Najtańszy kredyt z banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Jeżeli przymierzamy się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego w banku a zależy nam na niskiej racie kredytu i nie wygórowanym ubezpieczeniu kredytu, warto sprawdzić w tym celu kilka ofert jednocześnie

Kiedy myślimy o zaciągnięciu kredytu a mamy ku temu zarówno odpowiednią zdolność kredytową jak i historię kredytową, to myślimy również o tym by koszty takiego kredytu były jak najniższe. Jak już wcześniej wspominałem na łamach Banki24 nie warto sięgać po kredyt w pierwszym lepszym lepszym banku. Powinniśmy sprawdzić przynajmniej kilka z kilkudziesięciu dostępnych ofert banków. Poza tym porównać również wysokość oprocentowanie, wysokość ubezpieczenia kredytu a przede wszystkim wysokość miesięcznej raty.

W dobie popularności internetu aby sprawdzić wszystkie te dane wcale nie musimy już wychodzić z domu. Po przeprowadzeniu weryfikacji naszych danych, takie oferty mogą zostać nam udostępnione telefonicznie czy elektronicznie. Nie musimy również wysyłać wniosków do kilku różnych banków ponieważ możemy to zrobić za pomocą jednego narzędzia które znajdziecie na stronach JedenWniosek.pl. Za pomocą tego serwisu otrzymamy oferty kredytu z kilku różnych banków.

Pierwszy krok by uzyskać najtańszy kredyt, to wskazanie kwoty kredytu oraz okresu spłaty za pomocą suwaków. Już na tym poziomie prezentuje nam się najniższa możliwa do uzyskania raty kredytu, choć moim zdaniem nie warto się nią za bardzo sugerować ponieważ wartości prezentowane są nieco zaniżone. Po kliknięciu przycisku „sprawdź” przechodzimy do podania naszych danych w formularzu który obejmuje również informacje na temat naszego dochodu czy zaciąganych w przeszłości kredytów. Te informacje pozwolą konsultantom przygotowanie odpowiednich ofert oraz sprawdzenie naszej historii jak i zdolności kredytowej.

JedenWniosek.pl współpracuje z wieloma bankami a więc będziemy mieli pewność na otrzymanie najlepszych ofert a wyboru tej najkorzystniejszej będziemy mogli dokonać sami. Wśród banków które współpracują z serwisem znalazłem BZ WBK, Bank DnB Nord, Inteligo, Bank BPH czy BOŚ Bank. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu kredytu całkowicie przez internet możemy skorzystać z indywidualnych propozycji które przedstawiliśmy na łamach bloga.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Finansowy Pomagacz 7 stycznia 2019 at 09:52

    Przez internet tego nie sprawdzimy bo te dane podawane przez porównywarki kredytów czy rankingi, mają tylko charakter orientacyjny. Najtańszy kredyt będzie zależał głównie od banku, to jedno ale również od kredytobiorcy i od tego jaką posiada zdolność i historię kredytową. Im lepsza tym korzystniejsze warunki udzielenia kredytu.

Oceń:*