Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt online Idea Bank

Kredyt online dla firm w Idea Banku

Oferta kredytu online w Idea Banku to oferta w ramach której decyzję kredytową otrzymamy online bez odwiedzania placówki bankowej. Aby dowiedzieć się czy mamy szansę uzyskania kredytu wystarczy wypełnienie wniosku przez internet. Jeśli dostaniemy pozytywną odpowiedź, potrzebne środki możemy mieć na koncie jeszcze tego samego dnia.

Nie da się ukryć że jest to dobra propozycja nie tylko dla nowych firm, ale również dla tych które myślą o uzyskaniu kredytu firmowego a nie chcą poświęcać czasu na odwiedzanie banków i załatwienie wielu formalności.

Bez wychodzenia z domu możemy otrzymać decyzję o przyznaniu kredytu a ten możemy uzyskać w wybranej przez nas opcji a więc w postaci kredytu obrotowego, linii kredytowej czy karty kredytowej.

Bez stosu dokumentów – Idea Bank nie będzie również od nas wymagał skompletowania szeregu firmowych dokumentów. Do uzyskania kredytu wystarczy wygenerowanie historii rachunku firmowego a to możemy zrobić całkowicie samodzielnie logując się na nasze konto firmowe. Możemy to zrobić również automatycznie poprzez aplikację którą udostępni nam Idea Bank.

Jaką kwotę kredytu możemy uzyskać w ramach kredytu online? To uzależnione jest już od uzyskiwanych dochodów i oceny naszej zdolności kredytowej która zostanie podjęta po zapoznaniu się z historią naszego rachunku firmowego. Maksymalna kwota kredytu może wynosić nawet do 200 000 zł.

1 Comment

  1. ja w Idea banku mam kredyt, wzięty na poczet rozwoju firmy http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus biorąc go nie miałąm za dużego stażu a mimo to dostałam dofinansowanie. na stronie mogłam sprawdzić ile mogę dostać a potem zostały tylko formalności

Leave a comment

Your email address will not be published.


*