Pikassa

- pożyczki pozabankowe do 40 000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Pomimo wyższych kosztów, pożyczki pozabankowe nadal cieszą się nie słabnącą popularnością. Najczęściej wybierają je osoby które nie mogą uzyskać kredytu w banku. Lub chcą znacznie skrócić formalności związane z otrzymaniem finansowania. Pikassa to nowa marka pożyczkowa na rynku. Oferująca szybkie pożyczki z limitem odnawialnym, w wysokości nawet do 40 000 zł.

W rzeczywistością pod marką Pikassa kryje się firma Mash Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskie 172. Ta firma jest głównym pożyczkodawcą udzielających pożyczek pod marką Pikassa. Cały proces uzyskania pożyczki może zostać przeprowadzony całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Nie jest więc konieczne żadne odwiedzane placówki stacjonarnej w celu uzyskania pożyczki.

Pożyczki Pikassa z limitem odnawialnym

Udzielanie pożyczek przez Pikassa odbywa się nieco inaczej w porównaniu do tradycyjnych ofert. Nie jest to pożyczka gotówkowa a limit odnawialny. Bardzo zbliżony do tego, jaki znany jest nam z ofert bankowych. Firma na podstawie przeprowadzonej oceny naszej zdolności kredytowej, ustala dla nas wysokość limitu odnawialnego. Maksymalnie może to być nawet do 40 000 zł. Z takiego limitu możemy skorzystać w dowolnym momencie. Tylko wtedy, kiedy będziemy potrzebować dodatkowej gotówki. Spłata pożyczki może odbywać się w równie wygodny sposób, ponieważ nie musimy płacić równej raty miesięcznej. Samodzielnie możemy wybrać comiesięczną minimalna kwotę do spłaty pożyczki.

Jak otrzymać pożyczkę od Pikassa?

Firma udziela pożyczek osobom, które posiadają ukończone 18 lat oraz dowód osobisty. Osoba wnioskująca o pożyczkę powinna również posiadać telefon komórkowy, stały dochód oraz konto bankowe. W celu otrzymania pożyczki powinniśmy złożyć wniosek o pożyczkę. Wskażemy w nim interesującą nas wysokość pożyczki. Dodatkową formę weryfikację pożyczkobiorcy stanowi przelew weryfikacyjny, wykonany z konta bankowego osoby starającej się o uzyskania pożyczki.

Główne atuty pożyczek Pikassa

Bez wątpienia głównym atutem pożyczek udzielanych za pośrednictwem Pikassa jest możliwość uzyskania wysokiego limitu odnawialnego. Będzie to szczególnie dobra opcja dla osób które posiadają nie regularne dochody np. osoby prowadzące 1-osobową działalność. Dzięki temu że spłata pożyczki nie odbywa się w tradycyjny sposób, mogą one regulować spłatę w najbardziej wygodnym dla siebie momencie. Nie musimy również korzystać z limitu od razu po podpisaniu umowy, a w momencie kiedy ta dodatkowa gotówka faktycznie będzie nam potrzebna. Tutaj może okazać się ona szczególnie pomocna, w momencie gdy myślimy o zakupie nowego samochodu a przedłużają się nam jego poszukiwania.

Czytaj również

Oceń: