Pożyczka Online do 15 000 zł w Zaplo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB

Dwa tygodnie przed świętami, marka Zaplo zdecydowała się na zwiększeniu limitu dostępnych pożyczek internetowych. Aktualnie możemy uzyskać za pośrednictwem firmy pożyczki online w wysokości nawet do 15 000 zł.

Co raz więcej firm pożyczkowych zwiększa limity swoich pożyczek. Co raz więcej firm jest w stanie zaproponować korzystne rozwiązania drogą pozabankową. Do takich firm bez wątpienia należy firma Zaplo, udzielająca pożyczek pozabankowych z ratami miesięcznymi. Aktualnie firma jest w stanie zaoferować nam pożyczki online w wysokości nawet do 15 000 zł.

Pożyczka online bez zaświadczeń 15 000 zł

Do tej pory maksymalną kwotą pożyczek w Zaplo była kwota 10 000 zł. Tuż przed zbliżającymi się świętami, marka Zaplo zdecydowała się na zwiększenie tego limitu aż do 15 000 zł. Aby sprawdzić koszt takiej pożyczki, wystarczy wskazać miesięczną ratę jaką chcielibyśmy spłacać. Na tej podstawie system dopasuje nam okres spłaty pożyczki. Najkrótszy okres spłaty pożyczki może wynosić 3 miesiące, a najdłuższy nawet do 36 miesięcy.

Pamiętajmy, że Zaplo należy do grona firm udzielających pożyczki bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Firma nie będzie zatem wymagała od nas ani papierowych zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu, ani wyciągów z rachunku bankowego. Wystarczy że posiadamy konto bankowe, do któego mamy dostęp przez internet. Zaplo dzięki systemowi Instantor zweryfikuje dane posiadacza rachunku oraz jego zdolność kredytową. Na tej podstawie oceni czy pożyczkobiorca może uzyskać pożyczkę w takiej wysokości, o jaką złożył wniosek.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę w Zaplo? Przede wszystkim należy posiadać aktualny dowód osobisty i ukończone 21 lat. Niezbędne do uzyskania pożyczki online w Zaplo będzie również posiadanie odpowiednio dobrej zdolności kredytowej. Wymagany jest również brak zadłużeń zarówno w bazach BIK jak również w bazach dłużników. Zaplo nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń do uzyskania pożyczki ani poręczycieli.

Czytaj również

3 Comments
  1. Firma pożyczkowa która moim zdaniem, zdecydowanie zasługuje na polecenie. Minimum formalności, a jeśli ktoś nie dostał kredytu w banku z powodu niskiej zdolności, to ma szanse otrzymania tutaj pożyczki, oczywiście całkowicie przez internet.

    (4/5)
    • Kiedyś może tak, bo ostatnio Zaplo nieco spowolniło i jak ktoś w banku nie dostał pożyczki online, to i w Zaplo może mieć z tą pożyczką problem.

  2. Niestety z powodu pandemii firma Zaplo ograniczyła wysokość pożyczki online do 5000 zł. Tego rodzaju pożyczka udzielana jest aktualnie tylko z jednym okresem spłaty czyli na 3 raty miesięczne.

    (5/5)

Oceń: