Ferratum Money – nawet do 15 000 zł dla stałych klientów

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Spore zmiany w ofercie firmy Ferratum Money. Firma zdecydowała się podnieść wysokość udzielanych dotąd pożyczek, a jednocześnie zwiększyć dotychczasowy okres spłaty pożyczek.

Ferratum to jedna z czołowych firm udzielających pożyczki pozabankowe w Polsce. W swojej ofercie posiadają zarówno chwilówki, jak również pożyczki długoterminowe, ze spłatą w ratach miesięcznych. To właśnie w przypadku tej drugiej oferty nastąpiły spore zmiany na korzyść klientów.

Pożyczki 15 000 zł na okres do 48 miesięcy

Nawet do 15 000 zł będziemy mogli pożyczyć w firmie Ferratum. Ten maksymalny limit dotyczyć będzie jednak wyłącznie stałych klientów firmy, którzy wcześniej mieli już okazję zaciągnąć pożyczkę z pomocą firmy Ferratum i terminowo spłacali to zobowiązanie. W przypadku nowych klientów limit pożyczek jednak również został zwiększony, z dotychczasowych 5000 zł do 10 000 zł. Zarówno nowi jak i stali klienci firmy, będą mogli od tej pory korzystać z wydłużonego terminu spłaty. Maksymalny okres spłaty pożyczki to aktualnie do 48 miesięcy.

Koszty pożyczki Ferratum

Zanim zdecydujemy się sięgnąć po pożyczkę w Ferratum Money, w bardzo prosty sposób możemy zweryfikować koszt takiej pożyczki. Wystarczy że za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie Ferratum, wskażemy jaką kwotę pożyczki potrzebujemy oraz na jak długo chcielibyśmy ją pożyczyć. Po wprowadzeniu tych danych za pomocą suwaków, otrzymamy wysokość raty miesięcznej, RRSO oraz szczegółowy wykres opłat. Jeśli będą nam one odpowiadać, będziemy mogli złożyć wniosek o pożyczkę.

Kto może się ubiegać o pożyczkę w Ferratum

W ostatnim czasie firma Ferratum zwiększyła wymagania względem potencjalnych klientów. Aby uzyskać pożyczkę w firmie należy posiadać minimum 25 lat oraz polskie obywatelstwo. Ponadto będziemy musieli uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej, która uzależniona jest w głównej mierze od wysokości dochodów miesięcznych, jakie posiadamy. Do uzyskania pożyczki nie jest konieczne przeprowadzenie dodatkowej weryfikacji za pomocą przelewu bankowego, ani też przesyłanie dodatkowych zaświadczeń. Proces decyzyjny odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego systemu Instantor, dzięki czemu pożyczkę możemy uzyskać w bardzo krótkim czasie.

Czytaj również

1 Comment
  1. Aktualnie oferta pożyczki Ferratum Money jest nie dostępna. Nie uzyskamy ani 15 000 zł ani żadnej innej kwoty. Trzeba będzie poczekać aż epoka covidowa się w końcu skończy.

    (4/5)

Oceń: