LoanMe Pożyczki dla firm online

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

LoanMe to firma doskonale znana z udzielania pożyczek pozabankowych. Loan Me włączył do swojej oferty również pożyczki dla firm. Od teraz każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, może zawnioskować o pożyczkę online w Loan Me.

Do tej pory LoanMe znany był głównie z pożyczek gotówkowych dopasowanych do klienta indywidualnego. W ostatnich dniach, firma poszerzyła ofertę o pożyczki firmowe bez zaświadczeń. Jest to oferta skierowana do wszystkich osób, które prowadzą własną firmę.

LoanMe – pożyczka dla przedsiębiorcy

Oferta pożyczki dla firm to pożyczki w wysokości od 500 do 20 000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w ratach tygodniowych i może wynosić maksymalnie do 62 tygodni. Za pośrednictwem LoanMe możemy otrzymać również pożyczkę ze spłatą jednorazową. W tej sytuacji jednak, pożyczka musi zostać zwrócona po upływie 5 tygodni. Dokładne koszty pożyczki będziemy mogli poznać, jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie elektronicznego wniosku o pożyczkę. Pomoże nam w tym, prosty w obsłudze kalkulator pożyczkowy. Znajduje się on na stronie internetowej LoanMe.

Jak otrzymać LoanMe Pożyczki dla firm online?

Pożyczki firmowe w LoanMe udzielane są całkowicie przez internet. Wystarczy wypełnienie wniosku, w którym wprowadzimy podstawowe dane dotyczące miejsca zamieszkania. Ponadto inne dane znajdujące się w dowodzie osobistym. Wniosek o pożyczkę mogą składać osoby mające ukończone 18 lat. Posiadające polskie obywatelstwo i aktywny rachunek bankowy. Pożyczki dla firm online udzielane są po uzyskaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy. W większości przypadków do otrzymania pożyczki wystarczy nam jedynie dowód osobisty. Jednak w nielicznych przypadkach, LoanMe może nas poprosić o przesłanie dokumentu, będący potwierdzeniem uzyskiwanych przez nas wpływów na rachunek bankowy. Może to być wyciąg z rachunku bankowego, który we własnym zakresie możemy sobie pobrać, po zalogowaniu na konto bankowe.

Czytaj również

2 Comments
  1. W czasach gdy teraz bardzo trudno o uzyskaniem firmowej pożyczki pozabankowej, opcja LoanMe wydaje się nie najgorszym rozwiązaniem. Jedynie nie przemawiają do mnie te raty tygodniowe, mało to wygodne rozwiązanie.

    (4/5)
  2. Czy te pożyczki pozabankowe dla firm są bezpieczne, tzn. wiem że tego rodzaju pożyczki już nie są tak wysoko oprocentowane kiedyś, ale chodzi mi o to, czy nie ma jakichś ukrytych opłat o których należy wiedzieć w przypadku LoanMe?

    (3/5)

Oceń: