Karta Kredytowa Vanquis Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
Karta kredytowa Vanquis Banku

Czym wyróżnia się karta kredytowa Vanquis Banku na tle tradycyjnych kart kredytowych wydawanych przez banki? Głównie wyróżnia się tym że łatwiej mogą ją uzyskać osoby z niskimi dochodami czy nie najlepszą historią kredytową.

Karty kredytowe w Vanquis banku co prawda łatwiej uzyskać niż w banku, jednak należy wspomnieć też na wstępie że nie każdemu taka karta jest wydawana. Osoby które posiadają do tej pory jakieś większe zadłużenia czy mają na karku komornika raczej nie mają co liczyć na uzyskanie takiej karty. Każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie więc ciężko jednoznacznie określić kto ma szansę taką kartę otrzymać o kto nie.

Dostępny limit na karcie kredytowej to w zależności od oceny zdolności pożyczkobiorcy od 1100 zł do 5500 zł, jednak w przypadku terminowej spłaty zadłużenia na karcie już po 4 miesiącach możemy starać się o zwiększenie tego limitu. Jak wszystkie karty kredytowe tak i karta Vanquis posiada 56-dniowy okres bez odsetkowy dzięki czemu kupując jakiś towar bezgotówkowo i zwracając całą kwotę w ciągu wspomnianych 56 dni nie zostają nam naliczone odsetki od tej kwoty.

Z karty kredytowej Vanquis możemy korzystać na dwa sposoby – płacąc nią za zakupy w sklepach zarówno tych internetowych jak i stacjonarnych jak również wypłacając potrzebną gotówkę w dowolnym bankomacie. Przy czym należy nadmienić że ta druga opcja w spłacie będzie dla nas bardziej kosztowna ponieważ wiąże się ze znacznie wyższym oprocentowaniem. Kartą kredytową Vanquis możemy płacić zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Spłacanie zadłużenia na karcie nie różni się praktycznie niczym od tego na kartach wydanych w bankach. Co miesiąc co musimy spłacić to miesięczną, minimalną opłatę wyznaczoną przez Vanquis a całość zadłużenia na karcie możemy spłacić wtedy kiedy będzie to dla nas najbardziej wygodne i komfortowe pod kątem finansowym.

Czytaj również

2 Opinie
  1. (5/5)

    Interesowały mnie karty kredytowe dla zadłużonych i przejrzałam wiele ofert w internecie. Karta kredytowa Vanquis okazała się dla mnie bardzo korzystna. Polecam!

  2. Pomocny Finansowo 5 lipca 2019 at 08:19
    (4/5)

    Zdaje mi się że ten Vanquis Bank, wycofał już swoje usługi finansowe z krajowego rynku, w tym również wspomniane karty kredytowe.

1 Trackback / Pingback
  1. Pożyczka odnawialna Vanquis Bank | Banki24 Finanse
Oceń:*