Kredyt mieszkaniowy z doradcą Expander

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Kredyt mieszkaniowy z doradcą Exapndera

Uzyskanie kredytu mieszkaniowego nie jest łatwe, znalezienie najkorzystniejszej oferty takiego kredytu spośród dostępnych kilkudziesięciu ofert bankowych również do łatwych zadań raczej nie należy. Do tego wszystkiego załatwianie formalności, kompletowanie dokumentów i szereg innych formalności. Jeśli nie mamy do tego głowy możemy skorzystać z pomocy doradcy.

Jedną z takich ofert ma dla nas Expander, dzięki czemu będziemy mogli wybrać najtańszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert 20 banków a jednocześnie będzie on dopasowany do naszych potrzeb jak i możliwości. A warto wiedzieć że taka pomoc świadczona jest całkowicie bezpłatnie, ponieważ prowizję firma doradcza uzyskuje od banku w którym zdecydujemy się na zaciągnięcie kredytu a nie z naszej kieszeni.

W ramach pomocy, doradcy finansowi Expandera pomogą znaleźć nam kredyt mieszkaniowy z dowolnym czasem spłaty kredytu, którego okres spłaty może wynosić nawet do 35 lat. Dzięki temu że nasza oferta zostanie wybrana spośród kilkudziesięciu oferty, będziemy mieli pewność najkorzystniejszego oprocentowania oraz wybór waluty takiej w jakiej otrzymujemy wynagrodzenie a więc zarówno PLN jak też EUR czy USD.

Na co możemy przeznaczyć kredyt mieszkaniowy? Może on być przeznaczony zarówno na zakup gotowego mieszkania czy domu jak również budowę domu czy wykup mieszkania komunalnego. Ponadto może on być również przeznaczony na remont i wykończenie mieszkania czy dokończenie budowy istniejącego już budynku. Środki z kredytu mieszkaniowego może na również posłużyć na spłatę kredytu mieszkaniowego, który zaciągnięty jest w innym banku.

Jeśli zdecydujemy się zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego z przy pomocy doradców finansowych to będziemy mieć pewność tego że nie jesteśmy sami przy załatwianiu niezbędnych formalności związanych z kredytem hipotecznym.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Mieszkania cały czas drożeją i wydaje się że te ceny chyba już nigdy się nie zatrzymają, tym bardziej że drożej zaczęły znowu materiały budowlane. Opcja z doradcą to na pewno dobry pomysł, ponieważ dzięki temu mamy możliwość wybrania najkorzystniejszej propozycji finansowania zakupu mieszkania.

Oceń:*