Pożyczki 20 000 zł w Optima

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB
Optima Sp. z o.o pochodząca z Gdańska to jedna ze starszych firm pożyczkowych działających na terenie Polski. O nowościach które pojawiły się w ofercie firmy, wysokiej pożyczce dostępnej dla stałych klientów przeczytacie w poniższym materiale.

Od chwili gdy na łamach bloga opisywałem działalność firmy Optima minęło już trochę czasu, uznałem więc że najwyższa pora by sprawdzić jaki zmiany pojawiły się w ich ofercie. Jedną z głównych zmian jest możliwość wnioskowania o pożyczkę pozabankową w wysokości nawet do 20 000 zł.

Optima przez internet – pod tą nazwą miałem okazję pisać po raz pierwszy o działalności firmy Optima. Dzisiaj skupię się na przedstawieniu głównych nowości, które pojawiły się w ofercie tej gdańskiej firmy. Te główne zmiany, to na pewno wysokie kwoty dostępnych pożyczek, sięgających nawet 20 000 zł oraz wydłużony okres spłaty nawet do 24 miesięcy.

Przejrzyste koszty pożyczek – to co w szczególności zwróciło moją uwagę gdy po dłuższym czasie przyjrzałem się ofercie Optimy, to na pewno wyszczególnione koszty pożyczek. Każda osoba po wejściu na stronę firmy, ma możliwość zapoznania się z dokładnym kosztem pożyczek. Nie ważne czy jesteśmy zainteresowani małą pożyczką w wysokości 500-1000 zł, czy znacznie większą z zakresu 10 czy 20 tysięcy złotych, to po wprowadzeniu okresu spłaty pożyczki, możemy poznać dokładne koszty jakie będziemy musieli ponieść, podpisując umowę o pożyczkę za pośrednictwem Optimy. Przy wyliczeniu kosztów został zawarty zarówno całkowity koszt pożyczki, wysokość opłaty przygotowawczej, prowizja, jak również wysokość raty miesięcznej.

Nowy klient do 6000 zł – składając wniosek o pożyczkę w Optimie trzeba jednak wiedzieć że choć firma oferuje wysokie kwoty pożyczek, to w przypadku nowych klientów stosowany jest limit w wysokości 4000 zł. Osoby które potwierdzą uzyskiwane dochody za pomocą zaświadczenia o dochodach, mają szanse uzyskania w ramach pierwszej pożyczki do 6000 zł. Większe kwoty pożyczek w wysokości do 20 000 zł dostępne są przy kolejnych pożyczkach, pod warunkiem terminowej spłaty poprzedniej pożyczki.

Oferta pożyczki bez BIK – jak możemy przeczytać na stronie internetowej firmy, figurowanie w rejestrze BIK czy nie posiadanie innych aktualnie spłacanych kredytów, nie stanowi przeszkody na drodze do uzyskania pożyczki w Optimie. Do uzyskania pożyczki gotówkowej koniecznie jest również ukończone 18 lat i posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Kwoty pożyczek udzielanych całkowicie drogą internetową mogą sięgać maksymalnie kwoty 6000 zł.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Czy komuś udało się uzyskać u nich pożyczkę przez internet? Jaki jest czas oczekiwania na pożyczkę w Optima?

  2. Nie wiem czy pożyczki internetowe w przypadku tej firmy są realne. Jak człowiek chce nawet nie dużą pożyczkę to każą załatwiać tonę formalności. Potem umawiają spotkanie ich pracownika w miejscu zamieszkania. Moim zdaniem więc działa to bardzo podobnie jak u Providenta. Szanse na pożyczkę domową może i są, ale tą internetową to może dostanie 1 na 100 osób.

  3. (4/5)

    Ciężko dostać w tej całej Optima pożyczkę, więc nie wiem kto te pożyczki tam u nich dostaje. Macie jakieś inne sprawdzone propozycje pożyczek pozabankowych na większe kwoty?

    • (5/5)

      Jest bardzo dużo firm udzielających duże pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi. Jeśli miałabym jakieś polecać to skupię się na tych które mają najniższe koszty pożyczki a będą to: Wonga (do 20 000 zł), Monedo (do 20 000 zł), Zaplo (do 15 000 zł) czy Provident (do 20 000 zł).

Oceń:*