zgodę na przetwarzanie danych z wniosku pożyczkowego.

Pożyczka nawet do 10 000 zł w Takto online – aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki na dowód online nawet do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do nawet 36 miesięcy. Pożyczki są dostępne dla osób które mają ukończone 18 lat i nie więcej jak 75 lat oraz są obywatelami Polski i posiadają ważny dowód osobisty. Równie ważne jest posiadanie minimalnego dochodu w wysokości 500 zł oraz brak aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK.

Czytaj również

5 Opinie
  1. Ciekawa propozycja i dobra alternatywa dla pożyczek Providenta. Oferta w ramach której pożyczkę można mieć całkowicie przez internet a więc również dużo łatwiej niż u wspomnianego potentata pożyczkowego. Teraz można u nich pożyczyć do 10 000 zł nawet do 36 rat miesięcznych.

  2. Ale szczerze mówiąc, w Providencie łatwiej przyznają nam pożyczkę jeśli z jakichś powodów odrzucono nam wniosek o kredyt w banku. W Takto nie wszystkie wnioski przechodzą, ale oczywiście można spróbować bo oferta dobra jak na warunki pozabankowe czyli nie specjalnie droga w spłacie a umożliwia uzyskanie większej kwoty pożyczki z długim okresem spłaty.

  3. Firma oferuje teraz już duże pożyczki pozabankowe online do 25 000 zł, ale koszt tych pożyczek niestety do tanich nie należy. Sam pożyczałem tylko małe kwoty i takie pożyczanie nie dużych kwot wychodzi jeszcze jakoś rozsądnie. Jak sobie jednak policzyłem duży kredyt u nich, bo akurat chce robić remont to wyszła jakaś kolosalna suma do spłaty. Dlatego też zdecydowałem się na kredyt w banku, który weźmie dla mnie wujek, bo ja nie mam takiej zdolności żeby wziąć na siebie.

  4. Jak z przyznawalnością pożyczek u nich, można dostać łatwo jak w Providencie czy jednak ciężko i każdego dokładnie weryfikują w bazach itp? Mam 21 lat, zatrudnienie na najniższej krajowej ale niestety było opóźnienie w BIK.

  5. @Michu nie tak łatwo, sprawdzają wszystkie bazy a do tego tzreba mieć odpowiednią zdolność kredytową, szczególnie przy tych większych kwotach. W Providencie na pewno dostaniesz łatwiej ale tylko jeżeli mówimy o opcji domowej, bo ta internetowa pożyczka jest również nie jest dla każdego.

Oceń:*