Monument Fund

- pożyczka hipoteczna dla firm

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

10 udostępnij na FB

W ubiegłym tygodniu miałem okazję przedstawiać ofertę firmy Hipożyczka. Która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek hipotecznych dla osób fizycznych. Dzisiaj będzie bardzo zbliżony temat, ponieważ przedstawię bliżej firmę Monument Fund. Głównym obszarem działalności firmy, są pożyczki hipoteczne dla firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Pożyczka hipoteczna dla firm Monument Fund

Duże pożyczki hipoteczne dla firm. Należy zacząć od tego że firma Monument Fund udziela bardzo dużych pożyczek firmowych. W wysokości od 100 000 zł do nawet 20 milionów złotych. Oczywiście są to pożyczki udzielane pod zabezpieczenie na nieruchomości. A więc aby uzyskać taką pożyczkę, należy posiadać nieruchomość o określonej wartości. Może to być np. duża działka przemysłowa czy hale produkcyjne. Jeśli nie mamy pewności co do tego, czy posiadane przez nas nieruchomości mogą posłużyć jako zabezpieczenie pożyczki, możemy skontaktować się z doradcami firmy. Przedstawią oni nam szczegółowe informacje na ten temat.

Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie. Główną siedzibą firmy jest co prawda Kraków. Jednak firma umożliwia załatwienie formalności związanych z uzyskaniem pożyczki hipotecznej na terenie wszystkich większych miejscowości w Polsce. Umowa pożyczki może zostać podpisana w jednym z 20 miast. Mamy tutaj na liście takie miejscowości jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Toruń, Rzeszów, Zakopane, Bielsko-Biała, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice, Kielce, Opole, Bydgoszcz, Zielona Góra oraz Łódź.

Koszty i okres spłaty pożyczek Monument Fund

Średni całkowity koszt miesięczny finansowania to 1,75% a okres spłaty pożyczki hipotecznej może wynosić 3,6,12 lub nawet 18 miesięcy. Cel przeznaczenia pożyczki może być dowolny i sprecyzowanie celu nie jest wymagane do udzielenia pożyczki. Do uzyskania pożyczki nie jest również konieczna analiza w takich instytucjach jak BIK, BIG, KRD, US czy ZUS.

Czytaj również

10 Comments
  • oprocentowanie rzeczywiste 1,75% x 12 = 21% rocznie tyle trzeba oddać gotówki
   czyli oprocentowanie nominalne – mniej więcej 42% p.a.
   Czyli jest to kredyt na 42%
   Nieźle (i to jeszcze pod hipotekę)

 1. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po kontakcie z Monument Fund.
  Chciałam dostać 70 tyś pożyczki na rozwój firmy i tyle dostałam.
  Pani Sylwia, która zajmowała się moim tematem była bardzo miła i profesjonalnie podeszła do sprawy. Ogółem pozytyw

 2. W stu procentach zgadzam się z moją przedmówczynią. Monument Fund to świetna opcja dla osób chcących rozwinąć własną działalność. Sama potrzebowałam dodatkowych środków, a niestety w przypadku instytucji bankowych, ciągle wymagano ode mnie kolejnych dokumentów, zaświadczeń itd. Tutaj natomiast spotkałam się ze świetną obsługą ze strony doradców. Każdy kto potrzebuje sum rzędu 50 tysięcy do nawet 5 mln PLN, może śmiało się do nich zgłosić.

 3. Bardzo miła i rzeczowa obsługa ze strony doradzców. Brak skomlikowanych procedur. Otrzymałam w Monument Fund wsparcie w wysokości 50 tysięcy złotych bez problemów.

 4. Tomcio ma rację , a nawet więcej : to sprawa nie tylko dla klientów chwytających się ostateczności w desperacji uzyskania środków na zapłatę jakichś długów , a nie rzekomego rozwoju działalności . Gdyby to chodziło o rozwój działalności , zwyczajnie każdy dostałby kredyt lub pożyczkę w normalnym banku na uczciwych warunkach.

 5. A ja z czystym sumieniem moge polecić firmę Stay Safe. Udzialają pożyczek na rozwój biznesu. Ja potrzebowałem pieniądze na zakup towaru do sklepu, dostałem 50tys. Zabezpieczyli sie na hipotece. Jak pożyczke spłaciłem to dostałem zgode na wykreślenie hipoteki.

 6. Ku Przestrodze!!!
  Radzę uważać to jest lichwa. Potrzebującemu pożyczą parę tysięcy a żądają pod zastaw domu i w razie braku wpłaty pół miliona. To naciągacze!!!! radzę uważać .

 7. to nie jest rzeczywiste oprocentowanie tak w realu to prowizja za udzielenie finansowania doliczana do kwoty pożyczki plus oprocentowanie od koty brutto więc na pewno więcej chyba że to najniższa w pożyczce na 3 m-ce ale i tak taniej niż chwilówka , a w banku ? pożyczka hipoteczna prowizja załóżmy 3 i oprocentowanie roczne 3 na 120 m-cy czyli całkowity koszt w procentach 33% oczywiście po 10 latach a nie po roku tylko jeszcze to dostań , więc to też nie jest tanio bo w tym kraju tani to tylko areszt śledczy nawet za darmo dają

  (3/5)

Oceń: