Pożyczka na już

- jak ją zdobyć?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

7 udostępnij na FB

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że niemal wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Nie musimy już stać w kolejce na poczcie aby opłacić rachunek telefoniczny. Nie musimy również poświęcić całego dnia, by kupić nową lodówkę czy telewizor. Te i inne rzeczy możemy załatwić przez internet i bez potrzeby wychodzenia z domu.

Czy w równie łatwy i prosty sposób, możemy w dzisiejszych czasach uzyskać pożyczkę lub kredyt w banku? W większości przypadków tak, choć dużo tutaj będzie zależało również od tego, jaką posiadamy zdolność oraz historię kredytową. Wiadomo że żadna instytucja pożyczkowa, a tym bardziej bank nie udzieli nam pożyczki na już drogą internetową, jeśli nie posiadamy stałego miesięcznego wynagrodzenia, lub jeśli znajdujemy się na listach dłużników. Podstawą do uzyskania szybkiej internetowej pożyczki jest odpowiednio wysoki dochód miesięczny, oraz czysta karta w rejestrach i bazach weryfikowanych przez bank lub firmę pożyczkową.

Jak wygląda proces uzyskania błyskawicznej pożyczki?

Jak już ustaliliśmy, uzyskanie pożyczki na już możliwe jest dla określonego grona osób. Ponadto, aby uzyskać taką pożyczkę konieczne jest również posiadanie aktywnego konta bankowego, telefonu komórkowego oraz dostępu do internetu. Może to być niemal dowolne urządzenie obsługujące przeglądarkę internetową. Wniosek o pożyczkę internetową złożymy zarówno posiadając notebooka, smartfon czy tablet. Samo złożenie takiego wniosku jest dziecinnie proste, a większość danych które będzie nam w tym miejscu potrzebne, znajdziemy na naszym dowodzie osobistym. Po wysłaniu wniosku, już w ciągu kilku najbliższych minut powinniśmy otrzymać połączenie telefoniczne w celu dokończenia weryfikacji naszych danych. Taka krótka, najczęściej kilku minutowa rozmowa, ma na celu zapobiec wyłudzeniom kredytowym które w ostatnim czasie, mają miejsce dosyć często. Niekiedy wymagane jest również wysłanie przelewu weryfikacyjnego lub przejście procesu weryfikacji konta przez aplikacje pokroju Kontomatik czy Instantor. Dalszy proces jest już w rękach banku lub firmy pożyczkowej. To one ocenią naszą zdolność i historię kredytową. Jeśli będzie odpowiednia, za pośrednictwem połączenia telefonicznego lub wiadomości sms, otrzymamy pozytywną wiadomość o udzielaniu kredytu.

W jakim czasie otrzymamy pożyczkę na konto?

Taka pożyczka na już, może zostać nam udzielona w przeciągu nawet kilkunastu minut od chwili złożenia wniosku o pożyczkę. Zależy to oczywiście od konkretnej firmy pożyczkowej czy banku, w którym złożyliśmy taki wniosek. Bardzo często jednak pożyczkobiorca ma szanse uzyskania takiej pożyczki niemal od ręki. Niekiedy upłynie zaledwie kilkanaście czy nawet kilka minut a pożyczka już pojawia się na naszym koncie. Jest to możliwe dzięki temu, że w ostatnich latach znacznie skrócił się czas formalności związanych z przyznaniem takich pożyczek. Nie bez znaczenia jest również możliwość wykonania przelewu natychmiastowego, który przepływa z jednego konta na drugie w ciągu kilkunastu sekund. Dzięki temu możemy cieszyć się z szybkiego zastrzyku gotówki, która wędruje bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Pożyczka na już – w banku czy w firmie pożyczkowej?

To czy sięgniemy po szybki kredyt w banku czy pożyczkę w firmie pozabankowej, zależy wyłącznie od nas. Ogólnie na kredyt w banku, możemy poczekać nieco dłużej. Jeśli liczymy na błyskawiczny zastrzyk gotówki to tutaj jednak firmy pożyczkowe póki co, nie mają sobie równych. Trzeba jednak zwrócić uwagę na koszty, bo te oferowane przez sektor pozabankowy mogą niekiedy znacznie różnic się od tych, które do zaoferowania mają instytucje bankowe. Na szczęście są na rynku pożyczkowym są firmy, które potrafią zapewnić na prawdę korzystne i uczciwe warunki. Co więcej, koszt takich pożyczek, może utrzymać się na bardzo zbliżonym poziomie co oferty kredytów i pożyczek bankowych. Weryfikację kosztów najlepiej przeprowadzić jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku o pożyczkę. Możemy to zrobić za pośrednictwem większości stron internetowych należących do firm pożyczkowych. Za pomocą kalkulatora pożyczkowego wystarczy wskazanie interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Już na podstawie tych danych, poznamy orientacyjny koszt naszej pożyczki oraz wysokość raty miesięcznej.

Czytaj również

7 Comments
 1. Jeżeli zależy nam na szybkiej pożyczce, to mamy tutaj szerokie pole wyboru ponieważ idealnie spiszą się pożyczki internetowe. Większość z nich może zasilić nasze konto bankowe nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Do tego koszt pożyczki możemy poznać jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę przez internet.

  (4/5)
 2. Taka pożyczka na już nie koniecznie może okazać się dobrym pomysłem. Musimy przede wszystkim dać sobie czas na analizę kosztów i porównanie jej do innych ofert. Tylko w ten sposób uzyskamy korzystną ofertę pożyczki online.

  (5/5)
 3. Ferratum, Zaplo, Wonga – aktualnie bardzo ciężko dostać u nich kredyt, wymagania niemal jak w banku. Jeśli ma być szybko to Provident (pożyczka internetowa) lub Monedo.

  (4/5)
 4. Można jeszcze spróbować uzyskać pożyczkę na szybko w Kasie Stefczyka, tylko że resztę formalności ani tak trzeba załawtić w ich placówce. Ale szanse na uzyskanie szybkiej pożyczki na już, zdecydowanie większe niż w banku.

  (4/5)
 5. Polecam pod tym kątem pożyczki na selfie w Alior Bank. Żeby ją otrzymać nie jest konieczna wizyta w placówce, wszystko można załatwić przez internet i bez wychodzenia z domu. Świetny sposób na szybki zastrzyk dodatkowej gotówki.

  (5/5)
 6. Zgodzę się, takie błyskawiczne pożyczki w banku udziela właśnie Alior, ale również Getin i nie zawsze konieczne jest odwiedzanie w tym celu placówki.

  (4/5)
 7. Z bankami to może być problem żeby taką pożyczkę ekspresowo załatwić. Nawet jak jesteśmy klientem jednego banku, to zawsze wymagają aktualnych informacji o wpływach. Znacznie łatwiej szybkie pożyczki na już dostaniemy w firmach pozabankowych – Zaplo albo Super Grosz.

  (5/5)

Oceń: