Green Money

- pożyczki z dostawą do domu

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Szukacie kredytu, ponieważ bank odrzucił Wasz wniosek? Nie możecie uzyskać pożyczki z powodu drobnych opóźnień widocznych w bazach? Z pomocą Green Money masz szanse uzyskać dodatkowe pieniądze, nawet jeśli twój wniosek nie przeszedł w innych instytucjach.

Należy jednak zacząć od tego, że Green Money nie jest kolejną firmą pożyczkową, a firmą pośrednicząca w udzielaniu pożyczek. Jest nią WebField Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą mieszczącą się w Gdańsku (80-386), przy ul. Lęborskej 3B. Jak sami o sobie piszę, ułatwiają kontakt osobom zainteresowanym uzyskaniem pożyczki krótkoterminowej lub chwilówki. Współpracują pod tym katem z czołowymi firmami pożyczkowymi działającymi na terenie Polski. Główny profil działalności firmy to pożyczki domowe, a więc takie które uzyskamy bezpośrednio w miejscu swojego zamieszkania.

Pożyczka do 5000 zł z dostawą do domu

Jak działa Green Money? Po złożeniu wniosku o pożyczkę przez internet, firma dopasuje dla nas odpowiednią ofertę. Uwzględniając naszą zdolność i historię kredytową. Jeśli odpowiedź firmy pożyczkowej będzie pozytywna, będziemy mogli umówić się spotkanie w domu w celu podpisania umowy i odebrania gotówki. W ten sposób dostarczane są wszystkie firmy, w których udzielaniu pośredniczy Green Money.

Warunki uzyskania pożyczki w Green Money

Pożyczkę mogą uzyskać wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają aktualny dowód osobisty i nie ukończyły 74 roku życia. Na spotkaniu, które zawsze odbywa się w domu klienta, konieczne jest przedstawienie dowodu tożsamości oraz ostatnio opłaconych rachunków. Ma to na celu weryfikacje, czy osoba wnioskująca o pożyczkę, reguluje terminowo swoje zobowiązania finansowe.

Green Money umożliwia uzyskanie pożyczki, również w sytuacji jeśli posiadamy zaległości w innych instytucjach finansowych np. kredyty bez BIK czy pożyczki dla zadłużonych. Każdy wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest indywidualnie. Ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki uzależniona jest głównie od aktualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy.

Czytaj również

1 Comment
  1. Czy ktoś za pośrednictwem tego całego Green Money dostał wogóle takie pożyczkę z dostawą do domu?

    (2/5)

Oceń: