GoldKredyt

– pożyczki na działalność gospodarczą

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

GoldKredyt to jedna z tych propozycji, która skierowana jest do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Zwłaszcza do tych osób, które z różnych powodów nie uzyskały finansowania w banku.

Osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa nie zawsze mają możliwość otrzymania kredytu firmowego w banku. Najczęstszym powodem odrzuconego wniosku kredytowego są opóźnienia w płatnościach do ZUS czy US bądź też inne zadłużenia (np. te widoczne w bazach KRD). Alternatywną metodą uzyskania pieniędzy w takiej sytuacji mogą okazać się pożyczki pozabankowe dla firm. Jedną z takich propozycji posiada w swojej ofercie GoldKredyt.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości

GoldKredyt do udzielenia finansowania nie wymaga pozytywnej historii kredytowej. Za pośrednictwem firmy uzyskamy również kredyt firmowy bez zaświadczeń czy dodatkowych dokumentów. Aby jednak uzyskać niezbędne finansowanie, konieczne jest spełnienie w zasadzie jednego, podstawowego warunku. Musimy być właścicielem nieruchomości, która będzie pełniła rolę zabezpieczenia pożyczki. Może to być zarówno mieszkanie, dom, działka, jak również inna nieruchomość. A więc aby otrzymać finansowanie za pośrednictwem GoldKredyt, konieczne jest posiadanie aktu własności nieruchomości.

GoldKredyt – pożyczka na działalność gospodarczą

Firma GoldKredyt realizuje zarówno mniejsze jak i większe potrzeby przedsiębiorców. Wysokość finansowania może wynosić od 10 000 zł do nawet 1 miliona złotych. Wysokość pożyczki firmowej w głównej mierze uzależniona jest od wartości nieruchomości, która będzie pełniła zabezpieczenie pożyczki. Okres spłaty może być indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta i wynosić od 1 do nawet 60 miesięcy.

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości dostępne w ofercie GoldKredyt mogą być przeznaczone na dowolny cel. Pieniądze uzyskane w ten sposób mogą posłużyć przedsiębiorcy na spłatę zadłużenia, konsolidację zobowiązań czy zakup nieruchomości.

GoldKredyt – główne wymagania

Pożyczki na działalność gospodarczą dostępne są dla wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą, które posiadają nieruchomość. Niezbędnym dokumentem umożliwiającym uzyskanie pożyczki jest dowód osobisty oraz akt własności.

Umowa pożyczki hipotecznej zakłada, że zabezpieczenie spłaty wierzytelności pełni nieruchomość. Pożyczkodawca (czyli w tym wypadku firma GoldKredyt) zostaje wpisany w dziale IV ksiąg wieczystych jako firma posiadająca ograniczone prawo własności do wysokości kwoty zadłużenie (czyli zaciągniętej pożyczki). W przypadku egzekucji komorniczej z nieruchomości (czyli sprzedaży nieruchomości na licytacji) wierzyciel hipoteczny jest zaspokajany jako pierwszy, przed innymi wierzycielami.

Oferta GoldKredyt to propozycja skierowana do przedsiębiorców mających problem z uzyskaniem kredytu firmowego w tradycyjny sposób np. w banku. Dlatego też firma umożliwia uzyskanie pożyczki osobom posiadającym zadłużenia wobec ZUS czy US, jak również mającym problem z innego rodzaju zadłużeniami.

Czytaj również

Oceń: