Lokata Bezkarna BGŻ Optima

Lokata Bezkarna w Banku BGŻ w oprocentowaniem 4% w skali roku.

Posiadając odłożoną gotówkę i chcąc ją zainwestować szukamy najlepszej opcji zysku, lokaty z najwyższym oprocentowaniem. A jeśli najwyższej to takiej która oferuje oprocentowanie na poziomie nie niższym ni 4% w skali roku. Jedną z takich ofert znajdziemy w BGŻ Optima a jest nią Lokata Bezkarna.

Choć oferta lokaty wydaje się dosyć atrakcyjna ponieważ oprocentowanie lokaty wynosi 4% w skali roku a kwota jaką możemy wpłacić to nawet 20 000 zł (a nie mniej niż 1000 zł), to jednak okres na jaki może ona być otwarta to nie więcej jak 3 miesiące. Ponadto należy zaznaczyć że oferta obejmuje wyłącznie nowych klientów, czyli tych którzy do tej pory nie korzystali z oferty BGŻ Optimy.

Oferta jest na pewno godna polecenia ale głównie tym osobom które szukają właśnie takiej lokaty 3-miesięcznej, które po tym okresie będą chcieli z powrotem swoje pieniądze oczywiście wraz ze stosownym zyskiem wypracowanym przez ten okres.

Otwarcie lokaty bezkarnej możemy dokonać całkowicie drogą internetową wypełniając wniosek online do którego konieczne będzie podanie numeru telefonu komórkowego oraz danych z dowodu osobistego.

Jeżeli już mieliście okazję skorzystać z Lokaty Bezkarnej zapraszamy Was do wyrażania swojej opinii.

Zostaw komentarz
Oceń:*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*