Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt samochodowy w Credit Agricole

Szukając kredytu samochodowego jedną z ofert tego typu znajdziemy w banku Credit Agricole

Szukając kredytu na zakup samochodu mamy do wyboru kilka różnych banków. To który zdecydujemy się wybrać zależy głównie od nas. Możemy wybierać sami, porównując wysokość kosztów, oprocentowania czy prowizji, decydując się na ten który będzie dla nas najbardziej korzystny. Jeden z takich kredytów samochodowych znajdziemy w ofercie banku Credit Agricole.

W Credit Agricole uzyskamy dowolny kredyt, zarówno na nowe jak i używane auto od 500 zł do nawet 120 000 zł. Bank może nam zatem sfinansować 100% wartości samochodu lub też tylko część, jeśli część środków na zakup samochód zdążyliśmy wcześniej odłożyć. W tej drugiej sytuacji zakup będzie dla nas jeszcze bardziej korzystny, ponieważ bank może nam zaproponować korzystniejsze warunki kredytu.

Obniżenie oprocentowania o 3% – jeżeli przyniesiemy dokumenty potwierdzające zakup samochodu w postaci czy to faktury czy umowę kupna sprzedaży to będziemy mogli zyskać niższe oprocentowanie kredytu.

Jak długi może być okres spłaty kredytu samochodowego? W Credit Agricole może on zostać rozłożony na maksymalnie 72 miesiące.

Należy też zaznaczyć że kredyt samochodowy może być przeznaczony nie tylko na zakup samochodu osobowego ale również zakup motocykla czy quada.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*