Pożyczka do 5000 zł bez zaświadczeń w Zaplo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
W Zaplo bez większych przeszkód pożyczymy 5000 zł a do tego bez dodatkowych zaświadczeń.

Zaplo to obecnie jedna z bardziej korzystnych ofert pożyczek pozabankowych, szczególnie w sytuacji jeśli nie możemy uzyskać kredytu tradycyją metodą czyli w banku. Co więcej, spośród wielu firm pożyczkowych jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku, firma oferuje błyskawiczny przelew pożyczki na konto bankowe a do 5000 zł nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach.

Zaplo Pożyczka 5000 zł bez zaświadczeń. Osobiście nie miałem okazji testować jeszcze pożyczek Zaplo, ale miałem przyjemność pożyczania gotówki z Vivusa. Firma w którejo zasady działania są niemal identyczne, jako że nad obiema markami piecze sprawuje ta sama firma. Niewątpliwie głównym atutem oferty jest możliwość uzyskania potrzebnych pieniędzy w błyskawicznym tempie. Wszystkie formalności załatwimy praktycznie siedząc przed laptopem czy komputerem i czekając wygodnie w fotelu aż gotówka pojawi się na naszym koncie.

Do 5000 zł Zaplo udziela pożyczek bez zaświadczeń. To niewątpliwie kolejny duży plus oferty Zaplo, dzięki któremu jeżeli zależy nam na nie dużej gotówce (lub na tej nieco większej) nie będziemy musieli marnować swojego czasu na załatwianie dodatkowych formalności. Mam tu na myśli głównie pozyskiwanie zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu.

Przypomnę tylko jeszcze, że do uzyskania pożyczki w Zaplo wystarczy ukończone 21 lat. Ponadto brak zadłużeń na koncie (zarówno tych w bazach BIK jak i w bazach dłużników), aktywne konto osobiste i dosłownie chwila wolnego czasu na złożenie wniosku o pożyczkę. W najszybszych przypadkach przelewy pożyczki są realizowane nawet w kilkanaście minut od chwili złożenia wniosku. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Do 15 maja macie jeszcze możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za 0 zł, pod warunkiem jej pełnej spłaty w ciągu 30 dni.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Ta pożyczka faktycznie udzielana jest bez wymaganych zaświadczeń, ale trzeba skorzystać z ich aplikacji która połączy się z naszym rachunkiem bankowym i sama sprawdzi wpływy na konto z ostatnich miesięcy. To dobra opcja jeśli ktoś nie chce przynosić zaświadczeń o dochodach z pracy 😉

  2. Nie potrzebują zaświadczeń z prostej przyczyny. Firmy pożyczkowe poszły o krok do przodu i korzystają z gotowych systemów, które umożliwiają dokładne sprawdzenie konto kredytobiorcy i weryfikację wpływów jakie pojawiają się na rachunku.

  3. Finansowy Pomagacz 6 grudnia 2018 at 15:16

    Aktualnie w Zaplo można uzyskać już pożyczki nawet do 10 000 zł bez zaświadczeń. Firma nie wymaga przedstawiania żadnych papierowych dokumentów czy nawet wyciągu z konta. Weryfikacja dochodów odbywa się automatycznie, po połączeniu z kontem przez specjalną usługę.

Oceń:*