Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt Gotówkowy Millenium

Kredyt gotówkowy w Banku Millenium

Bank Millenium należy do jednych z bardziej popularnych banków w naszym kraju, co przekłada się na ilość założonych w tym banku kont jak również ilość zaciągniętych kredytów. Spośród tych ostatnich największą popularnością cieszy się kredyt gotówkowy z gwarancją najniższego oprocentowania.

Dzięki wspomnianej Gwarancji Najniższego Oprocentowania możemy liczyć na niską ratę kredytu dzięki czemu mamy pewność że otrzymujemy jedną z najtańszych w spłacie ofertę kredytu gotówkowego. Bank zawróci nam różnicę i zmieni wysokość oprocentowania kredytu jeśli w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy znajdziemy w jakimś innym banku niższe oprocentowanie kredytu.

Kwoty kredytu w Banku Millenium – bank umożliwia zaciągnięcie zarówno małych pożyczek od 1000 zł po duże kwoty kredytu nawet do 100 000 zł, a w przypadku stałych klientów do 150 000 zł.

Na jeszcze niższe oprocentowanie kredytu mogą liczyć osoby które posiadają w banku Millenium konto osobiste i na to konto przelewane jest ich wynagrodzenie z tytułu pracy.

Poza ofertą kredytu gotówkowego w Banku Millenium znajdziemy ofertę kredytu konsolidacyjnego, limit w koncie osobistym czy pożyczkę pod aktywa, która skierowana jest do osób posiadających w banku inwestycje lub różnego rodzaju oszczędności a potrzebujących dodatkowej gotówki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*