Pożyczka na dowód 20 000 zł w Monedo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Nadeszła wiosna a więc czas na zmiany – takie założenie miała firma Monedo i postanowiła podwyższyć limit dostępnych pożyczek. Za pośrednictwem Monedo dostępna jest teraz pożyczka na dowód w wysokości do 20 000 zł. Całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu.

Niewątpliwym atutem pożyczek udzielanych przez Monedo jest ich koszt. To jedna z najtańszych pożyczek dostępnych na rynku pożyczek pozabankowych. Dzięki temu, wszystkie te osoby które z różnych powodów nie mogły uzyskać kredytu w banku, będą miały szanse uzyskać pożyczkę z pomocą Monedo. Co więcej, koszt takiej pożyczki, nie będzie się wiele różnił od tradycyjnego kredytu gotówkowego w banku.

Pożyczka 20 000 zł w Monedo

Do 20 000 zł marka Monedo Now podwyższyła limit dostępnych pożyczek gotówkowych. Oznacza to, że nawet tak dużą kwotę pożyczki uzyskamy całkowicie za pośrednictwem internetu. Bez odwiedzania placówek, skomplikowanych formalności i długiego oczekiwania na decyzję o przyznaniu pożyczki. Dostępny okres spłaty pożyczki w firmie wynosi od 6 do 48 miesięcy. Przy wykorzystaniu elektronicznego kalkulatora, możemy obliczyć sobie koszt dla konkretnej kwoty pożyczki, również dla pożyczek w wysokości 20 000 zł. Oczywiście ostateczna decyzja o przyznaniu tak wysokich pożyczek, uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta.

Dla kogo pożyczka w Monedo? Szczegółowe informacje na temat udzielanych przez Monedo pożyczek, opisywaliśmy na naszych łamach już swego czasu. Skupimy się więc tutaj wyłącznie na tych podstawowych warunkach które należy spełnić. Do uzyskania pożyczki niezbędne będzie ukończone 18 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz aktualnego dowodu osobistego. Jako że pożyczka udzielana jest przez internet, należy również posiadać aktywne konto bankowe oraz dostęp do komputera z internetem.

Czytaj również

5 Comments
 1. Na pewno jedna z korzystniejszych pożyczek przez internet, wśród tych pozabankowych. Monedo jest firmą działająca na rynku pożyczek pozabankowych już od kilku dobrych lat więc można o mówić o nich jako o sprawdzonej i zaufanej firmie pożyczkowej.

  (4/5)
 2. Póki co jedna z najtańszych pożyczek wśród ofert pozabankowych. Bardzo zbliżone warunki jak w banku, więc pożyczki Monedo moim zdaniem wydają się godne polecenia.

  (4/5)
 3. Czy jeśli nie dostałam pożyczki w banku, to w Monedo będę miała jakieś szanse na otrzymanie takiego kredytu? Jakie są główne warunki przyznania pożyczki?

  (5/5)
  • Szanse są zawsze. Jeśli nie dostałaś w banku przez niską zdolność to w Monedo masz szansę dostać pożyczkę (ale na pewno nie 20 000 zł). Gorzej jeśli masz w bazach jakieś zadłużenia, to tu nich raczej tez nie dostaniesz.

 4. Każda firma teraz ma większe wymagania jak wcześniej, więc również w Monedo trzeba mieć odpowiednio dobrą zdolność i historię kredytową. Tym bardziej jeśli składamy wniosek o pożyczkę 20 000 zł.

  (5/5)

Oceń: