Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt OK

Kredyt OK posiada dosyć rozbudowaną ofertę pożyczkową począwszy od tradycyjnych pożyczek dostępnych w stacjonarnych placówkach, przez pożyczki internetowe po pożyczki udzielane pod zastaw złotej biżuterii.

O tej firmie chciałem napisać już przynajmniej kilka miesięcy temu, tym bardziej że mam okazję mijać jedną z ich placówek przynajmniej kilka razy w tygodniu. No cóż, nie udało się szybciej ale udało się przed końcem roku więc dzisiaj mały rentgen pożyczek oferowanych przez Kredyt OK i liczę że z czasem pojawi się również trochę opinii napisanych przez Was.

Kredyt OK znany może być Wam ze stacjonarnych placówek firmy, których terenie całej Polski jest już kilkadziesiąt. Poza udzielaniem pożyczek w placówkach, firma specjalizuje się również w działalności internetowej. Tą drogą możemy uzyskać zarówno pożyczkę krótkoterminową z okresem spłaty 30 dni jak i pożyczkę ratalną z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy.

W przypadku chwilówek nie mamy tu zbyt dużego wyboru ponieważ zakres pożyczek wynosi od 300 do 500 zł, nie uświadczymy tutaj również żadnych promocji dla nowych klientów w postaci pożyczek za 0 zł. Sam koszt pożyczek nie jest specjalnie wygórowany i jeśli miałbym porównać ofertę firmy do innych propozycji chwilówek to pod kątem kosztów firma znalazłaby się gdzieś pośrodku. Nie jest więc najtaniej ale też koszty nie są jakieś przesadzone i wygórowane.

W przypadku pożyczek długoterminowych dostępnych w opcji Miła Ratka kwoty pożyczek mogą wynosić do 3000 zł a okres spłaty może sięgać od 3 do 12 miesięcy. Nie znalazłem na stronie firmy popularnego suwaka za pomocą którego mógłbym obliczyć dokładny koszt pożyczki w przypadku wybranej kwoty i konkretnego okresu spłaty ale firma podała przykładowy koszt dla pożyczki 3 miesięcznej dla kwoty 1500 zł.

Tak się składa że kilka tygodni temu przeprowadzałem mały przegląd pożyczek z 3-miesięcznych okres spłaty i głównym wyznacznikiem tego przeglądu była właśnie kwota pożyczki w wysokości 1500 zł. W przypadku oferty Kredyt OK łączny koszt takiej pożyczki wynosi 647 zł, co daje do spłaty kwotę 2147 zł. Jak nie trudno policzyć miesięczna rata wynosiłaby w takim przypadku ok. 716 zł. Jeśli więc Kredyt OK miałbym ująć w tym rankingu to firma uplasowałaby się na trzecim miejscu tego zestawienia. Można więc uznać że firma posiada dosyć przystępną propozycję pożyczek długoterminowych.

Jakie warunki należy spełnić aby starać się o uzyskanie pożyczki w Kredyt OK? Warunkiem jest ukończone 18 lat, posiadanie dowodu osobistego oraz stałego miesięcznego dochodu który umożliwi spłatę pożyczki. Ponadto konieczne jest posiadanie telefonu komórkowego, konta bankowego oraz aktywnego adresu e-mail. Do uzyskania pożyczki konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na 0,01 zł z własnego konta bankowego.

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o dwóch innych propozycjach które posiada firma w swojej ofercie. Pierwsza to pożyczka dla seniorów udzielana telefonicznie którą można odebrać na poczcie lub w jednym z oddziałów Banku Pocztowego po okazaniu dowodu osobistego. Druga propozycja tzw. Złota Pożyczka, czyli pożyczki udzielane pod zastaw pierścionków, bransoletek, łańcuszków oraz innych wyrobów ze złota.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*