Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczka do 5000 zł bez zaświadczeń w Zaplo

W Zaplo bez większych przeszkód pożyczymy 5000 zł a do tego bez dodatkowych zaświadczeń.

Zaplo to obecnie jedna z bardziej korzystnych ofert pożyczek pozabankowych, szczególnie w sytuacji jeśli nie możemy uzyskać kredytu tradycyją metodą czyli w banku. Co więcej, spośród wielu firm pożyczkowych jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku, firma oferuje błyskawiczny przelew pożyczki na konto bankowe a do 5000 zł nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach.

Osobiście nie miałem okazji testować jeszcze pożyczek Zaplo, ale miałem przyjemność pożyczania gotówki z Vivusa którego zasady działania są niemal identyczne, jako że nad obiema markami piecze sprawuje ta sama firma. Niewątpliwie głównym atutem oferty jest możliwość uzyskania potrzebnych pieniędzy w błyskawicznym tempie. Wszystkie formalności załatwimy praktycznie siedząc przed laptopem czy komputerem i czekając wygodnie w fotelu aż gotówka pojawi się na naszym koncie.


Do 5000 zł Zaplo udziela pożyczek bez zaświadczeń – to niewątpliwie kolejny duży plus oferty Zaplo, dzięki któremu jeżeli zależy nam na nie dużej gotówce (lub na tej nieco większej) nie będziemy musieli marnować swojego czasu na załatwianie dodatkowych formalności a więc w tym wypadku pozyskiwanie zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu.

Przypomnę tylko jeszcze, że do uzyskania pożyczki w Zaplo wystarczy ukończone 21 lat, brak zadłużeń na koncie (zarówno tych w bazach BIK jak i w bazach dłużników), aktywne konto osobiste i dosłownie chwila wolnego czasu na złożenie wniosku o pożyczkę. W najszybszych przypadkach przelewy pożyczki są realizowane nawet w kilkanaście minut od chwili złożenia wniosku. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Do 15 maja macie jeszcze możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za 0 zł, pod warunkiem jej pełnej spłaty w ciągu 30 dni.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*