Pożyczki 20 000 zł w Optima

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

6 udostępnij na FB

Od chwili gdy na łamach bloga opisywałem działalność firmy Optima, minęło już trochę czasu. Uznałem więc, że najwyższa pora by sprawdzić jakie zmiany pojawiły się w ich ofercie. Jedną z głównych spośród nich, jest możliwość wnioskowania o pożyczkę pozabankową w wysokości nawet do 20 000 zł.

Optima przez internet – pod tą nazwą miałem okazję pisać po raz pierwszy o działalności firmy Optima. Dzisiaj skupię się na przedstawieniu głównych nowości, które pojawiły się w ofercie tej gdańskiej firmy. Te główne zmiany, to na pewno wysokie kwoty dostępnych pożyczek. Sięgających nawet 20 000 zł oraz wydłużony okres spłaty nawet do 24 miesięcy.

Przejrzyste koszty pożyczek – to co w szczególności zwróciło moją uwagę gdy po dłuższym czasie przyjrzałem się ofercie Optimy, to na pewno wyszczególnione koszty pożyczek. Każda osoba po wejściu na stronę firmy, ma możliwość zapoznania się z dokładnym kosztem pożyczek. Nie ważne czy jesteśmy zainteresowani małą pożyczką w wysokości 500-1000 zł, czy znacznie większą jak pożyczki 20 000 zł. Po wprowadzeniu okresu spłaty pożyczki, możemy poznać dokładne koszty, jakie będziemy musieli ponieść, podpisując umowę o pożyczkę za pośrednictwem Optimy. Przy wyliczeniu kosztów został zawarty zarówno całkowity koszt pożyczki, wysokość opłaty przygotowawczej, prowizja, jak również wysokość raty miesięcznej.

Pożyczki Pozabankowe 20 000 zł

Nowy klient do 6000 zł – składając wniosek o pożyczkę w Optimie trzeba jednak wiedzieć, że choć firma oferuje wysokie kwoty pożyczek, to w przypadku nowych klientów stosowany jest limit w wysokości 6000 zł. Osoby które potwierdzą uzyskiwane dochody za pomocą zaświadczenia o dochodach, mają szanse uzyskania w ramach pierwszej pożyczki do 6000 zł. Większe kwoty pożyczek w wysokości do 20 000 zł dostępne są przy kolejnych pożyczkach. Pod warunkiem terminowej spłaty poprzedniej pożyczki.

Oferta pożyczki bez BIK – jak możemy przeczytać na stronie internetowej firmy, figurowanie w rejestrze BIK czy nie posiadanie innych aktualnie spłacanych kredytów, nie stanowi przeszkody na drodze do uzyskania pożyczki w Optimie. Do uzyskania pożyczki gotówkowej koniecznie jest również ukończone 18 lat i posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Kwoty pożyczek udzielanych całkowicie drogą internetową mogą sięgać maksymalnie kwoty 6000 zł.

Czytaj również

6 Comments
  1. Czy komuś udało się uzyskać u nich pożyczkę przez internet? Jaki jest czas oczekiwania na pożyczkę w Optima?

  2. Nie wiem czy pożyczki internetowe w przypadku tej firmy są realne. Jak człowiek chce nawet nie dużą pożyczkę to każą załatwiać tonę formalności. Potem umawiają spotkanie ich pracownika w miejscu zamieszkania. Moim zdaniem więc działa to bardzo podobnie jak u Providenta. Szanse na pożyczkę domową może i są, ale tą internetową to może dostanie 1 na 100 osób.

  3. Ciężko dostać w tej całej Optima pożyczkę, więc nie wiem kto te pożyczki tam u nich dostaje. Macie jakieś inne sprawdzone propozycje pożyczek pozabankowych na większe kwoty?

    • Jest bardzo dużo firm udzielających duże pożyczki pozabankowe z ratami miesięcznymi. Jeśli miałabym jakieś polecać to skupię się na tych które mają najniższe koszty pożyczki a będą to: Wonga (do 20 000 zł), Monedo (do 20 000 zł), Zaplo (do 15 000 zł) czy Provident (do 20 000 zł).

  4. Trudno teraz uzyskać takie duże pożyczki na 20 000 zł na rynku firm udzielających pożyczki pozabankowe. Mieliśmy do tej pory Optima, Rapida Money ale firmy zawiesiły działalność. Chyba jeszcze jakieś szanse mamy na to w firmie Provident.