Pożyczka bez zastawu dla firm – Monify

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Pożyczka bez zastawu dla firm online Monify to ciekawa propozycja dla firm, które potrzebują dodatkowych środków pieniężnych, ale interesuje ich pożyczka bez zastawu a więc bez dodatkowego zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

Uzyskanie pożyczki firmowej najczęściej możliwe jest w sytuacji, gdy posiadamy dodatkowe zabezpieczenie. Tego rodzaju pożyczki udzielane są pod zastaw domu, mieszkania czy po prostu pod zastaw firmy. Dzisiaj przedstawimy pożyczkę firmową, w przypadku której nie jest wymagane dodatkowe zabezpieczenie a jest nią oferta Monify.

Firma Monify należy do firm specjalizujących się w udzielaniu internetowych pożyczek, małym i średnim firmom. Szczególnie w sytuacjach, kiedy te środki pieniężne są nam na prawdę szybko potrzebne. Gdy mamy do opłacenia duży podatek, bądź też chcemy kupić w szybkim czasie zakupić towar w korzystnej cenie. Decyzja o udzieleniu pożyczki może zostać podjęta nawet w ciągu 1 dnia.

Monify – pożyczka dla firm bez zastawu

Monify wniosek o pożyczkę dla firmy

Monify to jedna z nielicznych pożyczek firmowych na polskim rynku, która udzielana jest bez dodatkowych zabezpieczeń. Maksymalna kwota pożyczek oferowanych przez firmę wynosi do 150 000 zł. Trochę nie typowo może wyglądać spłata samej pożyczki, ponieważ nie będziemy jej spłacali w ratach miesięcznych, a dwa razy w miesiącu.

Jakie dokumenty będą potrzebne do uzyskania pożyczki firmowej w Monify? Jak wspomnieliśmy już wcześniej, do uzyskania pożyczki nie będzie potrzebny zastaw pożyczki w postaci nieruchomości. Niezbędnym dokumentem do jej uzyskania będą wyciągi z rachunku przedsiębiorstwa z ostatnich 12 miesięcy, Bilans oraz RZiS/KPiR za rok ubiegły wraz z I kwartałem br. Jednocześnie firma podkreśla, że minimalny dochód przedsiębiorstwa powinien wynosić min. 130 000 zł za ostatnie 12 miesięcy. Wymagany okres prowadzenia firmy to minimum 12 miesięcy.

Korzystając z kalkulatora pożyczkowego na stronie firmy Monify, w bardzo prosty sposób możemy obliczyć koszt takiej pożyczki. W tym celu należy wskazać kwotę którą będziemy chcieli uzyskać, okres spłaty (od 1 do 24 miesięcy) oraz miesięczną stawkę procentową. Pożyczka bez zastawu dla firm w Monify udzielana jest całkowicie zdalnie, a więc do jej uzyskania nie jest konieczne odwiedzanie placówek firmy. Środki pozyskane za pośrednictwem Monify mogą zostać przeznaczony na dowolne cel związany z przedsiębiorstwem. Możemy więc użyć ich w sytuacji chwilowego braku środków pieniężnych, biorąc udział w przetargach czy zwiększając swój zysk.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (4/5)

    Czy ta firma Monify faktycznie nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń przy wnioskowaniu o kredycie firmowym? Zastanawiam się szczególnie jak to wygląda przy dużych kwotach, bo z tego co wiem udzielają już duże pożyczki firmowe do 400 000 zł.

Oceń:*