Kredyt online Idea Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

6 udostępnij na FB
Kredyt online dla firm w Idea Banku

Oferta kredytu online w Idea Banku to oferta w ramach której decyzję kredytową otrzymamy online bez odwiedzania placówki bankowej. Aby dowiedzieć się czy mamy szansę uzyskania kredytu wystarczy wypełnienie wniosku przez internet. Jeśli dostaniemy pozytywną odpowiedź, potrzebne środki możemy mieć na koncie jeszcze tego samego dnia.

Nie da się ukryć że jest to dobra propozycja nie tylko dla nowych firm, ale również dla tych które myślą o uzyskaniu kredytu firmowego a nie chcą poświęcać czasu na odwiedzanie banków i załatwienie wielu formalności.

Bez wychodzenia z domu możemy otrzymać decyzję o przyznaniu kredytu a ten możemy uzyskać w wybranej przez nas opcji a więc w postaci kredytu obrotowego, linii kredytowej czy karty kredytowej.

Bez stosu dokumentów – Idea Bank nie będzie również od nas wymagał skompletowania szeregu firmowych dokumentów. Do uzyskania kredytu wystarczy wygenerowanie historii rachunku firmowego a to możemy zrobić całkowicie samodzielnie logując się na nasze konto firmowe. Możemy to zrobić również automatycznie poprzez aplikację którą udostępni nam Idea Bank.

Jaką kwotę kredytu możemy uzyskać w ramach kredytu online? To uzależnione jest już od uzyskiwanych dochodów i oceny naszej zdolności kredytowej która zostanie podjęta po zapoznaniu się z historią naszego rachunku firmowego. Maksymalna kwota kredytu może wynosić nawet do 200 000 zł.

Czytaj również

6 Opinie
  1. ja w Idea banku mam kredyt, wzięty na poczet rozwoju firmy, biorąc go nie miałam za dużego stażu a mimo to dostałam dofinansowanie. na stronie mogłam sprawdzić ile mogę dostać a potem zostały tylko formalności

  2. Idea Bank akurat ma bardzo rozbudowaną ofertę dla osób prowadzących działalność gospodarczą i własne firmy. Faktycznie to jeden z banków w których można uzyskać kredyt online, bez skomplikowanych formalności i dostarczania stosu dokumentów.

  3. Teraz w ofercie Idea Banki jest bardzo fajny kredyt Sprint, również udzielany online. Można dostać kredyt w firmowy w postaci limitu w koncie i korzystać z tych środków w wygodnym dla nas czasie. Świetne rozwiązanie dla firm i osób prowadzących jedno osobową działalność.

  4. Idea Bank to sprawdzona marka dla osób które prowadzą własny biznes czy działalność gospodarczą. Potrzebowałem firmowy limit w koncie i u nich udało mi się go uzyskać na całkiem korzystnych warunkach.

  5. Tylko że w przypadku firm i osób prowadzących własną działalność wcale nie tak łatwo o kredyt online. Banki wymagają jednak dopełnienia odpowiednich formalności i jednak niektóre dokumenty trzeba im dostarczyć żeby kredyt mógł zostać uruchomiony.

  6. Jeśli się nie mylę to obecnie w przypadku wszystkich pożyczek firmowych udzielanych przez Idea Bank, tak również w przypadku kredytu online, bank wymaga dodatkowego zabezpieczenia na nieruchomości.

Oceń:*