Pożyczka ratalna do 25 000 zł w Hapi Pożyczki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Hapi Pożyczki Pozabankowe 25 000 zł Szukając taniej pożyczki pozabankowej, warto zwrócić uwagę na ofertę pożyczek firmy Hapi. Aktualnie za pośrednictwem Hapi możemy pożyczyć nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy.

Firma Hapi Pożyczki, znana z udzielania pożyczek ratalnych przez internet, podwyższyła limit maksymalnej kwoty pożyczek. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki pozabankowe w wysokości nawet do 25 000 zł.

Hapi Pożyczki to firma która umożliwia nam sięgnięcie po dodatkową gotówkę całkowicie przy użyciu Internetu. Nie ma zatem potrzeby, be udawać się do stacjonarnych placówek w celu sfinalizowania formalności, czy spotykania się w tym celu z pracownikami firmy pożyczkowej. Wystarczy że wypełnimy wniosek o pożyczkę przez internet i telefonicznie potwierdzimy nasze dane. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, pełna kwota pożyczki chwilę później znajdzie się na naszym koncie bankowym, lub będziemy ją mogli odebrać w najbliższej placówce pocztowej.

Pożyczka Hapi do 25 000 zł do 48 miesięcy

Nowością w ofercie Hapi jest zwiększony limit pożyczek, który obecnie może wynosić nawet 25 000 zł. Tym samym zwiększony został również dostępny okres spłaty pożyczki. Wybierając ofertę firmy, mamy możliwość samodzielnie dopasować termin spłaty, wybierając ilość rat miesięcznych z zakresu od 3 do 48 miesięcy. Korzystając z kalkulatora pożyczkowego dostępnego na stronie firmy, możemy obliczyć wysokość raty miesięcznej pożyczki. Trzeba jednak zaznaczyć, że wyświetlone wyniki mają charakter orientacyjny a dokładny koszt pożyczki uzależniony jest od indywidualnej oceny. Aktualna oferta firmy należy do jednych z najtańszych propozycji pożyczek pozabankowych dostępnych drogą internetową.

Kto może otrzymać pożyczkę w Hapi? Firma udziela pożyczki na raty miesięczne przez internet osobom które są pełnoletnie i posiadają polskie obywatelstwo. Niezbędny do uzyskania pożyczki będzie również rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz stałe źródło regularnego i udokumentowanego dochodu. W nielicznych przypadkach firma może nas poprosić o przesłanie drogą elektroniczną dodatkowego dokumentu, który potwierdzi nasze dochody. Do uzyskania pożyczki nie jest natomiast wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenie w postaci np. nieruchomości.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Jak z udzielaniem pożyczek w firmie Hapi? Czy jeśli bank odrzucił mi wniosek o kredyt, to mam szansę uzyskania u nich pożyczki przez internet?

    • Jasne że będziesz miał szanse, z tym że akurat w Hapi mają również dosyć zaostrzone wymagania. Udzielają nie drogie w spłacie pożyczki, więc na pewno przeprowadzą weryfikację we wszystkim możliwych bazach od BIK po rejestry dłużników. Ale jeśli tam Cię nie ma, to raczej nie ma się czego obawiać.

Oceń:*